Męskie pośladki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Męskie pośladki

Pytanie o opinię do kobiet. Podobno jedną z rzeczy, która najbardziej podoba się (podnieca) kobietom u mężczyzn są pośladki. Mogłybyście drogie forumowiczki wypowiedzieć się dlaczego ? Czy jest to prawda ? Trochę ciężko to ogarnąć, bo pośladki u kobiet są bardziej związane z seksem niż u mężczyzn choćby przez pozycję od tyłu. A jakie wrażenia może mieć z męskich pośladków kobieta ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Męskie pośladki

Męskie pośladki są okej, ale najbardziej co mnie jara u mojego mężczyzny to zdecydowanie klatka piersiowa. Pośladki też są fajne... takie jędrne, generalnie zauważyłam, że męskie pośladki są dużo jędrniejsze od damskich, ale to są tylko moje przypuszczenia. smile

3

Są fajne, przyjemne w dotyku i jędrne big_smile mnie pośladki mojego faceta strasznie kręcą big_smile

"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..." :*

4

Nie wiem w ogóle mnie nie kręcą męskie pośladki... Mam takie wrażenie, że wielu facetów lepiej wygląda ubranych w spodnie niż nago tongue Chodzi o to, że pośladki są fajne (u kobiet i u mężczyzn) IMO jak są hmm... takie ładnie zaokrąglone, nie płaskie tongue A to jednak nie ma tak wielu... Nie znaczy że jakby się mężczyzna rozebrał to mi odchodzi wszystko, po prostu nie kręci mnie to specjalnie, ale są inne rzeczy co mnie kręcą. Wolę ładne ręce, szyję (...), łydki, ramiona??

5

Kształtne i umięśnione pośladki faceta kręcą kobiety, bo jak ona leży na plecach z rozłożonymi nogami a on  w nią wchodzi, to ona rękami może go za te napinające się pośladki ściskać... czuje że jest twardo w środku, czuje że jest twardo pod dłońmi i jest jej cudownie.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

Gary napisał/a:

Kształtne i umięśnione pośladki faceta kręcą kobiety, bo jak ona leży na plecach z rozłożonymi nogami a on  w nią wchodzi, to ona rękami może go za te napinające się pośladki ściskać... czuje że jest twardo w środku, czuje że jest twardo pod dłońmi i jest jej cudownie.

Zdecydowanie się zgadzam.
Ale są też cudowne jak patrzy się na ich ruch w lustrze, kiedy On wchodzi od tyłu i kiedy wchodzi na drabinę i kiedy się przeciąga, kiedy się drapie po brzuchu i kiedy odwraca się do Ciebie plecami...
Kiedy wkłada spodnie i kiedy szuka kluczyków... nie muszą być piękne, młode, jędrne - ważne, że są tylko Twoje!

7

A mnie pośladki faceta wcale nie kręcą http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech2.gif

Czy jestem szczęśliwy a jaka jest definicja "szczęścia"?
                          GG 3****4

8

Nie mam jakiegoś fetyszu pośladków, nie oglądałam się czasem jak koleżanki za facetami tak, by oceniać ich tyłeczki tongue Ogólnie patrzyłam na faceta, bardziej na twarz itp, sylwetkę, ale ogólnie. Jednak ogólnie pewnie, że ładne, jędrne pośladki są fajne, jak pisze Gary dokładnie tak lubię za nie złapać mojego faceta podczas seksu smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

9

Oooo ja lubie jak facet ma fajny tyleczek big_smile:D tak jak bylo juz pisane, lubie jak facet lezy na mnie podczas seksu, a ja moge go zlapac za tylek big_smile albo patrzec, albo sie w niego wtulac wink

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

10 Ostatnio edytowany przez szarykotek (2014-05-13 21:10:42)

A ja preferuje małe i jędrne. big_smile Faktycznie, na ulicy to się nie zachwycam i nie oglądam - przez spodnie ciężko określić - bez nich to już można podebatować...
To co napisał Gary oddaje nastroje kobiet idealnie.

11

Mam wdać inne fetysze u faceta...

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

12

Bo macie nieraz lepsze pośladki od nas i pewnie dlatego wink, ja wolę klatkę piersiową mojego kochanego

13

A kobiety mają lepszą klatkę piersiową niż faceci ;p

14

Niektórzy faceci mają większe cycki niż kobiety smile

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

15

pośladki - extra... ale mam zdecydowanie inny fetysz http://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif big_smile

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

16

Lubię oglądać pośladki mojego faceta, ale nie wiem czy to fetysz. Bardziej kręci mnie fakt oglądania tej części ciała obnażonej.

17

Uwielbiam widok małych, twardych pośladków u panów. Po prostu kręci mnie ich widok, szczególnie jeśli facet z takim tyłkiem ma budowę atlety - wąskie biodra, szerokie plecy.
Najbardziej jednak cieszy świadomość, że mając chłopa z takim tyłkiem, można go dotykać do woli w najróżniejszych sytuacjach i pozycjach tongue

18

Na taki wąski, umięśniony tyłeczek u faceta zdecydowanie lubię popatrzeć.
Co prawda bardziej mnie kręci ładna klata i umięśnione, najlepiej suche i żylaste ręce.

"Si vis pacem - para bellum"

19

Tyłeczek u faceta, u mojego faceta, tak mnie kręci że masakra. big_smile jak jesteśmy na zakupach, lubie go ukradkiem dotknąć przez kieszeń, w domu klepnąć, oglądać jak chodzi nago (no ogólnie ztego oglądam wszystko big_smile ) no i szczególnie jak się kochany dotykać jego tyłeczka jak że mnie wchodzi... Ah, aż naszła mnie ochota na małe co nie co big_smile

20

A mnie kreci wszystko u mojego faceta...o posladkach nie wspomne bo ma tak cudnie wystajace, ze az chce sie go klepac tongue
Ale chyba najbardziej kreci mnie jego wzrost (190) i cale jego cialko smile

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021