Wysoka waga mojej córci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Wysoka waga mojej córci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez renata 38 (2014-03-02 18:32:50)

Temat: Wysoka waga mojej córci

witam! mam taki problem mam córcie obecnie ma 10 miesięcy i wazy 17 kilo a wzrostu ma 88 cm.Jest karmiona piersią no i zupki które sama gotuje .Martwie się wiem że to dużo .Mała poza tym jest zdrowa nie była jeszcze na antybiotyku .Chodzi w chodaku ,nie raczkuje bo jest pewnie za ciężka .nie wygląda ze tyle waży a jednak nie wiem co mam dalej robić proszę o poradę.Mam nadzieję że gdy zacznie chodzić sama zgubi trochę.pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :
Odp: Wysoka waga mojej córci

Może warto wybrać się do pediatry ? Lekarz powinien doradzić czy potrzebna jest jakaś dieta, czy dziecko może jeśś tak jak do tej pory. Możesz również sama wykonywać z dzieckiem jakieś ćwiczenia w formie zabawy. W internecie powinno coś być na ten temat.

3

Odp: Wysoka waga mojej córci

Faktycznie duzo wazy,moj 3 latek wazy raptem 15 kg
Napisz ile wazyla przy urodzeniu,co ile je piers,ile zupki ? Czy cos oprocz tego je?

4 Ostatnio edytowany przez renata 38 (2014-03-02 20:04:41)

Odp: Wysoka waga mojej córci

Pediatra zawiele nie powiedział.Wybiore się do innego ,dodam że gdy miała pół roku robiłam jej badania na tarczyce i na cukier ,na cholesterol i inne wszystko wyszło dobrze wtedy ważyła 12,5 kilo..waga urodzeniowa to 3.450.ona jest już taka mądra że sama sięga po cyca ,zupke je raz dziennie.Do tego mandarynke  i  danonka ,jabłko.pozdrawiam

5

Odp: Wysoka waga mojej córci

Twoje dziecko jest duże,wyszło ponad siatki centylowe
może powinnaś jej ograniczyć trochę tego cyca,i zamiast do chodzika ,posadzić na podłodze aby sama się ruszała jak najwięcej
bo w chodziku wiadomo zmęczy się to klapnie sobie

6

Odp: Wysoka waga mojej córci

Na pewno dziecku należy zapewnić jak najwięcej ruchu dlatego zrezygnowała bym z chodzika niech samo próbuje chodzi, przewracać się z boku na bok itp. Możliwe, że twój pokarm jest bardzo tłusty. Po za tym dzieciom w tym wieku cytrusów nie należy dawać, ponieważ mogą uczulać. Dziecku należy wyznaczyć konkretne godziny karmienia i się ich trzymać. Tak małe dziecko powinno jeść posiłki wystarczająco syte co 3 godziny. Syte to takie kiedy dziecko nie chce już np. zupki. Nie wpychaj jej na siłę. Pamiętaj również, że płacz u tak małego dziecka nie oznacza zawsze głodu. Nie pozwalaj aby samo się karmiło pokarmem z twojej piersi. Również zgłosiła bym się do dietetyka. Sądzę, że coś więcej pomoże niż pediatra.

7

Odp: Wysoka waga mojej córci

Nie podawaj Danonków,to sam cukier/syrop glukozowo fruktozowy +jakieś zagęszczacze.To mit,że te kupne jogurciki są zdrowe i wzmacniają kości.Lepiej kup jogurt naturalny,jakieś owoce zmiksuj i jej podawaj.Do chodzika nie wkładaj,to rozleniwia dziecko i nie będzie miało motywacji by stanąć na nóżki samodzielnie.Dużo lepszym pomysłem jest pchacz.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Wysoka waga mojej córci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024