Zrozumiec Kobiete po rozstaniu...gry,test,egzamin??? MEYDEY - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zrozumiec Kobiete po rozstaniu...gry,test,egzamin??? MEYDEY

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Zrozumiec Kobiete po rozstaniu...gry,test,egzamin??? MEYDEY

Dzien dobry wszystkie netkobiety!
temat kieruje głównie do kobiet i z kobieta (byla) mam problem i mam nadzieje,wielka nadzieje ze mi pomozecie,doradzicie, wyrazicie swoje zdanie.

bylem w zwiazku z kobieta 2 lata, oboje w tym samym wieku(ja w maju 30 ona w czerwcu 30),po wczesniejszych rozczarowaniach milosnych. poznalismy sie przez przyjaciolke,ona podobno zakochala sie we mnie jak sama mówiła od pierwszego spojrzenia ja potrzebowalem wiecej czasu.
praktycznie od razu razem zamieszkalismy,choc ja mieszkalem za granica.
Jednego jestem pewien,bardzo mnie kochala,kazdego dnia powtarzajac jak bardzo kocha,teskni,ze jestem jej najwieksza miloscia,ze tylko ze mna chce miec dziec(za kazdym razem gdy robila test ciazowy i byl negatywny prawie wychodzila z lazienki z placzem) panowala za nasza dwojke juz slub!
od dnia gdy sie spotkalismy oznajmiala calemu swiatu jak bardzo jest zakochana,wspolne zdjecia,Facebook,spedzanie ze soba kazdej chwili wolnej,czasami nie wychodzilismy przez caly wek z lozka itp itd...
W lipcu wszystko zaczelo sie psuc,mialem wypadek w pracy dosc powazny,stracilem  polowie dwa ost palce w dloni.
bylem zalamany,przez pierwszys tydz nie wychodzilem z lozka wciaz majac nadzieje ze to tylko zly sen,gdy wrocilem do domu,do ukochanej wciaz nie potrafilem dojsc do siebie,tym bardziej gdy kobieta gdy prosilem o pomoc chocby przy zmianie opatrunku,nie potrafila,uciekala choc wiem ze chciala ale nie poitrafila,,,do tego ten bol...
pewnego dnia naprawde mocno sie poklocilismy,ze wydalem za duzo pieniedzy z jej bratem,ze jestem nie odpowiedzialny i rozumiem to ale jestem facetem ktory mial powazny problem,stalo sie...
powiedziala ze mam dac jej na kilka dni wolne,ze niechce mnie widziec,zrozumialem i odp ze przez nast 2 tyg bede w szpitalu,,,nie odezwala sie choc raz gdy bylem na obserwacji,po 2 tyg przyjechalem do niej z kwiatami,w drzwiach uslyszalem jedynie ze musimy sie rozstac sad
jak to facet(wtedy glupi) unioslem sie duma czy cholera wie czym i wyszedlem...
przez okres 3 ms wciaz dawala jedynie znac jak bardzo ja boli jedynie na fb jakimis piosenkami,wierszami!Sam osobiscie tesknilem ale bylem przekonany ze jesli naprawde sie kochamy,wrocimy do siebie,wkoncu kazdego dnia gdy bylismy razem czulem jej wielka milosc...
po trzech ms powiedziala mi ze na mnie czekala ale nic nie zrobilem,moment,sama zerwala i miala nadzieje ze ja bede za nia biegal tak to rozumiem!po rozmowie napisala mi ze "pamietaj mialam ci urodzic dzieci,zostac twoja zona zycie pokazalo jednak inaczej,Pamietaj Kocham CIE"
Zacoloem robic tak jak zawsze marzyla,,,zaczolem pisac listy,romatyczne,otworzylem sie pierwszy raz przed kobieta,ale tak naprawde,wyznalem to co czuje do niej i kim jest dla mnie,slub,dzieci itp itd.
odp mi ze sie z kims spotyka i ze jest juz za puzno,gdy jej sie zapytalem czy mnie jeszcze Kocha,spojrzala z usmiechem mi w oczy i odp mi ze NIE.
zawsze w zwiazku powtarzala ze nie jestem o nia zazdrosny,ze nie czuje tego!od momentu gdy powiedziala mi ze sie z kims spotyka,napisalem w liscie ze to ze jest z kims boli najbardziej i nie wiem czy dobrze zrobilem,bo wie ze tesknie,ze jestem zazdrosny!W listopadzie wyslalem jej 100 roz w koszu,w grudniu kosz roz z albumem z osobiscie przerysowanymi zdjeciami naszymi,jedynie dziekuje,piekne kwiaty!
od tamtego momentu w grudniu zaczela rzucac jakimis postami ze jest zakochana lecz nikt jej z nikim nie widzial,sylwesta spedzila z kolezanka i kolega,,,,styczen byl spokojny,,,gdy 6 lutego 2014 trafilem na tydz na opserwacje nawet nie napisala ale za to jej najlepsza przyjaciolka z ktora nie mialem jakiegos wielkiego kontaktu,tym bardziej od zerwania nie rozmawialismy wcale,zaskoczyla mnie piszac do mnie kazdego dnia gdy bylem w szpitalu,jak reka,co dalej,jakie plany na zycie,kiedy wracam, na jak dlugo itp.
10 lutego 2014 moje byle kochanie udostepnilo swiatu cytat

