Ćwiczenia z Mel B - po jakim czasie widać efekty? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ćwiczenia z Mel B - po jakim czasie widać efekty?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: Ćwiczenia z Mel B - po jakim czasie widać efekty?

Witam ;-) od tygodnia ćwicze na yt z Mel B. Jestem szczupłą dziewczyną 168 cm wzrostu i 50 kg wagi, nie chce chudnąć tylko wyrzeźbić swoje ciało, poprawić pośladki i podkreślić mięśnie brzucha. Mam pytanie do Pań, które ćwiczyły z Mel B, bądź robiły podobne ćwiczenia, po jakim czasie widać efekty? Czy mogę normalnie jeść, czy stosować jakąś dietę? Czy 30 min dziennie ćwiczeń wystarczy? Podkreślam , że nie chce schudnąć. Proszę o pomoc ;-)

Pozdrawiam !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ćwiczenia z Mel B - po jakim czasie widać efekty?

smutna4210 po prostu obserwuj swoje ciało- ćwicz w swoim rytmie; zobaczysz po jakim czasie uzyskasz satysfakcjonujący Cię efekt.

3

Specjalistką nie jestem, ale z tego co mi wiadomo - "rzeźba" to w 70% dieta, a  w 30% ćwiczenia. Pytanie, co znaczy "normalnie jeść" twoim zdaniem? Jeżeli się zdrowo i racjonalnie odżywiasz to nie musisz radykalnie zmieniać diety.

4

Ja ćwiczyłam i czasami jeszcze ćwiczę z Mel B smile Trudno mi powiedzieć, po jakim czasie efekty, ale powiem tak - w wakacje miałam więcej czasu na ćwiczenia, więc ćwiczyłam w miarę możliwości codziennie, były to krótkie treningi, ale efekty pojawiły się szybko, zwłaszcza na pośladkach. Pupa się unosi, jest twardsza a skóra jędrniejsza. Wszystkie filmiki Mel B, dostępne na YT mi bardzo pasują, nie są trudne ani zbyt męczące smile

5

Zaczynam swój drugi tydzień ćwiczeń z Mel B! Do tego staram się jeść nieco zdrowiej i mniej. Uwielbiam jeść i problemem byłaby dla mnie jakaś dieta. Więc stawiam na zdrowsze rzeczy. CO do ćwiczeń uwielbiam z nią ćwiczyć, motywuje, rozśmiesza, i czuję że coś robię dla siebie. Efektów jeszcze nie widzę, ćwiczę około godzinki dziennie, oprócz Mel B, robię boczki z Tiffany Rothe. Jestem tego samego wzrostu co smutna4210 jednak ważę trochę więcej więc na widoczne efekty muszę poczekać, ale jestem tym razem zmotywowana i chętna do tego. Mam lepszy nastrój, i lepiej się czuję. Polecam,  i czekam na efekty smile

6

Hej, ja również ćwiczę boczki z Tiffany. Polecam jej filmiki. Po pierwszych ćwiczeniach pomyślałam - to chyba jakaś ściema dla grubych Amerykanów, myślą, że pomachają trochę tyłkiem i schudną! A tym czasem na drugi dzień miałam MEGA zakwasy tongue Także ćwiczenia z nią są przyjemnością - krótkie, taneczne machanie bioderkami, świetne urozmaicenie dla ćwiczących z filmikami z youtube smile

7

Lubię fitness. W zaciszu domowym, we własnym tempie, przy ulubionej muzyce smile
Mam pracę siedzącą, na Netkobietach przesiaduję również, jak widać no i potrzebuję ruchu.
Kiedy wyszłam po raz pierwszy zza mojego biurka po długiej przerwie w niećwiczeniu, po 2 sesjach myślałam że umrę, że zejdę na zawał. Oczywiście nie miałam ochoty już powracać do tego, ale....przemogłam się, wróciłam. Całkowitą kondycję jaką zawsze miałam, odzyskałam po 4 sesjach (ok. 35 min. każda).
Warto!!

8

no to muszę "zdrowo" umeblować moja lodowkę ;-) nie chce przechodzic na diete tak jak koleżanka, bo to by byla dla mnie katorga ! Ćwiczę ok 35 min dziennie, ból jest niesamowity, ale za kazdym razem mówie " nie poddawaj się , dasz radę...bo w koncu jak nie Ty to kto" ;-) mam nadzieję , że w koncu moje ciało zacznie sie zmieniac  smile

9

smutna ale skoro czujesz ból, nie powinnaś ćwiczyć, tzn. powinnaś wyluzować. Proponuję przed ćwiczeniami zrobić porządną rozgrzewkę- idealne byłyby tu ćwiczenia jogi (o ile kiedyś miałaś z nimi do czynienia)- rozgrzej też nadgarstki, kostki u nóg, łydki.

