Meski zarost i kobiety. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Meski zarost i kobiety.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: Meski zarost i kobiety.

Drogie NETKOBIETKI!
Ostatnio ze zwyklej ciekawosci na wirtualnej trafilem na artykul ze kobiety chetnie by odebraly mezczyznie golarke bo kochaja zarost np trzydniowy. Osobiscie spotykalem kobiety gdzie musialem byc gladko ogolony codziennie,inne wprost lubialy mnie w niego calowac.
Prosilbym o opinie NETKOBIETEK w tej kwesti.
Dziekoweczka :)

GG:44820597 MICHAŁ smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Meski zarost i kobiety.

Mnożysz swoje tematy w nieskończoność wink
Naprawdę nie domyślasz się jakie będzie zdanie kobiet?

"(...)szlachta na koń wsiędzie,
Ja z synowcem na czele i? - jakoś to będzie!"

3

Mam pewne przeczucie ale nie znam opini Naszych NETKOBIETEK :)

4

Zbytnio analizujesz,zakochanej kobiecie nie będzie przeszkadzało czy masz zarost czy nie, do oddania pocałunku wówczas nie będzie to żadną przeszkodą.

5

Wydawało mi się, że zarostu  nie lubię, do czasu aż poznałam swojego faceta smile Jedyne co mi w zaroście przeszkadza, to właśnie dwudniowy zarost, bo najzwyczajniej w świecie drapie i jest nieprzyjemny.

6

Znaczy co? Jak wiekszosc kobiet napisze, ze woli zarost, to od jutra zaczniesz zapuszczac?

(Dziewczyny! Wpisujemy, ze naszym wymarzonym idealem jest Rumcajs! Niech nie ma za latwo! ;D )

7

Iceni regularnie nosze zarost...
Pytanie mialo charakter sondazowy...

8

Ja też big_smile

9

Michst napisał/a:

Ostatnio ze zwyklej ciekawosci na wirtualnej trafilem na artykul ze kobiety chetnie by odebraly mezczyznie golarke bo kochaja zarost np trzydniowy. Osobiscie spotykalem kobiety gdzie musialem byc gladko ogolony codziennie,inne wprost lubialy mnie w niego calowac.

No właśnie. Jak sam napisałeś, spotkałeś takie które nie lubiły, a w artykule jest napisane że kobiety lubią zarost. Tylko nie napisano jakie wink
Jednym odpowiada, innym nie. A zresztą dana cecha wyglądu (czy też "cecha dotyku") może nie podobać się u większości ludzi, a u kogoś tak smile

10

Ja jako kobieta moge sie wypowiedziec... uwielbiam zarost mojego męża i wrecz nie chciala bym aby czesto sie golil.  nie ogolony staje sie męski ,twardy.

11

Michst
lubię zarost, od zawsze kojarzy mi się z mężczyzną, tak po prostu smile ale jego brak nie dyskwalifikuje faceta smile

Iceni... mówisz Rumcajs big_smile aż tak? smile

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

12

Ja powiem tak - uwielbiam gdy chłopak, który mi się podoba ma własnie taki 2-dniowy zarost, ładnie to wygląda i lubię go dotykać dłońmi. Przy całowaniu nie mam również z tym żadnego problemu. Problem pojawia się dopiero gdy dochodzi do większego zbliżenia. Niestety źle wspominam swoje pierwsze zbliżenia z moim eks, gdyż wszędzie drapał mnie swoją nieogoloną buźką, na dekolcie miałam czerwone kreski, jakby rzuciło się na mnie jakieś zwierze, tak mnie podrapał aż do krwi. Ale to może tylko dlatego że on był taki narwany.. W każdym razie, mały zarost podoba mi się smile dodaje męskości facetowi. Gdy jest gładki też lubię, ale jednak lekki zarost jest dla mnie bardziej pociągający wink Gdyby mój facet wolał się cały czas golić to nie robiłabym mu wyrzutów, gdyby miał ciągle zarost też, jednak nie wiem czy wytrzymałabym z takim który ma wąsy, brodę, baczki i to takie że można warkoczyki pleść...

13

Zarost rządzi! big_smile Osobiście uwielbiam jak facet ma taki kilkudniowy big_smile Nie każdemu jednak pasuje, mój kolega wygląda wtedy jak... szkoda mówić wink Z kolei mój luby po zgoleniu zarostu wygląda na 5 lat młodszego, co mnie się nieszczególnie podoba.

14

ojjj nie lubie !  tego drapania:P wiele moich koleżanek też, chyba ze taki 1-2dniowy;) ale napewno znajdą się miłośniczki

15

Elfir napisał/a:

Zarost rządzi! big_smile Osobiście uwielbiam jak facet ma taki kilkudniowy big_smile Nie każdemu jednak pasuje, mój kolega wygląda wtedy jak... szkoda mówić wink Z kolei mój luby po zgoleniu zarostu wygląda na 5 lat młodszego, co mnie się nieszczególnie podoba.

Mój mąż też bez zarostu wygląda na znacznie młodszego (dałabym mu nawet -10 lat). Na całe szczęście ma zarost cały czas. Mi to nie przeszkadza w żadnej sytuacji, a wygląda zabójczo. Ale to prawda że nie wszystkim pasuje, tak samo jak nie wszystkim pasuje ogolona buźka.

