rzucil mnie, jak sobie z tym poradzic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rzucil mnie, jak sobie z tym poradzic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

1

Temat: rzucil mnie, jak sobie z tym poradzic

Witam, jestem tu pierwszy raz. Mam 19 lat. Właśnie rzucił mnie chłopak i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Historia wygląda tak: poznałam go 3 miesiące temu, zaczęliśmy się spotykać, było super, po każdym spotkaniu coraz bardziej się w nim zakochiwałam. On: przystojny, 22 lata, wygadany, pewny siebie, niepoprawny optymista. Ja: nieśmiała, cicha dziewczyna, z kompleksami choć nie zawsze uzasadnionymi, raczej realistka. On był wymarzonym chłopakiem. Pracował, więc zawsze spotkania zależały włąśnie od tego kiedy skończy pracę. Powiedział, że chciałby się ze mną kochać. Jeszcze tego nie robiłam i to dla mnie za wcześnie. On na to że dla niego seks w związku jest bardzo ważny. Powiedziałam, że jeśli na to liczy to może marnuje tylko czas. Życzył mi powodzenia w szukaniu kogoś lepszego. Wyszedł praktycznie bez słowa więcej. Na drugi dzień napisałam do niego czy to już koniec, a on że nie będzie z kimś kto nie ma własnego zdania. Zabolało mnie bardzo. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam, brakuje mi spotkań z nim. Przed innymi udaję, że wszystko jest ok, ale tak nie jest. Nie wiem co mam zrobić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rzucil mnie, jak sobie z tym poradzic

Bardzo dobrze się stało, że się rozstaliście. Facet chciał być z Tobą dla seksu. Znając życie, gdyby osiągnął swój cel, to również by Cię zostawił. Związek 3 miesięczny, to nie jest długi związek. Przeżyjesz. A tamten koleś to egoista i baran myślący przyrodzeniem. Z całą pewnością Cię nie kochał, liczył tylko na jedno. Nie dostał tego, więc rzucił zasiewając w Tobie poczucie winy. Ale Ty nie jesteś niczemu winna! On jest skończonym dupkiem, a Ty postaraj się o nim zapomnieć jak najszybciej. Nie jest strzału warty.

3

BARDZO dobrze ! Zakochałaś się, jest Ci źle ale trochę popłaczesz i przejdzie. Całe życie przed Tobą a pierwszy raz warto przeżyć z kimś kto Cię naprawdę kocha. Wiem co mówię, bo ja popełniłam ten błąd i teraz słono za to płacę. Zaczekaj na kogoś kto będzie Ciebie wart. Nie narzucaj się mu, ten facet to palant...

4

Z jednej strony myślę, że dobrze, że stało się to wcześniej niż później. Ale z drugiej czuję się okropnie bez niego. Łatwo powiedzieć, żeby o nim zapomnieć tylko jak to zrobić?

5

Ja wiem, że nie jest łatwo. Większość z nas ma za sobą rozstania, rozwody i inne nieprzyjemne doświadczenia. Banalne jest stwierdzenie, że czas leczy rany ale... tak właśnie jest.

Zajmij się czymś, wychodź z domu, na imprezę, do kina, spotkaj się z przyjaciółmi, wypłacz jeśli masz jakąś potrzebę.

Wykasuj wszystko co może Ci o nim przypominać, wywal zdjęcia, pamiątki, kwiaty, nr telefonu, wywal ze znajomych na portalach społecznościowych, NIE OBSERWUJ GO <wiem, że kusi ale to tylko pogłębi Twój ból...>.

Wiem co przeżywasz i jak się czujesz. Też sporo wycierpiałam w tej kwestii i mi pomogło to co napisałam wyżej. Fizycznie wywaliłam wszystko, potargałam, zniszczyłam, wylałam morze łez, wypłakiwałam się, żaliłam najbliższym i z czasem zaczęłam normalnie żyć.

I dopuść do swojej głowy, że to dupek, a nie książę na białym koniu. On chciał Cię wykorzystać i szantażem emocjonalnym zmusić do seksu. Sama sobie odpowiedz na pytanie, czy tak się zachowuje osoba, która kocha? Nie liczył się z tym co TY czujesz, czy TY jesteś gotowa na współżycie. Jemu się chce i ma mieć, a jak nie to pójdzie do innej. Klasyczny przykład gnoja <baaardzo delikatnie mówiąc>.