10 Ostatnio edytowany przez Viggo (2013-12-08 14:29:53)

Według mnie jej ćwiczenia są lepsze, niż te, które proponuje E. Chodakowska.
Pokazuje doskonale, jak wyrzeźbić mięśnie brzucha i sprawić, by stał się on idealnie płaski.
Ja uzyskałam piękny brzuszek już po trzech miesiącach regularnych ćwiczeń z Panią Mel plus indywidualne wizyty na siłowni, średnio 3 razy w tygodniu.
Śmiało można śmigać w biodrówkach big_smile

11

niestety chodakowska ma te cwiczenia na jedno kopyto niestety a co do mel b to czasem robie i sa moim zdaniem duzo lepsze

12

Najważniejsze by przynosiły efekty.

Dołączam do grona fanek Mel B smile. Też lubię jej ćwiczenia - staram się ćwiczyć codziennie, choć zdarza mi się odpuścić raz lub dwa w tygodniu. Jeśli chodzi o efekty - to moim zdaniem zdecydowanie je widać, ale dla mnie te efekty to przede wszystkim chudnięcie, lepsze samopoczucie i jakaś taka większa elastyczność ciała smile.
Które z jej ćwiczeń są Waszymi ulubionymi? Ja najbardziej lubię ćwiczenia na nogi, klatkę piersiową i całe ciało, lubię też jej rozgrzewkę, ale ćwiczenia rozluźniające trochę mnie nudzą.

14

Tez cwicze z mel b smile tzn zaczelam po 2 msc przerwy. Jak cwiczylam w lipcu mialam 168 cm wzrostu tak jak ty i wazylam 51 kg smile i efekty juz widzialam po 2 tygodniach. Teraz po 2 miesiacach przerwy waze 5 kg wiecej i jestem po drugim treningu. Maaasakra! Mam takie zakwasy ze wszystko mnie boli smile ja chce teraz spalic takanke tluszczowa, a apetyt mam ogromny! Musze jesc lzejsze rzeczy smile

Czy tiffany faktycznie dziala na boczki?

I czy wiecie co bedzie najlepsze aby wysmuklic nogi? Aby łydki były smuklejsze?

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund

Ja, odkąd ćwiczę prawie codziennie, nie miewam zakwasów. A przyznam, że trochę mi ich brakuje, bo wtedy czułam, że coś się dzieje smile.

Z Tiffany ćwiczyłam może ze 3 razy, więc nie wiem, ale też jestem ciekawa jak to działa. Może wrócę do jej treningu.

A co jeszcze robicie poza ćwiczeniami z Mel B?

16

Bella919 napisał/a:

Czy tiffany faktycznie dziala na boczki?

Tak. Ten zestaw naprawdę działa, ale trzeba wykonywać go często i regularnie - wówczas efekt na pewno się pojawi. Są to lekkie, relaksacyjne wręcz ćwiczenia, do których nie trzeba specjalnej kondycji. Niestety ich powtarzalność może po jakimś czasie zniechęcić, niemniej to akurat wydaje mi się zupełnie normalne wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Mnie właśnie ta powtarzalność nie zdążyła zniechęcić, bo wcześniej nawet się nie zachęciłam big_smile. Ale spróbuję smile. A co masz na myśli, pisząc "regularność"? Wystarczą ze 2 razy w tygodniu czy to za mało?

18

Ja mam to do siebie, że jak się za coś zabieram, to ostro i nie ma zmiłuj się wink, więc ćwiczyłam ten zestaw nawet i z pięć razy w tygodniu. Być może nie trzeba aż tak często, za to mogę zapewnić, że taka ilość na pewno przynosi widoczne efekty.

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Ja właśnie też tak mam, ale obawiam się, że psychicznie nie dam rady spędzić tyle czasu z Tiffany tongue

20

Nooo... powiem Ci, że bywało ciężko big_smile, ale wtedy odpuszczałam i szukałam czegoś nowego.

