Dobry sposób na zamaskowanie blizn po cięciu na nadgarstku? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Dobry sposób na zamaskowanie blizn po cięciu na nadgarstku?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Dobry sposób na zamaskowanie blizn po cięciu na nadgarstku?

Witajcie, skończyłam już z cięciem się, ale zostały mi blizny, których jak wiadomo się wstydzę. Od kwietnia zaczynam pracę w barze i kiedy zaczną się cieplejsze dni nie będę mogła nadal ubierać bluzke z długim rękawem. Jakie macie propozycje? Ja wymyslilam opaske elastyczną..  Na poczatku chcialam bransoletki, tylko musialabym miec ich na prawde duzo, bo blizny sa rozległe.. a poza tym szef mógłby na to  źle patrzeć. Prosiłabym was o praktyczne rady, a nie ocene, ze sama jestem sobie winna bo to wiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobry sposób na zamaskowanie blizn po cięciu na nadgarstku?

Ma ktoś z Was inne pomysły?

3

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to albo szeroka bransoletka(-ki), albo jakiś rzemyk po prostu. Opcjonalnie jeszcze możesz zrobić sobie tatuaż tongue Choć nie jestem pewna, czy na tkance bliznowatej można.

4

tatuazu raczej nie zrobię. może faktycznie rzemyki smile takie chyba nie powinny przeszkadzać szefowi smile

A jaką masz pracę? Jeśli coś bardziej biurowego, eleganckiego to możesz nosić satynowe tasiemki na rękach lub jak koleżanka wyżej napisała, szerokie bransolety. Jeśli to coś bardziej luźnego, to może jakieś elastyczne opaski
To zależy też troszkę od pracy, do każdej można dobrać coś innego wink
Pozdrawiam

6

Próbowałaś te blizny troszeczkę opalić?
Ja swoje opalam latem i są o wiele mniej widoczne.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

7

Pisałam, że będzie to praca w barze, więc z żywnością również będę miała kontakt zatem na pewno błyskotki na ręku odpadają, ale zdecydowałam się na rzemyki :-) Dzięki!

8

hej, temat sprzed miesiąca, ale jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy (a może ktoś inny tu zajrzy) - oto moje metody:

1) make-up - to nie żart, idź do jakiejś drogerii tańszego typu i poproś o podkład i puder bardzo mocno kryjące, sprawdź w sieci czego używają np. osoby z trądzikiem - ja tak traktowałam moje blizny jak chciałam nosic krótkie spodenki (przecież nie będę nosić bransoletek na udach wink)
2) jeśli Cię stać, a blizny nie są zbyt rozległe (zależy jak to definiujesz, np. ja mam swoje od talii praktycznie do połowy ud, więc mi się to nie opłaca), kup sobie maść NoScar - ok. 80 zł za tubkę, polecała mi ją dermatolog na blizny które już się zagoiły
3) absolutnie nie opalaj blizn, bo mogą się stać jeszcze wyraźniejsze - u mnie tak niestety było :c

no i pozostają jeszcze wszytskie frotki, bransoletki itp. smile jeśli jeździsz na festiwale muzyczne, proś żeby zapinali Ci opaski na tej ręce, one są dość szerkie i nie jest to taki rzadki widok kiedy ktoś ma ich dużo smile

9

Nie wiem czy widziałaś ale są takie tasiemki na ręke one sa z życzeniami. Ale jesli chodzi o takie zakrywanie to są świetne no i bardzo trendy jesli chodzi o samo noszenie ich na ręku. Dużo o nich znajdziesz w czasopismach młodzieżowych.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Dobry sposób na zamaskowanie blizn po cięciu na nadgarstku?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018