? Czasem wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki. Ale wtedy masz już pewność, że nie utoniesz, bo na plecach niesiesz koło ratunkowe zwane doświadczeniem. Warto podjąć ryzyko. ?
- warto. Kocham Cię !

no i jest problem,wszyscy mowia nie zastanawiaj sie kupuj kwiaty i smigaj do niej,sam tak to rozumiem(jej ost 2 byli przede mna odpadaja)kupilem te kwiaty i czekalem pod domem 13 lutego 4 godz ale nie wrocila do domu wiec napisalem czy jest w domu.odpowiedz byla zaskakujaca,"nie mam mnie dziasiaj ani jutro i nie widze potrzeby spotkania sie z toba,wszystko powiedzialam ci ostatnio"
zostawilem kwiaty i rano w sobote o 10 dostalem wiadomosc"nie wiem po co to robisz ale dziekuje za kwiaty,niepotrzebnie wydajesz pieniadze"

znajomi,przyjaciele byli zaskoczeni,wszyscy chcieli otwierac szampana a tu lepiej upic sie Vodka
Znajoma bliska mowila zebym napisal na forach tego typu bo jedynie kobiety jednak rozszyfrować potafia inne kobiety,mysli tez ze mnie sprawdza brutalnie,jakis smieszny test, bo dlaczego nie pokazuje tej wielkiej milosc niby swiatu jak to robila ze mna,ze cos tu nie gra,w grudniu ze sie z kims spotyka,w lutym ze daje szanse bylemu hmmm??? sad

a wiec dziewczyny jakie jest wasze zdanie,opinia,rada

dziekuje i pozdrawiam

ps.pisalem na szybko puki mialem glowe pelna mysli wiec przepraszam za bledy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zrozumiec Kobiete po rozstaniu...gry,test,egzamin??? MEYDEY

ktos cokolwiek??ladnie proszę o wlasne zdanie i przemyslenia!

3

no jest mega niedojrzała to pierwsze co mi się nasuwa po przeczytaniu Twojego posta..
jak dla mnie jest ktoś inny dla kogo były te słowa na fejsie albo to jakiś cytat? mój ex miał różne opisy i piosenki i nic się nie wydarzyło... nie ANALIZUJ,ja to robiłam i nie wyszło mi to na plus.. powiedziała,że nie kocha koniec tematu !
Moja odpowiedz-sam sobie stwarzasz problem bo w rożnych piosenkach,opisach doszukujesz sie drugiego dna a może jego po prostu nie ma?
nie kontaktuj się,nie wysyłaj kwiatów,zajmij się sobą!

4 Ostatnio edytowany przez _Nina_ (2014-02-18 13:48:20)

Powiedziała w twarz, że nie kocha.
Miłość nie kombinuje i nie kalkuluje.

