Do wszystkich fryzjerek - Pytanie o szkołe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Do wszystkich fryzjerek - Pytanie o szkołe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Do wszystkich fryzjerek - Pytanie o szkołe

Hej Dziewczyny! smile

Niedługo kończe studia, ale od zawsze marzyłam i myślałam, żeby zając sie fryzjerstwem.
I teraz nadszedł czas w moim życiu, w którym chciałabym robić coś, co naprawdę mnie interesuje i mi sie podoba, mimo, ze wielu ludzi póka sie w głowe i są zaskoczeni moim pomysłem. Jednakże w moim życiu brakuje pasji, i tak jakoś myśle sobie, że moze nadszedł czas na realizowanie siebie, na tworzenie czegoś  na czym mi zalezy i będe wykonywać to z przyjemnością.
Szukałam w sieci i znalazłam szkołe Żak, która ma wiele kierunków kształcenia, w tym fryzjerstwo. Interesuje mnie jednoroczna szkoła stąd ten wybór. I nasuwa mi się pytanie do fryzjerek oraz  do kobiet, które prowadzą własne salony fryzjerskie - czy byście inaczej patrzyly na dziewczyne fryzjerke, która ubiega sie o stanowisko po skonczonej jednorocznej szkole? Czy mam z góry mniejsze szanse, bo nie skończylam kilkuletniej zawodówki? Czy nie miałoby to wpływu? Troche sie obawiam, jak moga patrzeć na moje papiery potencjalne przyszłe pracodawczynie..
Obecnie mieszkam w Danii i to tu zamierzam pracować w przyszłości (moje papiery będą przetłumaczone po skończonej edukcji), jednakże w życiu nigdy nic nie wiadomo, dlatego chciałabym się dowiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Do wszystkich fryzjerek - Pytanie o szkołe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024