Zdrada i choroba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zdrada i choroba

Witam wszystkich!Nigdy nie pisałam na żadnym forum,ale teraz nie wiem co zrobić sama ze sobą.Mam najgorszy czas w swoim życiu.W sylwestra dowiedziałam się,że jestem chora i wymagam długiego leczenia (sprawy kobiece).Robiłam różne badania wszystko przeciągło się do maja,od tamtej pory ciągle czekałam na nowe wyniki(to czekanie jest okropne).Od tamtej pory zauważyłam,że mój mąż jest jakiś inny.Zaczął w yjeżdżać na noce,niby wozic kogoś do niemiec,potem niby z szefem na pół nocy...I od tamtej pory zaczęłam coś podejżewać.Ciągłe awantury,ja twierdziłam,że jest coś nie tak,a on mówił,że wymyślam.Kłutnie były okropne dochodziło nawet do szarpaniny.10go lipca byłam w szpitalu na pierwszym zabiegu(to był dzień naszej rocznicy ślubu)on się nawet nie zjawił.Potem było tylko gożej.Znalazłam u niego drugi telefon,z którego pisał ze swoja kochanką.Nie miał wyjżcia i się przyznał.My mamy po 35lat a ona 20,na dodatek jest w ciąży,ale on twierdzi,że to nie jego ona też była w stałym związku.Teraz twierdzi,że tamto skończone,że to był błąd on się pogubił.Załamał się moją chorobą i brakiem pracy na początku,a ona była dla niego kimś komu mógł się wygadać,bo przedemną nie chciał wypaść na mięczaka-tak twierdzi.Okropnie cierpię nie umie sobie poradzić z bulem jaki mnie ogarnia,mam ochotę uciec od całego świata.Przedemną jeszcze leczenie,mamy troje dzieci,które widzą co się dzieje i też cierpią.On błaga   bym dała mu drugą szansę,stara się,zawsze wiem gdzie się znajduje,ale to nic mi nie daje,strasznie cierpię.Kocham go bardzo,ale też nienawidzę.Nie umie sobie pomóc.Czy ktos poradził sobie po czymś takim,czy jest możliwe wspólne życie po zdradzie?Czasem mam wrażenie że wariuje,raz go chcę zatrzymac,a za chwilę chciała bym żebym go już nie widziała nigdy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada i choroba

Wiele jest tematow na forum dotyczacym zdrady.
Niestety, kazdy czlowiek inaczej podchodzi do wybaczenia.
Jeden wybacza i zyje dalej, inny wybacza, ale nigdy nie zapomina, jednak nie wraca do sprawy, a jeszcze inny nie potrafiac poradzic sobie z bolem odchodzi.

Tylko ty mozesz stwierdzic w ktorej jestes grupie.
Zanim jednak zdecydujesz poczytaj tematy na forum.
Napewno dostarcza ci sil do zycia i checi do rozwiazania tej sprawy.

Pozdrawiam cieplutko.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-08 17:28:05)

Ali widzę że podjęłaś decyzję tylko czekasz się na upewnienie, no i dobrze big_smile pójdź na skróty i zostaw go.
Wiedz iż w związku po zdradzie wszystko będzie już na gorsze po równi pochyłej, będziesz czekała aż on kolejny raz zdradzi.
a szkoda na to nerwów, jak odejdziesz to zrobisz chyba najlepiej. 
Sadomasochistki uzależnione od faceta nie słuchające naszych rad nie mogą odejść pomimo dalszych jego zdrad w których często też widzą jedynie swoją winę takich osób jest tu pod dostatkiem a chyba nie to tobie chodzi smile
Ciało co raz się puściło będzie puszczać się dalej sad

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu.

Jestem wierna tak jak ty mi.

4

Wiem,że zostawienie go było by dla mnie najlepszym rozwiązaniem tylko nie wiem jak to zrobic.Prosiłam nawet jego żeby odszedł,ze tak będzie lepiej dla ns obojga.ja jestem straszną histeryczka i często mu to wypominam a wtedy dochodzi do bardzo nieprzyjemnych sytuacji.On twierdzi że bardzo mu zależy i zrobi wszystko abym mu dała jeszcze jedną szansę.Jest jeszcze problem w tym ,że on po tej zdradzie nie wiedział co zrobic i czy mu wybaczę i prubował się powiesić.Już chyba zrozumiał że to nie rozwiązanie,bo tak najbardziej skrzywdziłby dzieci,a dla nich zrobił by wszystko.

5

szantaż emocjonalny to jest czasami to czego mężczyźni trzymają się jak tonący brzytwy.
nad każdym związkiem trzeba ciągle pracować. każdy z nas uczy się na własnych błędach. nie każda jednak wybacza zdradę partnera.

