przyjaciółka na siłę szuka mi faceta... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » przyjaciółka na siłę szuka mi faceta...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-07 22:05:01)

Temat: przyjaciółka na siłę szuka mi faceta...

...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przyjaciółka na siłę szuka mi faceta...

powiedz jej prosto z mostu... nie jesteś gotowa i nie chcesz... nie widzę innego wyjścia.

3

Nie wierzy kobietom, a sms od Twojej koleżanki przyjął za pewniak smile śmieszny koleś. I straszny - bezustanna wiedza o Twoich poczynaniach to faktycznie inwigilacja! I to pełna, bo nawet tajniaków ma! Na Twoim miejscu zostawiłabym go. Nie dość, że parą nie jesteście, to pomyśl co robiłby po oficjalnym rozpoczęciu związku! Nie miałabyś własnego życia, zresztą teraz też nie masz...
A koleżanka? Co to za koleżanka, która bezczelnie informuje NIE TWOJEGO faceta, że właśnie robisz to, a za godzinę będziesz tam. Ona widać nie poprzestanie dopóki nie znajdzie dla Ciebie kogokolwiek. Pomoże każdemu, kto będzie chciał z Tobą być. To chore! Powiedz że jej działania doprowadzają do oziębienia Waszych relacji. Wiesz czego chcesz. Gdy będzie w potrzebie, poprosisz ją pomoc. Ale teraz stanowczo dziękujesz. I nie życzysz sobie omawiania Twoich spraw przez osoby, które nie są z Tobą tak blisko. Ona nie jest Twoją przyjaciółką, a on nie jest Twoim chłopkiem. Żadne z nich nie ma prawa do kontroli Twojego życia.

4

Nie decydowałabym się na związek z K. Skoro jak sama piszesz chcesz poznawać nowych ludzi i spędzać czas po swojemu, to będziesz się tylko męczyć będąc w związku z nim, skoro aż tak Cię kontroluje. Z tym, że nie odpisywanie na smsy nic nie da, jak widzisz. Musisz z nim porozmawiać i wytłumaczyć wszystko. A koleżance też musisz szczerze powiedzieć, że chcesz być sama, a jeśli zmienisz zdanie, to dasz sobie radę i sama znajdziesz kogoś odpowiedniego kandydata.

5

Nie no, co za wstrętna dziewczyna! Naprawdę, kipipię!!!
Pytałaś ją skąd ma pewność, że taki cudowny związek odrzucasz? Widzi przyszłość czy kiedyś z nim była?
Czemu to Ty musisz akceptować jej argumenty, a ona Twoich nie? Wg niej musi wyjść tak jak zaplanowała, bo inaczej się świat zawali? No i niech się wali, ale bez Ciebie, Ty spokojnie przeżyjesz smile Ona ma problem z sobą. Może to rodzaj sprawdzenia siebie: jeżeli uda mi się ich wyswatać, to znaczy, że nikt nie może się beze mnie obejść, udowodnię, że jestem niezastąpiona i wszyscy się mylą. Ograniczyłam kontakt z tą dziewczyną, bo z pieńkami nie warto gadać. Im mniej będzie o Tobie wiedzieć, tym mniej doniesie K.

6

no dziwna masz ta kolezankę:P moim zdaniem jeśli sama twierdzisz, że nie masz jeszcze ochoty na nowy związek to daj sobie spokój z panem K. facet jak sama stwierdziłaś nie dla ciebie, kontroluje cie chociaz tak na prawde nie jesteście razem, a co dopiero by było gdy byście byli? fakt, może on odebrał to wesele ( razem z twoja kolezanka) ze cos z tego bedzie, albo juz nie. Powiedz mu jasno, że traktujesz go jak kolege..a koleznce...no cóz...z babami zawsze problem:P Ja bym na nia sie ostra wkurzyła i wygarneła prosto w twarz, żeby nie interesowała sie moim zyciem. A póki co ciesz się wolnością:) i nie rób nic na siłe, bo później będzie tylko gorzej:)

Są wspomnienia...na marzeniach kurz...

7

To, że Ty się umawiałaś, a ona nie, to przecież nie Twoja wina. Broniłaś jej spotykania się z chłopakami? smile

Co do K... Hmm nie wiem, jakoś delikatnie musisz mu powiedzieć, że nie jesteś jeszcze gotowa do kolejnego związku, że chcesz poczekać, odpocząć od bycia z kimś, zająć się sobą.

Koleżance powiedziałabym prosto z mostu o co chodzi. Twardo, żeby nie miała wątpliwości o co mi chodzi. Dodałabym, że doceniam jej zaangażowanie i troskę i że cenię jej przyjaźń, ale, że to nie jest to, czego od niej teraz, po rozstaniu z byłym oczekuję. Wiesz o co chodzi? Powiedzieć tak dosadnie, ale z drugiej strony tak, żeby jej nie urazić.

8

Ooojjjjj, pokłóciłabym się z nią wink

Musisz uważać w rozmowie z nią, ale powodzenia.

