Ładna sypialnia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Ładna sypialnia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-11-20 12:31:13)

Temat: Ładna sypialnia

Właśnie urządzamy nowe mieszkanko i doszliśmy do sypialni. Mi się bardzo podoba sypialnia z meblika, co o niej sądzicie? Jest dość droga, ale wydaje mi się, że warta swojej ceny. Za wszystkie opinie dziękuję już teraz - tutaj wspomniane mebelki: (odnośnik usunięty)

Wstawianie linków jest na forum niedozwolone. Proszę, zapoznaj się z regulaminem. Pozdrawiam, moderatorka Anemonne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ładna sypialnia

zaraz dostaniesz bana za reklamy tongue

moim zdaniem normalna, biały nie jest trudny w aranżacji, jak dla mnie odcień drewna za ciepły ale to już indywidualna kwestia ...

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

3

Ja ostatnio wychaczyłam takie fajne łoże, takie orientalne. Robi wrażenie, chociaż tanie na pewno nie jest tongue Mi się podoba, ale to pewnie kwestia gustu też. Niestety ani linka do sklepu, ani obrazka nie mogę wstawić. Mogę Ci powiedzieć jeszcze jedną rzecz, na pewno, oprócz samego łóżka, bardzo dobrze wygląda także samo wezgłowie.

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-01-21 21:58:56)

Dlatego ja jestem za meblami pod wymiar, można sobie dowolnie dobierać, modyfikować, takie serie sprzedawane są przeważnie całe a nie każdy ma miejsce:) Ja w reklama zamawiałam sobie meble do kuchni i przedpokoju, łącznie z szafą, remont salonu na wiosnę.

5

Nie kojarze meblika. W cale nie trzeba robić mebli pod wymiar, mozna kupić coś gotowego i na pewno wyjdzie taniej. Swoją sypialnie umeblowałam w zwykłej sieciówce - tak jak wielu moich znajomych i wyglądają lepiej i gorzej. to chyba chodzi o to, zeby samemu umieć wybrać coś dobrego i w cenie wink

6

Trzeba się dobrze zaznajomić z tematem - najlepiej zaprojektować sobie wnętrze w którymkolwiek z programów do wizualizacji. Później pozostaje nam wyszukiwanie odpowiednich mebelków.

7

wiew94 napisał/a:

Nie kojarze meblika. W cale nie trzeba robić mebli pod wymiar, mozna kupić coś gotowego i na pewno wyjdzie taniej. Swoją sypialnie umeblowałam w zwykłej sieciówce - tak jak wielu moich znajomych i wyglądają lepiej i gorzej. to chyba chodzi o to, żeby samemu umieć wybrać coś dobrego i w cenie wink

jestem podobnego zdania. meble na wymiar to jakiś finansowy koszmar. wielu osób po prostu na to nie stać. dlaczego trzeba wybierać sprytnie i dobierać meble tak żeby wszystko ze sobą grało. to duża sztuka szczególnie na małych metrażach ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Ładna sypialnia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018