6

Kobiety rzadko tak postępują mężczyźni pomimo zdrady, starają się za wszelką cenę zatrzymać zdradzanego i jeszcze go poniżają kobiety mogą kłamać ale przynajmniej nie sa agresywne w stosunku do zdradzanego męża.
Ile jest kobiet toksyków chyba tyko trujący bluszcz z batmana big_smile
Próbują nawet nam wmówić ze lecimy an kasę a przecież słowa Marilyn Monrou były tak naprawdę słowami wymyślonymi przez sztab facetów w tym jubilera.
Oglądam kiedyś ciekawy film z którego jasno wynikało że Marilyn Monroe była tak nieprawdę inteligentna dziewczyną jej obraz został sztucznie wykreowany, była kochanką prezydenta a właściwie jego własnością, była szprycowana narkotykami a za Happy Birthday mr prezydent wykonano na niej wyrok.
http://www.youtube.com/watch?v=EqolSvoWNck
Proszę nie usuwajcie linku warto posłuchać historii

Jestem wierna tak jak ty mi.
Katarzynka82 napisał/a:

Ali widzę że podjęłaś decyzję tylko czekasz się na upewnienie, no i dobrze big_smile pójdź na skróty i zostaw go.
Wiedz iż w związku po zdradzie wszystko będzie już na gorsze po równi pochyłej, będziesz czekała aż on kolejny raz zdradzi.
a szkoda na to nerwów, jak odejdziesz to zrobisz chyba najlepiej. 
Sadomasochistki uzależnione od faceta nie słuchające naszych rad nie mogą odejść pomimo dalszych jego zdrad w których często też widzą jedynie swoją winę takich osób jest tu pod dostatkiem a chyba nie to tobie chodzi smile
Ciało co raz się puściło będzie puszczać się dalej sad

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu.

wiesz może Ty to juz nic nie pisz bo zal to czytać i żałosne są te twoje rady np . tekst Ciało co raz się puściło będzie puszczać się dalej sad skąd Ty to wzięłaś ? omg az mam ciarki

Powiem ci tak moja siostra miała podobna sytuacje mąż ja zdradził ona go zostawiła znalazła sobie kogoś innego minął jakiś czas i sie zeszli sa razem od tamtej pory juz z sobą około 6 lat maja dwoje wspaniałych dzieci siostra promienieje maz ja szanuje widac sa bardzo szczęśliwi przetrwali kryzys potrafili sobie wybaczyć
teraz Ty musisz sobie odpowiedzieć czy jesteś w stanie wybaczyć pamiętaj macie 3roje dzieci przemyśl sobie wszystko
Mam nadzieje ze co by sie nie stało odnajdziesz spokój i pogodę ducha życzę zdrowia bo sie Ci bardzo przyda trzymam kciuki

8

Z tego co tu czytałam,życie ze zdrajcą jest bardzo bardzo ciężkie.
Sama musisz wiedzieć czy warto się w coś takiego pakować.
Żadna sztuka zaciągnąć sobie młodszą do łóżka, pokorzystać , bo żona chora, bo zła atmosfera i bla bla.
Dodam ,że nie masz pewności czy to nie jego dziecko skoro panienka jest w ciąży i zaszła akurat teraz.

" Sometimes you have to be your own hero..."

9

Witam wszystkich!Dawno nie pisałam głównie z braku czasu.Czytałam dokładnie wszystkie posty za które dziękuje.Nadal jestem z mężem,nie wie co będzie dalej,czy zdołam mu wybaczyc i czy nam się uda.Bul nadal czuje taki sam nic lzej mi nie jest,cierpie w kazdej minucie.Ale jego zachowanie teraz,szczrośc jakiej nigdy w nim nie widziałam,czułość jaką mnie teraz obdarza pomaga mi przetrwac bardzo ciężki czas związany z chorobą.Jest ze mną przez cały czas,co tydzięn chodze do lekarza,a on wykazuje tyle zainteresowania wspiera mnie przez cały czas,to pomaga uwierzcie,tego było mi potrzeba.Robi wszystko,zeby choc w jednym procencie wynagrodzić mi krzywdę jaką mi wyzadził(tak mówi)wie że nigdy mu tego nie zapomne i że jesli choć jeden raz oszuka mnie choćby w najmnie ważnej sprawie ta bedzie koniec,jest tego swiadom,ale jak twierdzi już nigdy mnie nie oszuka nawet w błachej sprawie.Widze jak cierpi,płacze czasem pokryjomu,a tego nie widziała przez 18 lat naszej znajomośći.Jeśli jest ktoś komu udało sie odbudowac małzeństwo po zdradzie to bardzo proszę o odpowiedź na mojego posta.Za tydzien czekaja mnie dodatkowe badania,bo wyniki niestety przyszły złe po zabiegu który miałam 03.10 jest mi ciężko i strasznie się boję.Pozdrawia i czekam na wpisy.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018