Jak zaufac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak zaufac?

Poznałam mężczyznę którego pokochałam Znamy się obecnie 7 miesięcy ..Jest niby wszystko ok ale ja mam wątpliwości po pewnym incydencie. Na początku jak poznałam go i dużo ze sobą pisaliśmy i rozmawialiśmy wydawał się godny zaufania.Też swoje przeszedł i wydawało mi się że jest ze mną szczery że się rozumiemy.Mówił mi  o wszystkim tak mi się wydawało i sądziłam   że mogę mu zaufać i zaufałam.Jednak pewnego dnia przyłapałam jego telefon.Był to sylwester,spędzaliśmy go u mnie.Było fajnie ,miło i przesiedzieliśmy tak do samego rana.Trochę popiliśmy w końcu to sylwester.Nad ranem on usną a ja wzięłam koc i chciałam go nakryć a wtedy wypadł mu tel,chciałam mu wsunąć go do kieszeni ale coś mnie skusiło i.......znalazłam tam kontakty do innych kobiet i dwa esemesy które zwaliły mnie z nóg.Treść brzmiał...kocham Cie...jeden do jakiejś Pauliny a drugi do jakiejś Beaty.Myślałam że to żart ale nie namyślając się  wzięłam ten tel i zrobiłam mu raban.Każda kobieta by tak pewnie zrobiłam. Zaczął się tłumaczyć ze upił się że to był żart że nie wiedział co pisze itd.Zadałam mu pytanie,po co mu kontakty z innymi kobietami ?po co mi mówi że mnie kocha a pisze innym dokładnie to samo?.Stwierdził że się mylę że on mnie naprawdę kocha że tamte kobiety nic dla niego nie znaczą że same do niego pisały że dawno chciał z tym skończyć ale nie wiedział jak.Złamał kartę ,zmienił nr niby dla mnie i może bym mu znowu próbowała zaufać ale znowu wpadł z telefonem.Kocham go ale nie chcę być jedną z wielu.Nie umiem mu zaufać tym bardziej że dzieli nas odległość.Chciała bym być z nim ale jak być z kimś kto tak naprawdę chyba nie wie czego tak  chce do końca....

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jak zaufac?

bagietko ja ze swojego doświadczenia wiem ze jeśli facet miał kilka kobiet przed tobą to napewno nie bedziesz tą jedyną  najlepiej przeczytaj moją historie a zrozumiesz dlaczego tak ci mówię

3

Odp: Jak zaufac?
czas nie leczy ran napisał/a:

bagietko ja ze swojego doświadczenia wiem ze jeśli facet miał kilka kobiet przed tobą to napewno nie bedziesz tą jedyną  najlepiej przeczytaj moją historie a zrozumiesz dlaczego tak ci mówię

Nie będzie bo?



bagietko, nie powinnaś grzebać w telefonie i nie każda kobieta zrobiłaby to co Ty. Niemniej jednak wygląda to jakbyś byłą jedną z wielu, piciem alkoholu nie można wyjaśnić takich smsów. Może warto pomyśleć czy jest sens brnąć dalej w ten związek?

4

Odp: Jak zaufac?

Koleś gra na kilka frontów, pacjent dokładnie wie dokładnie co robi. Jak szukasz związku takiego w którym będziesz jedyna, to bankowo źle trafiłaś, więc nie rób sobie zbędnej nadziei. A co do kochania, to kochasz osobę którą on zagrał, zresztą b. dobrze skoro mu się to udało. Pamiętaj wybór należy do Cb czy chcesz dalej brnąć w coś co nie jest prawdą, czy obrać zupełnie nowy kurs.

5

Odp: Jak zaufac?

Ja bym odcięła sie od tej znajomości jak najszybciej. Jak można być z kims a do innej pisać :kocham Cię! nie mieści się to w głowie. lepiej zakończ ta znajomość, bo pomimo iż zmienił nr i obiecywał że nie będzie pisał do innych,to nie zmienia faktu że jednak wcześniej Cię okłamywał. Myślę że jak dasz mu szanse za jakiś czas sytuacji może się powtórzyć.

6

Odp: Jak zaufac?

...pogrzebałaś nie ładnie, ale już sama nie wiem.
Facet poszukuje, oszukuje...bezcenne doświadczenie.
Ostre cięcie bo będziesz cierpiała....100 procent

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024