Zostalam sama - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zostalam sama

Hej, nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale muszę to wyrzucić z siebie. A więc mam, a raczej miałam dwie przyjaciółki, które niestety przestały się ze mną przyjaźnić twierdząc, że strasznie się zmieniłam. Fakt mam kilka problemów i nie zawsze jestem super wesoła, ale czy to powód do zostawienia kogoś? Próbowałam z nimi rozmawiać, ale zawsze kończyło się tym samym. Jedna jest pod takim wpływem drugiej, że bez niej nic nie jest nic w stanie zrobić sama. Owszem czasami się  z nimi spotykam, ale najczęściej piszą jak czegoś potrzebują. Mam już tego dość, też czasami potrzebuję, aby ktoś ze mną posiedział i mnie wysłuchał, a nie pisał jak tylko czegoś potrzebuję. To, że np. nie patrzę na ilość pieniędzy, jakość ciuchów nie jest chyba nic zły, oczywiście dbam o siebie i lubię chodzić na zakupy, ale to nie jest najważniejsze. Już nie mam siły. Od jakiegoś czasu jestem sama, ponieważ mam inną przyjaciółkę daleko i do rozmów zostają mi koleżanki, którym nie potrafię powiedzieć wszystkiego, bo jestem osobą nieśmiałą i raczej zamknięta w sobie, choć próbuję z tym walczyć. Co byście zrobili na moim miejscu? Warto walczyć o przyjaźń czy lepiej zapomnieć ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostalam sama

Prawdziwych przyjaciół  poznajemy  w biedzie"

i wiele nie trzeba mówić...

3

Poznasz innych. Lepiej zapisz się nq jakieś kółko albo kurs prawo jazdy. Może ktoś poznasz. Daj spokój. Przyjaciółka?mama babcią ciocie

'Netkobiety są kompasem w moim życiu'

"mam czas dla każdego absurdu"

4

Otoz to.

Jeśli ktoś jest nastawiony wyłącznie na branie, nie warto zabiegac o przyjazn z nim.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021