Uważam, ze nie warto walczyć, bo tylko będziesz cierpiał.
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie interesować się stanem zdrowia kochanej osoby, tym bardziej, gdy byłaby ta osoba w szpitalu...

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

5

wiec już niczego nie rozumiem!
cytat ze daje komus szanse,nie mi a komus innemu,bylemu ktorego nikt nie widzial,dziwne! jak bylem w szpitalu,nie dzwonila,nie pisala,ale ta jej przyjaciolka z krora nie mialem zadnego kontaktu non stop sie wypytywala,byla bardzo ciekawa!?
gdy bylismy razem,gdy dochodzilo do spiec,to ja musialem pierwszy przyjsc,zawsze,tylko czekala,,,najbardziej boli to ze mowila ze czekala 3 ms,i co tak po prostu wielka milosc prysla?
i najdziwniejsze jest to ze jedynie w swieta i walentynki pokazywala ze jest niby zakochana

osobiscie jesli jestem dla niej problemem i sama dobrze wie ze nie bede potrafil byc jej przyjacielem,kolegą,ze nadal cos do niej czuje,nie lepiej zerwac kontakt calkowicie!

6

Analizujesz chłopie ! daj spokój mówi Ci to kobieta,która analizowanie ma we krwi wink
nie chce być z Tobą to już jest fakt! im prędzej to do Ciebie dotrze tym lepiej! wykończysz siebie tym ciągłym gdybaniem..
wiem,że chcesz aby te opisy dotyczyły Ciebie ale zoabacz nic za tym nie idzie dalej rozumiesz?

7

Dla mnie w ogóle wypisywanie różnych rzeczy na FB to porazka. Po co to robić? Na pokaz? Dla innych ludzi? Komu ona chce udowodnić że kocha, cierpi czy tęskni? Sobie czy innym? Nie rozumiem po co ludzie to robią jak kochasz to powiedz to prosto w oczy a nie na Fb jak tęsknisz to zrób cos żeby to zmienić a nie pisz na Fb, że tęsknisz.
Może chce zwrócić przez to Twoja uwagę wie, że masz jej Fb wie, że to przeczytasz i zrozumiesz, że to Ciebie się tyczy. Wiem, że to śmieszne ale niektóre dziewczyny tak mają.
Natomiast z tym wchodzeniem po raz 2 do tej samej rzeki to różnie bywa wiem to po sobie, że szanse można dać jednak jeśli to jest 2 potem 3, 4 szansa to kiedyś rozwalisz sobie życie na własne życzenie.

8 Ostatnio edytowany przez redapples (2014-02-18 14:30:20)

Smutna ta Twoja historia, mam nadzieje ze się ułoży. Widze to tak, dziewczyna nie może poradzić sobie z Twoim wypadkiem. Moze bije sie z myślami, stad to rozdwojenie jaźni. Ona pisała do Ciebie jak byleś w szpitalu, bo najnormalniej w świecie chciała wiedzieć jak się czujesz. Fakt jest taki, ze Ty zrobiłeś Wszystko by to poskładać, jak KarolinaW napisała, nie analizuj tego, bo się wykończysz.

9

dlatego wlasnie tutaj napisalem,,,nie wiem co jej siedzi w glowie!
mamy milion wspolnych znajomych i nikt niczego i nikogo nie widzial,fakt lepiej nie analizowac.
przyjaciolka tez mi mowi ze jej nie rozumie,ze moze cie sprawda,ze chce miec pewnosc ze tylko ona sie liczy...albo ma kogos ale to jej nie pasuje.

kiedys ktos modry mi powiedzial ze to czyny mowia glosniej niz slowa i ze kazdy z nas choc raz powinien zrobic wszystko dla prawdziwej milosc,bylem przekonany,nadal jestem ze wlasnie Ona jest to miloscią!

10

nie ona pisala do mnie jak bylem w szpitalu a jej najlepsza przyjaciolka z ktora nie mialem najmniejszego kontaktu!

