kłopot z datą ślubu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » kłopot z datą ślubu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1

Temat: kłopot z datą ślubu

Witam drogie dziewczyny:) Jestem tu pierwszy raz. Mam taki mały kłopot. Moja babcia zmarła ponad rok temu 5 czerwca. Dzis załatwiłam sale weselną, ponieważ wychodzę za mąż w przyszłym roku. Udało mi się załatwić na 5 czerwca... Czy sądzicie, ze tak może zostać??? No data ślubu a śmierć babci...:( sama nie wiem:( Co radzicie????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kłopot z datą ślubu

Nie wiem czy może zostać z punktu widzenia żałoby, ale wiem, że sama bym nie chciała brać ślubu w rocznicę śmierci kogoś bliskiego.

3

Odp: kłopot z datą ślubu

Jak wolisz\ ...ale wydaje mi się że teraz ludzie tak na to nie patrzą ...:)
bo trudno było by im wybrać wkońcu daty bo zawsze coś by im wypadło:P

4

Odp: kłopot z datą ślubu

Ojjj nie wiem sama co robić:( w zasadzie obie macie racje

5

Odp: kłopot z datą ślubu

Żałoba po babci trwa 3 miesiące. Wesele byłoby w sumie  2 lata od śmierci . Rocznica czy nie to jest długi czas a żeby upamiętnić rocznicę śmierci można zamówić dodatkową mszę za babcię na następny dzień akurat niedziela i rodzina na pewno by była zadowolona.

6

Odp: kłopot z datą ślubu

ja tez bym nie chciala brac slubu w takim dniu.   Zmien date, moze sie jeszze da?    Dla Ciebie moze to byc OK,ale dla innych?  Moganie przyjsc  itp.   Lepiej nie ryzykuj.  Ja bym zmienila.

7

Odp: kłopot z datą ślubu

Ja też bym nie chciała brać ślubu w taką datę. A tym bardziej później każda rocznica by mi się z tym kojarzyła... Jakoś nie za bardzo... ale to Twoja decyzja. Myślę, że to zależy od człowieka i jego podejścia, a że każdy jest inny to pewnie zdania byłyby podzielone.

8

Odp: kłopot z datą ślubu

A ja myślę, że nie ma w tym nic złego. Przecież nie zaciera to pamięci o babci, która pewnie byłaby szczęśliwa w takim dniu i zadowolona, że zamiast tylko płakać po niej każdego 5 czerwca będziesz mieć też i wspaniałe wspomnienie. Poza tym, nic się nie dzieje przypadkiem. Po coś dostałaś tę datę a nie inną smile

9

Odp: kłopot z datą ślubu

Ja nie chciałabym kojarzyć daty swojego ślubu ze śmiercią bliskiej osoby... jeżeli byłaby taka możliwość, to zmieniłabym datę

10

Odp: kłopot z datą ślubu

zlego nie ma w tym nic,ale nie chcialabym brac slubu w dniu ktory by mi sie kojarzyl ze smiercia bliskiej osoby

11

Odp: kłopot z datą ślubu

Ja również zmieniłabym datę. Na ślub w końcu często gęsto zaprasza się starszawą rodzinę, która może mieć opory z uczestnictwem w weselu i chyba wolałabym uniknąć rozterek moich bliskich.

12

Odp: kłopot z datą ślubu

Dziękuję dziewczyny za opinie. Myślę, ze harmony11 ma sporo racji. Może to nawet ona przyczyniła się do tego, że akurat taki dzień na ślub i wesele był wolny. Już nie zmienię, bo musiałabym przenosić na kwiecień, a to taki jeszcze szary miesiąc. Myślę, że babcia moja nie byłaby zła. Wręcz cieszyłaby się. Czekała na ten ślub i zawsze pytała kiedy wyjdę za inżyniera heh (jest marynarzem, ale kochana się ciągle myliła). Tak więc wezmę ten ślub, myśląc, że ona będzie czuwała nad nami zawsze...

13

Odp: kłopot z datą ślubu

też tak uważam, powodzenia - to przeznaczenie

14

Odp: kłopot z datą ślubu

a ja myślę żę nie ma reguły na babcie 3 miesiące na mamę rok;/ przecież to są uczucia i jeszcze chcesz brać ślub w tym samym dniu co umarła twoja babcia i czujesz się psychicznie na siłach to i czemu nie, ja osobiście kocham tak mocno swoja babcie że nie wytrzymałabym tej daty to zależny od bliskości.

15

Odp: kłopot z datą ślubu

Nic nie zmieniaj. Baw się dobrze, babcia na pewno by tego chciała smile

16

Odp: kłopot z datą ślubu

Ja bym nie zmieniała daty. Codziennie ktoś umiera i jakby się popytać po rodzinie, to wyszłoby, że prawie w każdą sobotę jest rocznica czyjejś śmierci, bo X lat temu zmarł ten czy tamten wink

Ja bym bardziej patrzyła na to od innej strony: coś się kończy, coś innego się zaczyna. Jednego dnia ktoś umiera, a tego samego się rodzi. Dla babci to był koniec, a dla was początek i to takie ładne dopełnienie się - życie wciąż się toczy.

17

Odp: kłopot z datą ślubu

Myślę, że powinnaś przełożyć datę ślubu przynajmniej o tydzień. Ty znałaś swoją babcię i przez sam szacunek do niej (tym bardziej że jest to bliska osoba i nie tylko Tobie bliska bo także Twojej rodzinie która będzie na tym weselu) powinnaś przełożyć datę.

18

Odp: kłopot z datą ślubu

Dziewczyny-patrzcie na daty! autorka posta pisała o swoim dylemacie prawie rok temu!!

19

Odp: kłopot z datą ślubu

Tak wiemy, ale nie zaszkodzi ogólnie wypowiedzieć się w tym temacie, bo sam "problem" jest dość godny dyskusji wink

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » kłopot z datą ślubu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024