jak rozmawiać z bezsilną kobietą- pomóżcie! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » jak rozmawiać z bezsilną kobietą- pomóżcie!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: jak rozmawiać z bezsilną kobietą- pomóżcie!

Nie chce sie rozpisywać, dlatego w skrócie powiem o co chodzi. Mam problem z relacjami z moją pewna znajomą, matką dziecka które rehabilituje. Dzieciaczek jest przykuty do łóżka, wymaga stałej opieki 24 godziny na dobe.
Jako rehabilitantka przychodze do niej do domu i ją "ćwicze" (mała prawie na nic nie pozwala). Także to zwykłe "głaskanie" jej a nie rehabilitacja.
Problem tkwi w tym, że matka małej myśli ze ja bede na zawołanie do małej przychodzić, tak jest od dwóch lat. Zwylke po 18 miałam u niej być dwa razy w tyg. No ale jak mała spi, nie obudziła sie na czas to mówi zebym jutro przyszła. Po czym ja mam dla małej zarezerwowane dwa dni (poniedziałek, czwartek) a reszte mam swoje sprawy. Co sie nie podoba mamie dziewczynki bo skoro biore kase za rehabilitacje to musze być hmm Pomóżcie bo juz sama nie wiem jak z nią gadać, ja mam swoją prace, rodzinę, swoje sprawy, nie moge wciąż chodzic z tel przy uchu i zastanawiać się , czy np. dziś mała wstanie na czas. jestem juz tym zmęczona!...
Szukałam osób ktore by d małej zechciały chodzić, ale nikt nie chce być na tel bo każdy ma swoje życie..
Co zrobić, jak z nią rozmawiać?
...

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak rozmawiać z bezsilną kobietą- pomóżcie!

Myślę, ze powinnaś usiąść z tą panią i jasno ustalić zasady. Zrób to delikatnie, powiedz, ze zależy Ci na zdrowiu jej dziecka, ale Ty jesteś tylko rehabilitantką a nie członkiem rodziny. I to, ze Ci płaci to nie znaczy, ze musisz być całą dobę dostępna. Powiedz jej jasno, jakie są godziny, kiedy Ty przyjdziesz i tyle. W ramach jakichś wyjątków możesz od czasu do czasu przyjść w innym terminie, ale to nie znaczy, ze zawsze musisz lecieć na zawołanie. Skoro nikt inny nie chce się zająć córką ze względu na jej mamę to chyba coś oznacza. I może do tej pani dotrze, ze nie powinna tak robić. Myślę, ze rozmowa powinna pomóc.

3 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 18:07:54)

...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

4

Skoro wcześniej ustaliłaś z nią dni, w których będziesz przychodzić, to tego się trzymaj i już. To Twoja praca, nie musisz być ciągle pod telefonem. Gdyby tej matce zależało na sprawnej rehabilitacji dziecka, zadbałaby o to, aby w godzinach Twoich wizyt mała już nie spała-przecież przychodzisz regularnie.

5 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 18:07:04)

...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

6

heh.. tak jej mówie, ale do niej nie trafia.. mała jest skompikowana dziewczynką, chorą, nie wlno jej budzić bo jest pod respiratorem..

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » jak rozmawiać z bezsilną kobietą- pomóżcie!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021