Czarny tusz brązowe cienie do powiek? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czarny tusz brązowe cienie do powiek?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Czarny tusz brązowe cienie do powiek?

Hej.Czy czarny tusz i brązowe cienie do powiek pasują czy lepiej się tak nie malować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czarny tusz brązowe cienie do powiek?

A dlaczego mają nie pasować? smile
Prędzej brązowy tusz i brązowy cień by mi nie pasował, tak samo jak czarny tusz z czarnym cieniem big_smile

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

A dlaczego niby nie należałoby się tak malować? Sama mam identyczny makijaż, mi jako blondynce pasuje, pomimo,iż mam niebieskie oczy, myślę,że dla kobietki o ciemnych włosach i brązowych oczach, również byłby odpowiedni.Niewłaciwym makijażem według mnie byłby ten, wzorowany na Pani Kleczkowskiej ze Złotopolskich smile, intensywnie niebieskie, bądź zielone powieki z daleka rzucałyby się w oczy. W brązowych cieniach, efekt przydymionych oczu, oczywiście w ramach umiejętnie wykonywanego make-up jest naprawdę udany smile

"Dum spiro, spero"...- "Dopóki oddycham, nie tracę nadziei"...
"Boże jeśli musisz, to zabierz obrazy i ześlij tysiąc duchów, mogę nawet umierać dwa razy i nosić stygmaty, nie tykaj mi słuchu !"... by PLANET ANM

4

Przecież takie połączenie to klasyka, większość kobiet maluje się brązowymi cieniami na co dzień i od święta i używa przy tym czarnego tuszu który nadal jest najpopularniejszym na rynku.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

5

nie no oczywiście że to do siebie pasuje!

6

Jasne, że pasują. Jak już wcześniej napisano to klasyczne zestawienie, więc nadaje się jako makijaż dzienny lub na większe wyjścia smile

7

Pasuje, pasuje - i to jak! wink

8

myślę, że jak najbardziej smile

9

Zawsze się tak maluje smile

10

Margolinka napisał/a:

A dlaczego mają nie pasować? smile
Prędzej brązowy tusz i brązowy cień by mi nie pasował, tak samo jak czarny tusz z czarnym cieniem big_smile

Margolinko, a czemu czarny cień nie pasowałby do czarnego tuszu do rzęs ? Przecież to też świetna klasyka ..

19.02.2014 Moja Kruszynka smile CAŁY MÓJ ŚWIAT !

11

Myśle, że to jeden z najlepszych zestawów. Pasuje niemal każdej kobiecie, jeśli oczywiście jest dobrze zrobiony smile

12

To bardzo uniwersalne, klasyczne zestawienie, bezpieczne właściwie dla każdego typu urody wink. Oczywiście na wieczór można wybrać mocniejsze odcienie, dołożyć odrobinę brokatu, sztuczne rzęsy, pociągnąć eyelinerem wyraźniejszą kreskę, ale na pewno jest to dobre zestawienie także na co dzień.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

13

Podbijam wątek, idealny makijaż, który sama stosuję, pięknie podkreśla duże oczy, tak jak u mnie.
Smokey Eye w połączeniu z kreską eyelinera i tuszem, doskonale podkreśla atuty kobiecej urody.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czarny tusz brązowe cienie do powiek?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018