Niejasne sygnały ze strony chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Niejasne sygnały ze strony chłopaka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Niejasne sygnały ze strony chłopaka

Trzy lata temu spotkałam pewnego faceta odrazu poczuliśmy że coś nas do siebie przyciąga chemia itd. przez te trzy lata ciągłe usmiech spojrzenia przesyłanie buziaczków ale tylko przelotnie, tydzień temu odważyłam się dać mu adres email ,napisał pisał ż ezrobiłam mu niespodziankę że sie uciaszył  same superlatywy ,jednak tez odczułam ze jest powściągliwy w tym pisaniu ja nie chce tez sie narzucać i pisać tych listów ciągle jednak bardzo oczekuje by on napisał ,:) dwa dni czekam i nic , cisza hmmm co mam robić czekać pisać ? a wspomnę też że nawiązywał do tematu erotyki ,żebyśmy poflirtowali itp. nie chce wyjsc na jakąś napaloną siksę jednak to zcekanie mnie dobija

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niejasne sygnały ze strony chłopaka

Może mała masturbacja pomoże?

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

3

End_aluzja napisał/a:

NO ...mądra podpowiedz nie ma co widać ze masz słomę zamiast rozumu

4

stokrotka1158 napisał/a:
End_aluzja napisał/a:

NO ...mądra podpowiedz nie ma co widać ze masz słomę zamiast rozumu

Nie sądzę by End_aluzja miała złe intencje w swej radzie ;)

3 lata czekasz....w końcu odważyłaś się mu dać adres e-mail....
on jest nieśmiały, powściągliwy, ale z erotyką za pan brat w stosunku do Ciebie.....

Nie wiem, wyciągnij jakieś wnioski.

5

W jakim jesteście wieku ?

Facet taki nieśmiały a ma odwagę pisac o erotyce ? A przez 3 lata nie miał odwagi sam cie poznać . Moze zle zrozumiałas te uśmieszki , buziaki - moze to było tylko z grzeczności odpowiadanie na twoje sygnały .Jest facetem kulturalnym wiec nie odpowiadał - daj mi spokoj.

Dałaś mu e-meila a on sprawdza erotyka czego sie moze po tobie spodziewać .

6

Troszke dziwna relcja. Brak tu zdecydowania i konsekwencji.

GG:44820597 MICHAŁ smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Niejasne sygnały ze strony chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018