11

jedna rada facet : Wyloguj sie do zycia smile

12

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji jak Twoja była kobieta.
Mój były facet nie kochał mnie jak byłam z nim w związku, przynajmniej tak wtedy twierdził.
Na walentynki przesłał mi kwiaty prosząc jedynie o spotkanie. Wczoraj odpisałam mu że muszę się zastanowić, napisał że szanuje moją decyzję i że będzie czekać tyle ile powinien. A dziś napisał że mnie kocha i chce porozmawiać.
I powiem Ci szczerze - im bardziej będzie naciskał, tym bardziej będzie mnie zniechęcał do tego spotkania. Bo to ja muszę sobie w głowie wszystko poukładać i przemyśleć. On już wie to co wiedzieć powinien. Myślisz że jej było dobrze z tym że wiedziała że jej bardziej zależy niż Tobie ? Że sam nie jesteś pewien swego uczucia ? Podczas gdy ona oddała Ci się cała ?
Pamiętaj - im większy nacisk będzie z Twojej strony tym bardziej ją to zniechęci. Pokazałeś jej że ją kochasz, a teraz odpuść.
Mój facet choćby teraz nawet na głowie stanął, nie przyspieszy mojej decyzji. Sądzę że Twoja była dziewczyna ma podobnie. Jak Cię nadal kocha to sama się do Ciebie odezwie.

13

dziekuje ci bardzo i masz jak najbardziej racje...staram sie zyc dalej,zmienic to co bylo zle i mimo wszystko bede czekal,moze ten jeden raz w zyciu dostane szanse.
wiem tez ze nie ma sensu wiecej  nic robic,moze jest tak wlasnie jak piszesz,przyjaciolka podobnie mi to wyjasnila,wiara i nadzieja!

14

Zorganizuj sobie czas tak żeby zbyt wiele o niej nie myśleć. Wiem że nie jest łatwo, że wspomnienia będą wracały, ale wspominanie w niczym Ci nie pomoże. Znajdź sobie dużo zajęć, siłownia, basen, znajomi, tak żeby w domu nie przesiadywać zbyt długo.
Ja tak zrobiłam po swoim rozstaniu mimo tego że nie było na początku łatwo powstać z samego dna. A jak już wszystko sobie ułożyłam to on musiał się odezwać. Chyba wyczuł podświadomie że mnie stracił. Że stracił władzę nade mną.
Jestem zdania że ona też to musi poczuć żeby Ciebie doceniła i dała szansę. Tylko czy wtedy Ty będziesz chciał tą szansę wykorzystać ? Nie wiadomo.

15

Moje pytanie czy warto? Kochasz i odchodzisz nie chcesz być z tą osobą? Sorry ja tego nie kupuje...albo wóz albo przewóz..pózniej za jakiś czas znowu jej się odwidzi?
Zajmij się sobą!

16

ja bym postawila na rozmowe.
napisac smsa ze prosisz ja o osobista, szczera rozmowe ktora bedzie podsumowaniem wszytskiego.
zanies jej kwiaty na spotkanie i powiedz ze nie wiesz co robic, ze ja kochasz i wiadomosc na forach uwazasz ze sa do ciebie(jak ten co zacytowales) i ze bedziesz walczyc jesli ona tego chce ale DO TANGA TRZEBA DWOJGA
a wiec jesli niewidzi ona szans na bycie razem to niech ci to powie a ty przestajesz o nia zabiegac i z milosci dasz jej zyc spokojnie.
albo
oboje wchodzicie w ten zwiazek z takim samym zaangazowaniem i staracie sie znow razem zyc
mysle ze taka rozmowa zalatwia wszystko:
mowisz jej w prost o swoim uczuciu
mowisz jej wprost o gotowosci walki o zwiazek
mowisz jej wprost ze potrzebujesz jej zdekalarowania sie bo nic nie lapiesz
uwazam ze taka rozmowa zalatwila by wszytskie gdybybania

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zrozumiec Kobiete po rozstaniu...gry,test,egzamin??? MEYDEY

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018