No i czekamy na relację rozmowy z K. Również powodzenia smile

9

Rozmowa szczera byłaby tu jak najbardziej konieczna, powiedz jasno, że Ci się to nie podoba, co ona robi i zapytaj się jej czy robiąc te rzeczy jest choć trochę w niej empatii i czy jej podobałoby się gdybyś Ty tak robiła tongue
Powodzenia i 3mam kciuki wink

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

10

To się wścieknie... Może sądzić, że go oszukałaś.

Im szybciej powiesz, tym mniej bólu zadasz jemu, a sama odetchniesz.

Powiedz, że nie czujesz do niego, tego samego, co prawdopodobnie on czuje do Ciebie.
Jeden miły wieczór to za mało, żeby przestać myśleć o jego próbach kontroli nad Tobą.

11

We wtorek wraca do Zamościa?
Czyli Ty jesteś z jego okolic?
Gdzie mieszkasz, bo ja będę w tych stronach niedługo to może Cie nawiedzę tongue

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

12

No innego wyjścia nie masz. Ale rozumiem, że wczoraj to rzeczywiście nie był najlepszy moment. Teraz tylko ważne, żeby nie odwlekać tego jak najdłużej, bo im później tym większe pretensje może mieć do Ciebie i chyba sama wiesz, że uzasadnione, nie? wink Odwagi!

13

Wiesz nie lubie sytuacji, w których nie wiem na czym stoję. Powiedz mu, że to naprawdę nie ma sensu i zasługuje na kogoś kto szczerze go pokocha.

Koleżanka jest bardzo dziecinna skoro uważa, że może Cię uszczęśliwić na siłę.

Never, never give up wink

14

Tylko nie zmuszaj siebie do czegoś na co nie jesteś gotowa.

Never, never give up wink

15

Łe to szkoda, bo to za daleko troszeczkę, ale jeżeli w sierpniu będziesz w okolicach Zwierzyńca, do którego się wybieram to zapraszam wink

16

Elvisko, jedną rozmowę masz już za sobą. Gratuluję i czekam na sprawozdanie z kolejnej smile

17

Ja bym się go bała skoro Cię tak kontroluje big_smile Nie jest Twoim mężem by tak sprawdzać itd... a koleżance powiedz, że nie jesteś gotowa do związku bo przeszłaś nie dawno jeden i chcesz odpocząć i pobyć sama. Skoro jest mądra powinna zrozumieć, że sobie tego nie życzysz i sama sobie w tym poradzisz smile najlepszym rozwiązaniem do znalezienia chłopaka jest po prostu go nie szukac bo on się sam znajdzie tylko na każdego przyjdzie pora smile

18

Pisz, pisz. Ciągle czekam smile
PS. Bardzo podoba mi się Twój nowy awatar big_smile

19

No to gratulacje, że poradziłaś sobie chociaż z przyjaciółką. Bardzo dobra metoda i dobrze się złożyło, że akurat się z kimś zaczęła spotykać smile

20 Ostatnio edytowany przez blanche (2009-08-01 00:44:47)

elvisko, więc jednak sprawa z facetem niezakończona? A wydawał się pojętny...
Wytrwale pisz: yhm, fajnie... Dodaj taaa, noooo. Sztuczne przedłużanie wyrazu (dodawanie samogłosek na jego końcu) daje wrażenie znudzenia, zniechęcenia i lekceważenia. Rozmowa przeprowadzona w ten sposób musi dać oczekiwany przez Ciebie efekt. Mało kulturalna, ale cóż, taka jak i człowiek, do którego piszesz.

Numer z W. - świetny.
Jednak nigdy nie zawodzi broń, którą wcześniej mierzono w nas big_smile

21

elvisko, w czasach kiedy kawalerowie stawali w konkury, niedostępne, czasem niechętne dziewczęta uważano za dobre partie - w myśl zasady: buzia w ciup, rączki w małdżyk. Im więcej czasu mężczyzna zdobywał względy panny, tym lepiej o niej myślano. Żona z takiego howu miała być gospodarna, oszczędna i posłuszna mężowi. Jeżeli K. przeszedł podobną szkołę to serdecznie współczuję, bo  tylko stanowczość może go odstraszyć. Twoje znudzenie może brać za staroświecką 'dyplomację', ułudę, słodkie kłamstewka, których używasz by go do siebie przyciągnąć i zmusić do walki o Twoje uczucie.
Ugotuj mu czarną polewkę (czarninę). Fan sarmackich zwyczajów, powinien w mig załapać, że to odprawa a nie zachęta big_smile

22

Przeczytałam dyskusje - troche czasu temu sie toczyla, fakt - no i tak mi sie moja sytuacja przypomina smile Kolezanka i jej chłopak chcą zeswatać mnie z ich kolegą. Już go nawet poznalam i powiem szczerze, ze koles ma w sobie coś, ale ile się wstydu przy tym ojadłam... Oni chcą dobrze i niby to na żarty ciągle rzucają jakieś teksty, z których ewidentnie wynika, że on mi się podoba i chciałabym z nim spróbować (tego to nawet ja nie wiem). No i z całej histori (długo by opowiadać) wyjdzie zapewne takie coś, ze koleś pomysli, ze jakas napalona dziewczyna ze mnie i zwieje gdzie pieprz rośnie big_smile Wiecej dyskrecji, mniej przymusu i może by się sprawy inaczej potoczyły...

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » przyjaciółka na siłę szuka mi faceta...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018