Samotne matki mieszkające w małych miejscowościach, wsiach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Samotne matki mieszkające w małych miejscowościach, wsiach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Samotne matki mieszkające w małych miejscowościach, wsiach

Witam jestem studenką kierunku pedagogicznego. Piszę pracę na temat trudności z jakimi borykają się samotne matki żyjące w małych miejscowościach bądź też na wsi. Interesuję mnie ten temat ponieważ sama jestem z małej miejscowości i nie raz widziałam, że nie jest łatwo być matką samotnie wychowującą dzieci wśród ludzi, którzy obserują każdy Twój krok. Zastanawiam się czy na tym forum znajdę takie osoby, które mogły by opowiedzieć mi swoje historie, trudności z jakimi się napotykały? To bardzo by mi pomogło w zrozumieniu takich kobiet i napisaniu na ten tamat bardzo dobrej pracy smile

Proszę o pomoc, jeśli są znajdują sie tu takie kobiety smile
Pozdrawiam serdecznie Justyna smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotne matki mieszkające w małych miejscowościach, wsiach

Witaj Justynko. Do niedawna od urodzenia mieszkalam na malej wsi i wraz z rodzicami wychowalam dwie corki . Jesli masz jakies pytania to chetnie pytaj moze bede w stanie ci pomoc lub odpowiedziec... zapraszam na moj wątek moze ty bedziesz w stanie mi pomoc Paula.

Czasami chęć życia nie wystarcza , żeby żyć -potrzeba znacznie więcej...

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Samotne matki mieszkające w małych miejscowościach, wsiach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021