Dopalacze a wychowanie dzieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Dopalacze a wychowanie dzieci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Dopalacze a wychowanie dzieci

Witam wszystkich zainteresowanych problemem DOPALACZY. Jestem matką gimnazjalistki i miałam z nią poważne problemy wychowawcze,wpadła w nieodpowiednie towarzystwo i dobrze,że jestem baczną obserwatorką i w miarę szybko zareagowałam,dzięki temu uratowałam swoją córkę i nawet postanowiłam napisać bloga . Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę zapoznać się z jego treścią ,bądź ma podobne doświadczenia lub problemy to serdecznie zapraszam,postaram się pomóc i doradzić jak walczyć i jak doprowadzić dziecko do normalności.
  pozdrawiam wszystkich i zapraszam na bloga.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dopalacze a wychowanie dzieci

Widziałam reportaż z TVNu o fundacji Pro Familia Mea, która podjęła się walki z dopalaczami i narkotykami w szkołach myślę, że jeżeli miałaś taki problem ze swoją córką warto zasygnalizować to właśnie tej fundacji może wesprą tą szkołę projektem, a wtedy uchroni się inne dzieci.

Moja córka jeszcze nie chodzi do szkoły ale przez to wszystko o czym się słyszy i co się widzi, aż strach pomyśleć co może ją spotkać. Mam nadzieję, że nigdy nie będzie musiała stanąć przed wyborem.

3

Odp: Dopalacze a wychowanie dzieci

Moja 15 letnia wnuczka zazyla z kolezanka dopalacze .Szukam podpowiedzi jak rozmawiać z nia ,by jej nie stracic. Mam z nia dobry kontakt ...kocham ja ,ona mnie tez..Corka byla  u  szkolnego psychologa ,lecz malo wniosl .. Jak szukać mam tego bloga ?   Serdecznie pozdrawiam   ..

4

Odp: Dopalacze a wychowanie dzieci
sylwkap napisał/a:

Witam wszystkich zainteresowanych problemem DOPALACZY. Jestem matką gimnazjalistki i miałam z nią poważne problemy wychowawcze,wpadła w nieodpowiednie towarzystwo i dobrze,że jestem baczną obserwatorką i w miarę szybko zareagowałam,dzięki temu uratowałam swoją córkę i nawet postanowiłam napisać bloga . Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę zapoznać się z jego treścią ,bądź ma podobne doświadczenia lub problemy to serdecznie zapraszam,postaram się pomóc i doradzić jak walczyć i jak doprowadzić dziecko do normalności.
  pozdrawiam wszystkich i zapraszam na bloga.

      Jestem tu nowa    bira ...ponizej napisala do ciebie ....prosze o odpowiedz

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Dopalacze a wychowanie dzieci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024