16

Wydawało mi się, że nie lubię zarostu, hehe do czasu. Zawsze ścigałam męża że nie ogolony, a teraz wcale mi to nie przeszkadza, wręcz taki kilkudniowy jest ok, bo juz tak nie drapie tongue

17

Zarost 3-dniowy wielu facetom nie pasuje, do tego potrzeba specyficznej mieszanki wyczucia stylu i nonszalancji, przeciętny polski Kowalski będzie w 3-dniowym zaroście wyglądać w najlepszym razie zaniedbanie, w najgorszym jak menel.

Mnie się osobiście podobają brody i nie kojarzę faceta, który w brodzie wyglądałby gorzej niż bez. No, tyle, że dojrzalej, na starszego, ale to akurat mi nie przeszkadza.

18

Vian napisał/a:

Zarost 3-dniowy wielu facetom nie pasuje, do tego potrzeba specyficznej mieszanki wyczucia stylu i nonszalancji, przeciętny polski Kowalski będzie w 3-dniowym zaroście wyglądać w najlepszym razie zaniedbanie, w najgorszym jak menel.

Mnie się osobiście podobają brody i nie kojarzę faceta, który w brodzie wyglądałby gorzej niż bez. No, tyle, że dojrzalej, na starszego, ale to akurat mi nie przeszkadza.

O to to. Sama uwielbiam brody, ale bez żadnych udziwnień typu jakieś paseczki, kozie bródki- fuj.

Niestety, chłopak który nie ma gęstego (i najlepiej ciemnego) zarostu wygląda strasznie w jakimkolwiek zaroście, dosłownie jak menel- i do tej kategorii należy niestety mój chłopak! ;( Jest ciemnym blondynem, i ma wielokolorową brodę (większość ciemna, ale zdarzają się jaśniejsze rejony), w dodatku ma dziury big_smile Może gdyby się poświęcił i zapuszczał ją dłuuuugo, to wyglądałoby to lepiej, ale on nie ma cierpliwości... ech. Biedna ja.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

19

Powiem Ci tak- moj maz ma czarne wlosy, ogolnie ma ciemna karnacje (tacy mi sie najbardziej podobaja, nie mylic tylko mojego polskiego meza z jakims Arabem, bo Ci to juz w ogole nie moj typ hehe). I bardzo mi sie podoba jego 2-dniowy zarost. Uwazam, ze jest bardziej meski i mnie to kreci. Natomiast nie jest juz tak fajnie, gdy chodzi o przytulanie...

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

07.05.2013- Czarus smile
12.09.2019- Fabian smile

20

Jak komus pasuje kilkudniowy zarost to sie spodoba i tym ktore lubia i tym ktore nie wink
Ja lapie sie na tym ze czesciej zwroce uwage na facetow wlasnie z takim kilku dniowym zarostem. W czulosciach tez nie przeszkadza do momentu kiedy na drugi dzien wychodza mi krostki na brodzie tongue

21

Zarost mojego ex zawsze mnie rozśmieszał. Był taki dziewiczy, dziurawy big_smile Mój obecny partner ma bujną brodę, która w moich oczach dodaje mu atrakcyjności. Ogólnie stronię od gładko ogolonych twarzyczek wink

22

Bardzo lubię brodatych facetów.Taki jest mój gust. Mój były facet, gdy go poznałam, gładki był jak niemowlę. Wystarczyło że tylko napomknełam że lubię brodatych, a już pożegnał się z maszynką. Jednak poszło mu w drugą stronę i zapuścił się niemożliwie...
Podpowiedziałam mu, jaka broda mi się podoba i od tamtej pory w ten właśnie sposób się golił. Czasem tylko zarastał jak dziad, bo nie chciało mu się golić. Niestety nie wyglądał ładnie.
Jednego razu przyszło mu do głowy, by brodę zafarbować. I niestety plan wcielił w życie. Najpierw broda była biała, potem czerwona, później pomarańczowa. Koleżanka z pracy zaoferowała mu że kupi mu fioletową, bo jej się taki kolor spodoba. To już był szczyt. Wymogłam, żeby tę brodę zgolił bo wygląda głupio, niepoważnie, po prostu brzydko. Po wielu dniach w końcu zgolił. I wiesz co? Znów gładki jak niemowlę, spodobał mi się bardziej niż z tą brodą która tak mi się podobała wink
Po prostu już tyle lat (7) widziałam go brodatego, że zapomniałam jakie ma ładne rysy twarzy, kości policzkowe. Odsłoniły się jego usta, tak ładne a zawsze tak schowane. I spodobał mi się bez brody znacznie bardziej. Niestety on stwierdził, że woli siebie z brodą i znów zaczął zapuszczać. I to taką gęstą, mocną. Wyglądał jak lump, niestety.
No a jak teraz wygląda - nie wiem. Pewnie wie jego koleżanka z pracy. Może kupiła mu tę fioletową farbę i się nim zachwyca. No cóż.
Tak więc - gusta gustami, a jednak czasem punkt widzenia się zmienia. Jak juz zbyt długo mężczyzna wygląda tak samo, to choćby na początku zachwycał, po latach przestaje się to podobać smile

23

Codzienne golenie obowiązkowe! Co dwa dni w nagłych przypadkach!
Nie ma to tamto! Elegancka twarz, gładka, wygładzona kremem po goleniu.
Buzia to wizytówka!

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Meski zarost i kobiety.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018