6 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-03-18 17:19:21)

Tak naprawdę to powinnaś sobie uświadomić to, że JEDYNYM jego celem było skrzywdzenie Ciebie. To drań, nie "dostał" więc zerwał. Nawet gdyby "dostał" i tak by zerwał. Gdyby mu choć troche zależało na Tobie nie stawiał by sprawy w ten sposób. On już ma prawdopodobnie kolejną ofiarę. Najgorsze co byś zrobić teraz mogła zrobić to próbować kontaktować się z nim, wracać do niego. Tak jak napisali przedmówcy wykasuj wszystko co o nim masz, zdjęcia, smsy, telefony, jeśli masz go w kontaktach na portalach to go usuń, z fb, nk, gg wywal wszędzie. Ty dopiero poznasz swojego księcia.
My akurat doskonale Cię rozumiemy.

7

Hej. Pamiętaj,że każdy facet jest jak autobus zawsze będzie następny big_smile

8

Nie wolno się łamać ,bo jakiś kolo zagrał sobie na twoich uczuciach. Najwidoczniej nie był ciebie wart i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ,głowa do góry wink

9 Ostatnio edytowany przez bullet (2013-09-18 13:25:41)

...
znów mnie zdublowało

10

onaa00 napisał/a:

Z jednej strony myślę, że dobrze, że stało się to wcześniej niż później. Ale z drugiej czuję się okropnie bez niego. Łatwo powiedzieć, żeby o nim zapomnieć tylko jak to zrobić?

Pomyśl sobie, że właśnie teraz bajeruje kolejną dziewczynę, która pewnie nie jest tak silna jak Ty i ulegnie jego egoistycznym namowom. A potem będzie płakać.
I uwierz, mówił prawdę tylko w jednym momencie, gdy życzył Ci szukania kogoś LEPSZEGO!!

Odbij od tych, dla których nic nie znaczysz. Nie zatęsknisz. Spróbuj, a zobaczysz!

11

Aż mi się ciepło na serduchu zrobiło czytając Wasze słowa pocieszenia. Zmienię swój sposób myślenia o nim, to na pewno. I macie racje, dobrze zrobiłam nie ulegając mu. W końcu trzeba się szanować. Tylko ciężko będzie teraz zaufać temu następnemu, który może kiedyś się pojawi.

12

A ja spojrzę na to od strony faceta. On miał prawo odejść. Miał prawo oczekiwać seksu. Tak samo jak Ty masz prawo poczekać.
Może ten facet widział, że przed Wami daleka droga, może rok albo dwa czekania, a może dłużej? Może do ślubu? Nie napisałaś jaka jesteś, może wzdrygasz się nawet przed pocałunkami czy jakimikolwiek pieszczotami?
Nie miał obowiązku czekać. Miłość miłością, ale każdy młody facet potrzebuje seksu (wiem to, mimo że jestem kobietą).

Faktem jest jednak, że gdyby mu bardziej zależało na Tobie, to jeszcze trochę by poczekał. Za szybko zrezygnował. Nie żałuj, przypadkiem nie ulegaj mu. Ale nie miej mu tego bardzo za złe, po prostu Wasze oczekiwania się różniły.

13

To nie było tak, że nie pozwalałam mu się wcale dotknąć. Było przytulanie, pocałunki nawet bardzo namiętne, masaże, delikatne pieszczoty. Co prawda moich piersi nie dotykał, choć wiele razy próbował. Ale myślę, że jeszcze trochę i bym się przełamała. Nie chciałam mu się tak po prostu oddać tylko dlatego, że on miał taką potrzebę.

14

Zaufać ponownie jest ciężko ale z czasem się uda na pewno. Głowa do góry.

madoja, wg mnie facet postąpił jak dupek. 3 miesiące to krótki związek, dziewczyna nie była gotowa, miał to w du... . Liczył się jego penis i jego potrzeby. Nawet nie usiłował pogadać o czymkolwiek, tylko zwinął żagle. O miłości, to ja tu nawet nie mówię ale o zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. hmm

15

Słusznie postąpiłaś .seks nie jest zabawa .to coś powinno łączyć dwoje kochających się ludzi. Zasługujesz na kogoś kto cię pokocha.a on po pierwszym razie i tak by cie zostawił bo to tego typu d...ek.będzie dobrze zobaczysz

Ech życie....

