malzenstwo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: malzenstwo

Jestem już 31 lat w małżenstwie teraz po tylu latach maz zaczal dziwnie sie zachowywac ale znalazlam esemesy w ktorych pisal ze ja kocha kazalam mu wybierac ale on zablokowal jej telefon niby byl spokoj ale ja bylam czujna na walentynki wczoraj mi kupil kwiaty a pozniej zajrzalam do telefonu a on jej wyslal walentynke i napisal ze ja kocha wscieklam sie ale on oczywscie szedl w zaparte ze nie on to wyslal nie mamie jakby sie zakonczylo mam dosc wszystkiego juz sil zapewnia ze tylko mnie kocha mysle ze trzeba sie roztac ja jestem po operacji raka pluc wiec stres mnie wykancza cala noc nie spalam co mam robic ale chyba najlepszy bedzie rozwod nie dam juz mu szansy on ja mial a do niej nie nie bede dzwonic moje zyc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: malzenstwo

A moze kocha was OBYDWIE ale kazda inaczej ?
Ciebie dojrzala, monotonna miloscia z przyzwyczajenia bez uniesien i motyli.
A z nia przezywa druga mlodosc, zwariowany czas, zadnych obowiazkow ,duzo przyjemnosci.
I tak bywa...po 31 latach malzenstwa:(
Teraz, najwazniejsze sa TWOJE uczucia, bo to one sa wskaznikiem czy walczyc o meza czy tez go odstapic tej , ktora wybral by ciebie zdradzac.

pinkpiwonia napisał/a:

A moze kocha was OBYDWIE ale kazda inaczej ?
Ciebie dojrzala, monotonna miloscia z przyzwyczajenia bez uniesien i motyli.
A z nia przezywa druga mlodosc, zwariowany czas, zadnych obowiazkow ,duzo przyjemnosci.
I tak bywa...po 31 latach malzenstwa:(
Teraz, najwazniejsze sa TWOJE uczucia, bo to one sa wskaznikiem czy walczyc o meza czy tez go odstapic tej , ktora wybral by ciebie zdradzac.

niestety niechce rozwodu niechce odejsc twierdzi ze tylko mnie kocha niema nikogo niewiem co robic oddal mi telefon co z nia pisal niechce go oczywiscie powiedzial ze to mial byc dlamnie esemes ale niewie dlaczego wyslal komus innemu niewiem co myslec chodzi do pracy wraca zawsze na czas niewiem czy wogole sie spotykaja tak ogolnie w domu jest bez zarzutow wszystko mi pomaga z sexem jest okej ale ma jakies obawy niewiem co zrobic dalej ze swoim zyciem/

4

Witaj
Moim zdaniem jezeli sa podejrzenia to musi cos byc...nie znam feceta ktory by sie przyznal ..maz mojej kolezanki przyznal sie do romansu a jakims czasie wypieral sie tak sukcesywnie ze nigdy tego nie powiedzial ze ta kobieta to tylko kolezanka ....tak sukcesywnie jej to powtarzal ze nigdy nie zdradzil i nigdy sie nie przyznal ze ona w koncu w to uwierzyla....ostatnio szczeze mi powiedziala ze chyba sie przeslyszala ...zart !!! zakpil z niej a napewno ma inna ....Musisz rozwazyc czy rozwod to wyjscie nie mozesz tego przezywac i analizowac bo mozna zwariowac ... pamietaj ze to moze i tak nic by z tego nie wyszlo badz czujna ....samemu zostac jest tez bardzo trudno czlowiek wcale nie jest szczesliwy ...jestem samotna kobieta w seperacji jestem nieszczesliwa mimoi ze nie rozbilam zwiazku moj maz to zrobil ale ja nie potrafilam wybaczyc teraz jestem bardziej nieszczesliwa ....w Twoim przypadku moze nie ma czego przebaczac bo nic nie bylo ...zapomnij o tym i badz czujna zrob cos fajnego dla siebie meza aby on ciagnal do Ciebie dbaj o siebie ladnie sie ubieraj malu badz wesola i pogodna ..tak robia kochanki i dlatego trzymaja faceta ...wiem ze na sile nie mozna nic robic ale postaraj sie dla siebie dla swojej przyszlosci jezeli kochasz maez a chyba tak skoro jestes zazdrosna ...zazdrosc sie rodzi kiedy rodza sie powody jestes najnormalniejsza kobieta na swiecie i wartosciowa...napewno Ci sie uda badz madra..madrze to rozegraj

dzieki za wsparcie od kiedy zrobilam awanture siedzi w domu jak trusia wyrecza mnie we wsystkim spotykac chyba sie nie spotyka mam jego plan jest maszynista patrze kiedy zaczyna prace i konczy i zawsze jest na czas pol roku temu wyslal esemesa na numer ktory sobie spisalam i nic nie potwierdzilo sie przez ten czas mam telefony na oku i sprawdzam a jak jest wypity to nie kasuje esemesow wiec widze jestem czula na to ogolnie to wszystko sie od tamtego czasu polepszylo miedzy nami wytlumaczylismy sobie pewne sprawy tylko mnie teraz wkurzyl ta walentynka ale odpowiedzi nie dostal od niej bo siedze z nim caly czas bo ma teraz wolne niewiem co o tym myslec az mnie swedzi ze by na ten numer zadzwonic  nie chce tez zeby czul sie osaczony bo domysli sie ze go sprawdzam ale to jest taka moja psychika po operacji mojej mam raka pluc ale jest dobrze wiec mysle ze bedzie dobrze

6

Kochana postaraj się przede wszystkim nie zadreczac ta sytuacją. Być może to tylko chwilowa fascynacja inną kobietą zresztą w małżeństwie z takim stażem tonic nadzwyczajnego. Pomyśl przede wszystkim o sobie, tobie potrzebny jest teraz spokój a stres związany z ciągłym zadreczaniem się tą sytuacją może spowodować nawrót choroby. Życzę tobie dużo siły i wytrwałości.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021