niesmialosc w zagadaniu do dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » niesmialosc w zagadaniu do dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1 Ostatnio edytowany przez login on login (2014-04-13 18:03:06)

Temat: niesmialosc w zagadaniu do dziewczyny

mam 23 lata i od zawsze jestem niesmialy. przez to nie mam przyjaciol, znajomych, nie malem nigdy dziewczyny. najwiekszym problemem jest dla mnie podejsc i zagadac. nie umiem nie wiem jak boje sie wstydze. kiedys kilka lat temu sprobowalem kilka razy, w wiekszosci wypadkow sie osmieszylem albo nic nie wyszlo. od tamtej pory znow mam blokade i nie zagaduje. ostatnio wychodze z domu zeby nie siedziec, zeby kogos poznac ale nawet nie probuje zagadac, choc bardzo bym chcial. nie umiem odnalezc w sobie tej odwagi zeby podejsc. nie wiem nawet na jakiej zasadzie to dziala. czy do kazdej, czy do kazdej ktora w jakims stopniu mi sie podoba, czy do idealnej jednej jedynej, czy moze tylko do takiej z ktora bedzie jakas dobra okazja na zagadanie. bo po moich obserwacjach z tymi dwoma ostatnimi punktami jest ciezko bo moge tak chdodzic szukac czekac a taka idealna okazja sie wcale nie przytrafi. nie wiem naprawde nie wiem co mam zrobic, prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niesmialosc w zagadaniu do dziewczyny

7-letni chłopcy w Sparcie byli brani od matek do koszar i na dzień dobry dostawali w zęby.

Teraz nawet nas na tydzień do wojska nie biorą.

Tyle w temacie...

3

ZaubererDE napisał/a:

7-letni chłopcy w Sparcie byli brani od matek do koszar i na dzień dobry dostawali w zęby.

Teraz nawet nas na tydzień do wojska nie biorą.

Tyle w temacie...

super, dzieki, aha

4

po co Ci dziewczyna jak Ty zyc nie potrafisz? do psychologa/psychiatry, a dziewczyny to na samym koncu.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

5 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2014-04-13 18:53:35)

login on login napisał/a:

super, dzieki, aha

Nie krytykuję cię.

Zrozum, że żadne wykłady, żadne słowa, kazania, żadna wiedza nie zmieni twojego podejścia do życia i twojego zachowania w różnych sytuacjach.

Ty potrzebujesz silnych doświadczeń, męskich przeżyć. Inicjacji, w separacji od codzienności i kobiet. Najlepiej na łonie natury.

10-20 lat temu przynajmniej jeszcze harcerstwo dawało tą rzecz. Teraz nastoletni chłopcy nawet po podwórku nie biegają, grają w MMO w internecie. Swojego małego kuzyna nie mogę odlepić od jebanej komórki, do której jest przyssany w każdej wolnej chwili.

Szukasz męskości na netkobiety? Poważnie? big_smile

Po prostu ci mówię, żebyś nie szukał rozwiązania problemu w sieci, bo go nigdy nie znajdziesz.

6

Po co zagadywać?

7

Po co pić?

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

8

thepass napisał/a:

Po co pić?

aby zaspokoić pragnienie.

9

Laan napisał/a:

Po co zagadywać?

Żeby nauczyć się rozmawiać/żeby kogoś poznać/żeby nie zmarnować okazji na love story lub inną przygodę.

Odpowiedzi są proste.

|Tylko pod mailem|

10

po co pisac takie komentarze? po co mi bylo wogole zakladac ten watek? no dobra koniec zartow. dziekuje za wszystkie jakze glebokie madre inteligentne pomocne odpowiedzi. ale chyba jednak trzeba juz usunac ten watek.

11 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2014-04-13 23:52:33)

Postaw swoje ego na linii strzału login, choćbyś miał się błaźnić.

Nikt nie potrafi poderwać każdej dziewczyny. Nie każdą sytuację da się wygrać.
Zmienisz się w momencie w którym przestanie ci zależeć. Musisz wpierw właśnie dostać w zęby.

Masz blokadę, bo zamiast działać, analizujesz. Im więcej będziesz myślał, czytał i słuchał, tym będzie ci trudniej, bo w twojej głowie problem będzie rosnąć do gigantycznych rozmiarów.

Nie ma drogi na skróty. Nie da się tak przejść przez życie jak zwycięzca bez narażania się.

- Zamiast chodzić po ulicach, zapisz się na jakieś kursy (językowe, taniec, sport, wspólnoty religijne) rozwijaj się i staraj się tam poznawać ludzi, z którymi będziesz miał jakiś punkt zaczepienia. Kiedyś można było iść na jakiś bananowy drugi kierunek z dużym procentem dziewczyn na roku big_smile

- Żeby się ośmielić możesz też starać się nawiązywać kontakt z ludźmi w codziennych sytuacjach. Na przystanku, przy kasie, z fryzjerką, ze spacerującym starszym sąsiadem itp.