A ja Ci powiem, że odkryłam dzisiaj nowy sposób na boczki - podróż autobusem w godzinach szczytu. Tak obolała to po żadnych ćwiczeniach jeszcze nie byłam big_smile

22

ja efekty dostrzegłam już po 1 miesiącu ćwiczeń ale połączyłam to z dość surową dietą, wyeliminowałam ze swojej lodówki wiele produktów i myślę, że to również dzięki temu wyglądam coraz lepiej wink

23

momomi napisał/a:

ja efekty dostrzegłam już po 1 miesiącu ćwiczeń ale połączyłam to z dość surową dietą, wyeliminowałam ze swojej lodówki wiele produktów i myślę, że to również dzięki temu wyglądam coraz lepiej wink

Mówi się, że przy redukcji wagi dieta stanowi 70% gwarancji sukcesu, a ćwiczenia to pozostałe 30%, zatem zmiana sposobu żywienia na pewno przyczyniła się do Twojej przemiany smile. Mało tego, jestem skłonna przypuszczać, że to właśnie ten czynnik, przynajmniej na tym etapie, okazał się elementem skuteczniejszym.

Olinka napisał/a:
momomi napisał/a:

Mówi się, że przy redukcji wagi dieta stanowi 70% gwarancji sukcesu, a ćwiczenia to pozostałe 30%, zatem zmiana sposobu żywienia na pewno przyczyniła się do Twojej przemiany smile. Mało tego, jestem skłonna przypuszczać, że to właśnie ten czynnik, przynajmniej na tym etapie, okazał się elementem skuteczniejszym.

Ćwiczenia raczej modelują sylwetkę niż odchudzają, chociaż oczywiście przy okazji też odchudzają, ale w mniejszym tempie. Ja też z mojego jadłospisu wyrzuciłam produkty, które kiedyś wydawały mi się niezbędne.

25

Hej dziewczyny:)
Ja ćwiczę na przemian z Chodakowską i Mel b, żeby sobie urozmaicić;). Starałam się ćwiczyć trzy razy w tygodniu po 40 minut i już po miesiącu widziałam efekty, brzuch był twardszy, skóra napięta, pośladki również bardziej uniesione, niestety zapuściłam się, bo przez pewien czas brakowało mi czasu na wszystko na ćwiczenia również... Teraz od tygodnia znowu działam:) zobaczymy jakie bedą tego efekty. Jeśli chodzi o jedzenie to zdecydowanie jak najzdrowiej, ale nie odpuszczę sobie pizzy od czasu do czasu lub czekolady wink Fakt jest faktem, że ja również schudnąć nie chcę tylko wyrzeźbić ciało więc tak sobie czasami pozwalam. A co do wagi to sądzę, że szczupłe ćwiczące osoby mogą nawet trochę przytyć przez wzrost tkanki mięśniowej:)

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
Olinka napisał/a:

Nooo... powiem Ci, że bywało ciężko big_smile, ale wtedy odpuszczałam i szukałam czegoś nowego.

Tak się bałam tej nudy z Tiffany, a odkryłam, że jej ćwiczenia mnie niesamowicie relaksują lol. A w połączeniu z ćwiczeniami Mel B są świetnym przerywnikiem od pracy. Taka godzinka z nimi dwiema i od razu umysł mi się rozjaśnia i mam więcej energii smile. Także polecam!

27

Też jestem zwolenniczką ćwiczeń z mel b. Największe efekty widzę po brzuchu i tyłku. Bardzo polecam smile

włosomaniaczka smile

28

Mam 161 wzrostu i ważę 39/40 kg... wiem że jestem chuda ale wykonuję ćwiczenia Mel.B na pośladki od około 3 dni.. ale nie chciałabym przy cwiczeniach chudnąć, z drugiej strony chcę mięc jędrną pupę smile i czy te cwiczenia dadzą jakieś efektyw moim wypadku?

29

Karolino231, te ćwiczenia, o których piszesz (choć Mel B ma także inne zestawy), nie są nastawione na ogólne spalanie tkanki tłuszczowej, a raczej na wzmocnienie konkretnych mięśni i ukształtowanie sylwetki. Ja również absolutnie nie chciałam chudnąć, a widzę pozytywne efekty, które mój mąż zresztą potwierdza wink. Żeby chudnąć należy ćwiczyć co najmniej 30 minut bez przerwy, bo dopiero po tym czasie zaczyna się efektywne spalanie, dlatego warto pomiędzy zestawami robić przerwy - przynajmniej ja taką przyjęłam metodę.

30

Tez dołączyłam do Mel B od dwóch dni, żeby poprawić sylwetkę- 50 kg i 170 cm
Piszecie o zmianie diety. Tak staram sie jeśc więcej owoców i pić więcej wody. Czy  zrezygnowałyście z słodyczami ? U mnie będzie ciężko bo ja zawsze mogłam jeść i jeść a waga i tak nie drgnęła.  Jak u was to wygląda?

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ćwiczenia z Mel B - po jakim czasie widać efekty?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018