Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Witam. Proszę o radę w sprawie bielizny wyszczuplającej. Mianowicie planuję zakup takiej bielizny, wiem oczywiście, że cudów nie zdziała, ale mam nadzieję że zakryje parę fałdek, zanim zrzucę zbędne kg smile Jestem kompletnie zielona w temacie, sklepy oferują wiele rodzajów takiej bielizny , proszę o radę Panie które miały z czymś takim styczność: co wybrać, jak użytkować itd. Z góry dziękuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Sama kiedyś użytkowałam tego typu rzeczy ale zdecydowanie polecam poprostu schudnąć. Jak już musisz stosować taką bieliznę to przede wszystkim powinnaś zadbać o wygodę. Bielizna wyszczuplająca ma być obcisła ale nie uciskać! Zadbaj a dobry dla Ciebie rozmiar. Najlepiej żeby była też bezszwowa i bezmetkowa, ma to wpływ na komfort noszenia, oraz efekt wizualny ? jest po prostu niewidoczna. Nie należy nosić też takiej bielizny przez cały dzień, ciało powinno odpocząć.

3

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Bardzo dziękuję za informacje czarnaa smile Jak już pisałam odchudzanie jest w trakcie realizacji ale zanim zostanie zakończone potrzebuję wsparcia smile  Skoro już jesteś taką ekspertką to może mogłabyś polecić jakąś markę która spełnia te wszystkie wymagania o których pisałaś bo ja się za bardzo w tym wszystkim nie odnajduję smile

4 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 20:25:24)

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Najlepiej samemu wypróbować różne marki i wybrać odpowiednią dla siebie. Ja po wielu "testach" wybrałam w końcu bieliznę Blakspade ze względu na wygodę. spam

5

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?
czarnaaa napisał/a:

Najlepiej samemu wypróbować różne marki i wybrać odpowiednią dla siebie. Ja po wielu "testach" wybrałam w końcu bieliznę Blakspade ze względu na wygodę. Możesz ją kupić np przez intenrnet na blackspade.pl albo w jakimś innym sklepie .

kojarzę tą bieliznę, kiedyś mi mąż za granicą kupował, ale nie wyszczuplającą hihi, fajnie że można ich gatki już u nas kupić tongue

6

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Czarnaaa napisała bardzo wiele ważnych rzeczy w tym temacie - taka bielizna nie może zastąpić aktywności fizycznej i nie należy jej nosić cały czas, bo to może doprowadzić do nieprzyjemnych rzeczy. Warto o tym pamiętać przymierzając się do podobnych zakupów.

7

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Moja siostra kupuje takie wysokie figi to na brzuch a ostatnio tez widziałam, że ma fajny gorsecik. Ale tak jak było wspomniane już przez kogoś ważne żeby były wygodne. Ona np zawsze kupuje takie zapinane na haftki - wydawało mi się, ze to będzie najmniej wygodne ale według niej sa właśnie najlepsze, i gorset tak samo. ekskluzywna.com.pl ma fajna bieliznę modelująca, sama się zastanawiam na wysokimi figami bo mam coraz więcej sadełka na brzuchu ale nie mogę Ci chyba bezpośrednio linka wkleić to będziesz musiałam sobie poszukać w tym sklepie sama.

8

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

A jaka zaproponujecie w miare dobra bielizne w naprawde przystepnej cenie? Bo wiekszosc jest jednak droga...

9

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Body też może się przydać smile Ale faktycznie napisana została tutaj jedna najbardziej chyba istotna sprawa - bielizna wyszczuplająca ma być obcisła ale nie uciskać wink

10

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Ja znalazłam na Allegro idealną bielizn modelującą taką do noszenia  codziennie  a nie tylko na wesele. Noszę od miesiąca i jestem zachwycona ! zero fałdek i zero stresu związanego ze świadomością ze mam to na sobie po prostu po 2,3 dniach przestałam czuć że noszę coś jeszcze! Gorąco wszystkim polecam firma Ardyss nie wiem czy można kupić ją gdzieś jeszcze ja kupiłam na Allegro

11

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

kaja_15 masz racje, bielizna wyszczuplająca jest czymś w stylu: jak zrzucić brzuszek/fałdki/pupę w 5 sekund? Niedawno kupiłam sobie majtki wyszczuplające w super sklepie internetowym i zastanawiam się teraz czy nie zamówić czegoś jeszcze wink
Gorąco polecam ten sklep, w którym kupiłam. Jest to EKSKLUZYWNA(kropka)PL! Wybór jest spory, ceny atrakcyjne, czego chcieć więcej? smile

12

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

wszystkie bielizny wyszczuplajace.wejdz na allegro i wpisz w wyszukiwarce ardyss.polecam na wszystkie pytania odpowiem

13

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

oj zdziwiłabyś się jak bielizna wyszczuplająca może zmienić wygląd naszej sylwetki smile uwierz mi, że może zdziałać cuda smile jeśli nadal szukasz bielizny wyszczuplającej możesz sobie zajrzeć na stronę sklepu jagna . Tam jest spory wybór tego typu bielizny smile

14

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Hej hej, jeśli szukacie bielizny wyszczuplającej to od jutra będzie w lidlu:)) ja idę zobaczyć co tam mają bo zawsze coś ciekawego mają więc może to też będzie fajne:)

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-13 09:35:15)

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Ja kupiłam kilka majtek tutaj, bo one jednocześnie są całkiem sexy, spam

16

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

temat stary, ale podzielę się swoimi uwagami - trzeba się zastanowić do czego będziemy taką bieliznę nosić. Majty z nogawkami super odchudzą optycznie uda, ale niestety wystają spod sukienki. Bielizna gorsetowa z haftkami lub sznurkami może się odznaczać pod zbyt obcisłym ubraniem. Jeśli wybieramy bieliznę typu "kombinezon" to nawet jeśli w kroku jest rozcięcie to bardzo niewygodnie się korzysta z toalety i trzeba bardzo uważać, żeby nie zamoczyć sobie bielizny, więc ja i tak zawsze ją ściągam (co jest niewygodnie, bo trzeba się rozebrać praktycznie całkowicie). Kolor bielizny też jest ważny - czarnej nie założymy pod białe ubranie. Jeśli kupujemy bieliznę zakrywającą także biust to należy uważać, by nie był on spłaszczony i zgnieciony - to też nieładnie wygląda.

