Pomocy - muszę coś zmienić w swoim wyglądzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pomocy - muszę coś zmienić w swoim wyglądzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Pomocy - muszę coś zmienić w swoim wyglądzie

Kochane mam 44lata i chciałabym zmienić coś w swoim życiu w swoim wyglądzie,jestem szczupła ,niska o cerze śniadej a włosy farbowane-pasemka.Zazwyczaj ubieram się tradycyjnie na co dzień spodnie,jakaś bluzka,od święta jakaś dopasowana sukienka ,bardzo rzadko makijaż,powód kura domowa,proszę o porady ,ponieważ chcę zrobić coś wreszcie dla siebie,a przy okazji pokazać mężowi co ma w domu i co może stracić,(to taki odzew dla niego za to jak mnie traktuje),nie jest to łatwe, bo rzadko widzi jakiekolwiek zmiany u mnie, liczę na waszą pomoc,dziękuję

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomocy - muszę coś zmienić w swoim wyglądzie

po 1 moim zdaniem pasemka sa juz niemodne. przefarbowalabym wlosy na jeden kolor i troche je podciela, odswiezyla.

2.makijaz jest bardzo wazny smile kup podklad( maxfactor ma najlepsze moim zdaniem) ale moze idz z kims niech Ci doradzi siostra cz kolezanka. kup tez tusz do rzes. taki lekki makijaz moglabys sobie zrobic. na pewno duzo zmieni w wygladzie

3

myślę, że gdybyś zaczęła wychodzić z domu, chociażby na godzinkę przy tym ładnie - elegancko ubrana, umalowana i uczesana = inaczej niż zwykle ("poprawiała się" przed samym wyjściem na widoku męża) mógłby zwrócić większą uwagę na Ciebie. zaangażuj koleżanki, wychodź też samotnie, nie tłumacz gdzie po co i z kim wychodzisz, jak spyta.. odpowiedz krótko i zwięźle "na spacer" "na spotkanie z koleżanką" , jak będzie pytał o szczegóły zbywaj że jeszcze nie wiesz/ nie wiecie. postaw na siebie, teraz Ty jesteś najważniejsza. jeśli nie masz ochoty na zbliżenia odmawiaj, stanowczo ale też w dobrej atmosferze, niech się złości. nie ma facetowi co tłumaczyć, oni muszą widzieć, że coś w ich kobiecie się zmieniło i że nie mają już do niej pełnego dostępu..

4 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2013-10-09 22:41:45)

Zgadzam się z ogień, a jak coś robisz, to przede wszystkim dla siebie smile Ja mam faceta już długo, ok 4 i pół roku, a rzadko się maluję, bo nie lubię. Mój facet to rozumie. Co nie znaczy, że o siebie nie dbam, bo ogólnie dbam o cerę, włosy, to najważniejsze. A makijaż to taki dodatek, czasem dam tusz czy błyszczyk, ale bardzo rzadko robię taki większy makijaż. Najważniejsze, by czuć się dobrze, nie przesadnie.

No, ale jak masz ochotę, to szalej. Jest tyle możliwości ubioru, makijażu. Może np dobry tusz do rzęs, ładny błyszczyk, kolczyki (chyba, że nosisz). To już może coś zmienić, to znaczy, że inaczej spojrzysz na siebie. Nie trzeba wielu zmian smile Włosy farbować też myślę, że fajnie, ale może nie te pasemka? Może lepiej ombre hair czyli takie cieniowanie? To by było dla Ciebie pewnie fajną odmianą, do tego masz ciemniejszą karnację, więc widzi mi się, że pewnie by Ci pasowało smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

5

Kochane nie chodzi mi o coś wielkiego,bo i tak nie mam wielkich możliwości finansowych,tylko myślałam,żeby zmienić swój styl ubierania się,czesania,czasem makijaż,wy jesteście takie na czasie i pomyślałam że mogłybyście mi coś doradzić,oczywiście że chcę wprowadzić zmiany dla samej siebie,ale też by nie zaszkodziło by gdyby mąż wreszcie zauważył,i był trochę zazdrosny,ponieważ uważa że ja już nie potrafię nic zmienić,bo się nie da.Pozdrawiam i dziękuję.

6

Jak nie masz możliwości finansowych, to raczej stylu ubierania jakoś bardzo zmienić nie da rady smile Na pewno byłby Ci potrzebny ktoś od serca, kto szczerze doradzi i mniej więcej orientuje się co jest ładne, modne i by do Ciebie pasowało. Tusz do rzęs, dobry podkład i krem można kupić za niewielkie pieniądze - zwłaszcza, że jak już pisałaś nie zwykłaś się malować, także myślę, że warto od święta wydać na siebie trochę pieniędzy i lepiej się poczuć. smile
Co mamy Ci doradzić? Jest dużo gazet o modzie, ba, nawet niekoniecznie o modzie, w którym można znaleźć zdjęcia ubrań na topie. To co modne niekoniecznie musi Ci odpowiadać i ważne, żebyś się w tym dobrze czuła wink

7

Kura domowa też może ładnie wyglądać smile Nałożenie podkładu, różu, narysowanie miękkiej kreski i wytuszowanie rzęs zajmuje tylko chwilę. Tez bym zrezygnowała z pasemek. jeśli jesteś szczupła, to może możesz się pokusić o noszenie dopasowanych spodni czy bluzek?