- Zamiast gadać, zacznij słuchać ludzi.
Staraj się im dać możliwość wygadania się. Ludzie to kochają. Mniej mów. Podchodź do rozmowy trochę jak do rozpalania ognia, wpierw trzeba rozdmuchać, a potem co jakiś czas dorzucać paliwa. Np. zadaj jakieś pytanie, wysłuchaj odpowiedzi, ale nie zadawaj kolejnego, pozwól na ciszę, wtedy rozmówca zwykle przejmuje inicjatywę. Możesz to wpierw potestować na znajomych.
Wcale nie trzeba mieć nawijki jak prezenter z Mango, wręcz przeciwnie. Faceci wcale nie są od gadania, to domena kobiet. Ile razy niepotrzebnie się wdajemy z nimi w logiczną dyskusję, gdy tak naprawdę, one chcą wyrazić swoje emocje, być wysłuchanymi...

12

Kiedyś słyszałam dobry motywator. Weź sobie do serca smile

Zastanów się...

Jeśli nawet Internet Explorer ma odwagę spytać o to, czy chce być Twoją domyślną przeglądarką to daj spokój, nie ma się czego bać, my nie gryziemy! Kiedyś będziesz żałować, że nie spróbowałeś, a nie że ci się nie udało - nic nie tracisz smile

13

Wiem że pierwsze podejście jest mega stresujące, sam jak pierwszy raz zagadałem to czułem że serce zaraz mi przestanie bić smile
Musisz mieć silną wolę i tylko to, walnij się mocno w pierś, powiedz w myślach że dasz radę i jedziesz, zagadanie to nic takiego, i do razu cię przestrzegam że to jak już zagadasz to jest dopiero początek, musisz umieć dobrze się komunikować z dziewczynami, do tego potrzebne jest też trochę zwykłego szczęścia.

14

Kiedyś usłyszałem bardzo ciekawą radę, którą sam już wielokrotnie stosowałem. Jeśli staniesz przed ciężką decyzją - w tym wypadku podejściem do dziewczyny - to policz szybko do trzech i zrób to. Jak słusznie zauważył ZaubererDE, im dłużej się zastanawiasz, tym więcej znajdujesz negatywów, które nie pozwalają Ci na działanie. Może Ci się to wydać głupie, ale to może naprawdę pomóc. Jeśli chcesz pozbyć się swojej nieśmiałości to polecam znaleźć sobie też zajęcie, które zmusza Cię do kontaktu z ludźmi. Sam właśnie zaczynam taką pracę, gdzie chcąc nie chcąc będę musiał utrzymywać taki kontakt. I jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że za jakiś czas będę zamkniętym w sobie człowiekiem, którego tylko mija się na ulicy.

Żałosne stworzenia z krwi i kości. Dotykacie mojego umysłu, niezdolni do zrozumienia.

15

Dark_Hero ma rację. Jeśli nie weźmiemy sprawy w swoje ręce spontanicznie to nasz "wewnętrzny cienias" ta nam tonę argumentów, że nie warto zagadywać. A lepsza zła decyzja niż żadna. Nawet jeśli kobieta nas odrzuci, to lepsze niż się tygodniami zastanawiać czy może mamy u niej szansę, o co jej chodzi itp. Jeśli facet nie zaryzykuje w tych sprawach, to nie zyska. Nie ma się co bać dziewczyn, nie gryzą, to bardzo sympatyczne osóbki.

Nie ma że mogłeś uniknąć swych błędów, nie ma szans.
Gdybyś ich mógł uniknąć, prawdopodobnie nie był byś ten sam.

16 Ostatnio edytowany przez Michst (2014-04-16 11:59:14)

Na poczatek wystarczy Czesc jak minal weekend? Juz po jej reakcji bedziesz mogl stwierdzic czy jest chetna do rozmowy. Najgorsze z mojego punktu widzenia to przelamac pierwsze lody.Pozniej tematy sie znajda. Jesli nie przelamiesz tych pierwszych lodow pozniej bedzie gorzej i trudniej. A im wiecej doswiadczenia tym latwiej bedzie. A zeby zdobyc doswiadczenie musisz do kobiet zagadac. One nie gryza zapewniam Cie :)
PS: W czasie rozmowy odrzuc na bok Swoje tematy skup na niej Swoja uwage. Kobiety lubia byc w centrum zainteresowania.

GG:44820597 MICHAŁ smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » niesmialosc w zagadaniu do dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018