17

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Ja z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej się sprawdza modelująca halka. Ja mam Lovely Sensation Bodydress Triumph z Telimeny i powiem Wam, że idealnie podkreśla biust i talię. Skóra może w niej swobodnie oddychać, także nie czuję się w niej jakbym miała kombinezon na sobie, bo to byłoby niefajne.

18

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Na tej Telimenie rzeczywiście sporo taniej porównując ze sklepami Triumpha w normalnych stacjonarnych butikach. Chociaż ja osobiście wolałabym jakieś majtki z wyższym stanem niż halkę bo pod spodnie raczej jej nie założę. No ale wybór jest spory, wiec dla każdego coś miłego. Dzięki za linka, przyda się

19 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-05 10:04:23)

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Hej! na pewno bezszwową i Twoim rozmiarze. Zdarza się, że kobiety chcąc się maksymalnie wyszczuplić przy pomocy bielizny wybierają ją o rozmiar mniejszą niż faktycznie potrzebują. Skutki mogą być fatalne! Oprócz niewygodnego, denerwującego, zbyt mocnego ucisku można wywołać problemy żołądkowe, np.: refluks, wzdęcia. Oprócz tego zbyt mocny ucisk zaburza krążenie krwi i limfy, przez co mogą tworzyć się niebezpieczne skrzepy! Bielizna w dobrze dobranym rozmiarze nie wywoła żadnych nieprzyjemnych niespodzianek a optycznie może wyszczuplić nawet o 5 kg. Ja polecam bezszwową bieliznę spam. Jest przewiewna, elastyczna i nie zostawia śladów ucisku na ciele. Kupiłam już figi, halkę i bermudy w sklepie internetowym spam. Jestem bardzo zadowolona. Nie raz widziałam, że maja tam niezłe promocje, więc można zakupić ja sobie w naprawdę dobrej cenie.

20

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Ja ostatnio kupilam gorset. Ma wyciecie na piersi wiec z odiezy z dekoldem rezygnowac nie trzeba..Jestem bardzo zadowolona, takiej talii jeszcze chyba nigdy nie mialam smile Polecam smile

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Jejciu chyba też spróbuję skoro tak zachwalacie:)

22 Ostatnio edytowany przez mała_stokrotka (2013-07-30 13:42:08)

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Co myślicie o takiej bieliznie? Sukienka bardzo wygodna, faktycznie widać różnicę i efekty. Jednak do najtańszych nie należy.

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i.pinger.pl/pgr33/e5d686320014ea4a4efc8bed/Gatta-Active-Shapewear-bielizna-wyszczuplajaca-2.jpg&imgrefurl=http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t%3Dbielizna%2520modeluj%25C4%2585ca&h=320&w=490&sz=20&tbnid=j4JJ9g8eTYCF6M:&tbnh=78&tbnw=119&zoom=1&usg=__wdYJBKjymMmEYmHEVCn0pMiYjQM=&docid=ArAHQorvy31FYM&sa=X&ei=Wnv3Uba3H8besgbPsIDQAQ&ved=0CHEQ9QEwAg&dur=1130


Przeglądając gazetki w internecie zauważyłam, że różne modele będą w Lidlu od 05.08

23

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Przede wszystkim nigdy nie kupujcie tej taniej bielizny  supermakretów. Po pierwsze jej jakość jest wątpliwa, szkoda skóry, która nie będzie mogła oddychać jak trzeba. po drugie,t aka bielizna nie spełnia prawidłowo swojej funkcji, czyli - krótko mówiąc - nie wyszczupla. Ja ostatnio kupiłam porządną halkę wyszczuplającą ze sklepu XL-ka. Cena może nie należy do najniższych, ale jakość pierwsza klasa. Warto kupić sobie jedną solidną halkę i naprawdę dobrze się w niej czuć i wyglądać. Ja już kilka razy ja prałam, bo noszę ją nawet na co dzień i wygląda jak nowa. Ważne tylko, żeby dobrze dobrać rozmiar. Za duża nie spełni swjej funkcji, za mała będzie niewygodna.

24

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Na rynku jest duży wybór bielizny wyszczuplającej , ja polecam Mitex , kupiłam ostatnio fajne majtki wyszczuplające w sklepie evaplus , mają chyba nawet sklep internetowy o tej samej nazwie ,
fajnie doradzają :-)

25

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Na rynku jest duży wybór bielizny wyszczuplającej , ja polecam Mitex , kupiłam ostatnio fajne majtki wyszczuplające w sklepie evaplus , mają chyba nawet sklep internetowy o tej samej nazwie ,
fajnie doradzają :-)

Odp: Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Jak szukasz bielizny korygującej to spróbuj legginsów z https://www.sklep-biustonosze.pl, bo świetnie wyglądają i wyszczuplają. Od razu czujesz się lepiej.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024