8

Może warto mieć na sobie nawet w domu odrobinę makijazu, wyprostowane włosy albo lekko podkręcone lokówką? A obcasy? Nosisz?

9

getry i tunika - to mozesz nosić po domu i poza nim. poza domem też świetnie sprawdzają się też marynarki - nawet do dźinsów.

po domu chodzę czasem w mini.. mężowi się podoba:) ale taka zwykła czarna lub granatowa. w każdym razie nic brokatowego bo będzie komicznie.

10

Słoneczko, czasem niewielka zmiana potrafi przynieść radykalny, doskonały efekt smile.

Mnie też pierwsze, co przyszło do głowy, a co chciałabym Ci podpowiedzieć, to zlikwiduj pasemka na rzecz ładnego, obecnie szalenie modnego, jednolitego brązu. Odcień musisz dobrać do swojego typu urody, a naprawdę jest w czym wybierać. Do tego jakieś nowoczesne, właściwie dobrane cięcie i już będziesz odmieniona wink.

Jeśli chodzi o delikatny makijaż, to dobrze dobrany podkład i puder jest podstawą. Do tego wystarczą dwa, trzy cienie do powiek, dobry tusz do rzęs, koniecznie coś na policzki (róż lub dobry brązer), ewentualnie dobrze dobrana pomadka lub błyszczyk na usta, eyeliner. Z tego niewielkiego zestawu kosmetyków można wyczarować prawdziwą metamorfozę wink.
Zwróć też uwagę na brwi - one muszą być wyregulowane.

Jeśli nie lubisz wyróżniać się w tłumie, to postaw na tak zwaną luźną elegancję, przy czym ubieraj się tak, aby się nie postarzać - baw się modą i kolorami. Doskonałe są jeansy i bluzki koszulowe, różnego rodzaju dopasowane żakieciki, twarzowe apaszki, na jesień spraw sobie ładny płaszczyk. Jeśli mogę coś zasugerować, to buty są bardzo ważne. Jeżeli źle się czujesz w szpilkach, to wybierz obuwie na słupku - też doskonale wydłuży nogi i sprawi, że sylwetka nabierze lekkości.

I biżuteria. Jestem fanką ładnej biżuterii - ona zawsze dodaje nam kobiecości smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

11

Olinka napisał/a:

Zwróć też uwagę na brwi - one muszą być wyregulowane.

No właśnie to chciałam dodać smile Kosmetyczka reguluje brwi i robi hennę ( brwi i rzęsy) za 20-30 zł, a efekt jest naprawdę piorunujący.
Twarz nabiera wyrazu.
Kolor brwi trzeba dobrać do koloru włosów, więc zrób jak już uśmiercisz te pasemka smile
Czasem w salonie fryzjerskim jest też pani od  regulacji brwi.

O skórę  dłoni i pazurki też zadbaj, to sama możesz zrobić.

Co tam jeszcze ... stanik dobrze dobrany, aby biust na brzuchu nie leżał, no i częściej się uśmiechaj aby mąż zobaczył pogodna dziewczynę w domu  smile

12

swoja kobiecosc mozesz podkreslic za pomoca szpilek ja uwielbiam szpilki, ale jezeli ty nie praktykujesz to lepiej zaczac od stosunkowo nizszych obcasow tu masz przyklad butów

13 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-11-21 22:41:10)

Chcesz odkryć  w sobie prawdziwe piękno? Pragniesz, aby inni zachwycali się twoim wyglądem? Nie oszukujmy się, ma on wielkie znaczenie w naszym życiu, to on pomaga nam wysnuć pierwsze wnioski na temat człowieka. Polska stylistka, która prowadzi tę stronę adres strony usunięty świetnie ci w tym pomoże i doradzi, zajrzyj i sam się przekonaj i odkryj jej wielki talent!

14

Sloneczko6 napisał/a:

Kochane mam 44lata i chciałabym zmienić coś w swoim życiu w swoim wyglądzie,jestem szczupła ,niska o cerze śniadej a włosy farbowane-pasemka.Zazwyczaj ubieram się tradycyjnie na co dzień spodnie,jakaś bluzka,od święta jakaś dopasowana sukienka ,bardzo rzadko makijaż,powód kura domowa,proszę o porady ,ponieważ chcę zrobić coś wreszcie dla siebie,a przy okazji pokazać mężowi co ma w domu i co może stracić,(to taki odzew dla niego za to jak mnie traktuje),nie jest to łatwe, bo rzadko widzi jakiekolwiek zmiany u mnie, liczę na waszą pomoc,dziękuję

Hej Słońce smile a mam Cię smile

To ja Kochana wrzucę  parę propozycji , jeśli można.. tongue

http://galeria-uczesan.qever.com/cache/fryzury-damskie-galeria/damskie-fryzury-85.jpg_542.jpg

http://idolo.pl/i/galeria/15/32/s2_165903.jpg

A na E mail wyślij mi Focie  to ....... no wiesz spróbuje coś dobrać i zobaczysz tongue

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pomocy - muszę coś zmienić w swoim wyglądzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018