16

Aż dziw bierze człowieka, że w tych czasach istnieją jeszcze takie dziewczyny jak Ty.

Mnie osobiście się to bardzo podoba, a facet musiał być skończonym dupkiem, skoro zostawił Cię przez brak seksu.

Gdyby Cię naprawdę kochał, to by poczekał, bo na pewno byś chciała prędzej czy później, gdybyś dostrzegła, że jest wart tego pierwszego razu.

17

Dziwne zachowanie chłopaka, on Cię nigdy nie kochał. Mimo wszystko teraz i tak jesteś w dobrej sytuacji, mogło być gorzej. Przecież mógł Cię zostawić po "zaliczeniu".

Mów mi Filip smile

18

BRAWO!!!!!  Nie pożałujesz tej decyzji na pewno... Pierwszy raz musi być wyjątkowy, z kimś kto Cię kocha i rozumie. Ja mój pierwszy raz pamiętam do tej pory(mimo że było to dawno) i było lepiej jak cudownie. Tego samego Ci życzę

19

Dziękuję Wam wszystkim. Chcę, żeby ten pierwszy raz był właśnie z miłości, bo przecież o to w tym chodzi. Ile Wam czasu zajmuje jako takie dojście do siebie? Bardzo mi brakuje jego dotyku, śmiechu. Staram się o nim nie myśleć, a jak już to myślę o tych złych chwilach. Ale to naprawdę mało pomaga.

20

Oj, z tym czasem, to różnie bywa... Niestety. Ja potrzebowałam od 2-3 miesięcy do pół roku. Po tym czasie wchodziłam w inne związki, mniej i bardziej udane. Z perspektywy czasu te parę miesięcy, to było za mało. Ale to bardzo indywidualna kwestia. Tęsknota jest naturalna ale pomyśl o tym, że on nie chciał Twojego dobra, patrzył tylko na czubek swojego ... . Długiego związku bym z tego nie wróżyła, tylko jeszcze większe cierpienie i uraz na długie lata, nie miesiące. To powinno ostudzić Twoje tęsknoty. Myślę, że emocje opadną za parę tygodni i już będzie z górki. smile Tylko zastosuj się do naszych rad i będzie git. big_smile

21

No to znów napisze szczerze:
3 miesiące i nawet nie dałaś mu dotknąć piersi? To na serio nie dziwię mu się, że w końcu odpuścił.

22

Mimo że jestem facetem to się nie zgadzam, że seks jest nam aż tak niezbędny. Gość był dupkiem. Miała prawo mu nie dać dotknąć piersi a jakby jemu naprawde zależało to by nie naciskał. onaa00 gratuluje mądrej decyzji smile

23

Marque89 napisał/a:

Mimo że jestem facetem to się nie zgadzam, że seks jest nam aż tak niezbędny. Gość był dupkiem. Miała prawo mu nie dać dotknąć piersi a jakby jemu naprawde zależało to by nie naciskał. onaa00 gratuluje mądrej decyzji smile

popieram w 100%

24

Tak naprawdę to powinnaś sobie uświadomić to, że JEDYNYM jego celem było skrzywdzenie Ciebie. To drań, nie "dostał" więc zerwał. Nawet gdyby "dostał" i tak by zerwał. Gdyby mu choć troche zależało na Tobie nie stawiał by sprawy w ten sposób. On już ma prawdopodobnie kolejną ofiarę. Najgorsze co byś zrobić teraz mogła zrobić to próbować kontaktować się z nim, wracać do niego. Tak jak napisali przedmówcy wykasuj wszystko co o nim masz, zdjęcia, smsy, telefony, jeśli masz go w kontaktach na portalach to go usuń, z fb, nk, gg wywal wszędzie. Ty dopiero poznasz swojego księcia.
My akurat doskonale Cię rozumiemy.

Tylko i wyłącznie ZGADZAM SIĘ I PODPISUJĘ SIĘ POD TYM.....aż co to za ciężkie pytanie by było skąd wiem....ależ prosto kolega wyżej naapisał... z autopsji pewnie.... i uwierz mi jeśli wykasujesz to teraz wszystko , pózniej będzie Ci łatwiej... a nie trudniej , a piszę bo wiem bo np. mam pewne smsy , myśli, wspomnienia, jakby to było gdyby.... uwierz mi lepiej zakończyć RAZ NA ZAWSZE ROZDZIAŁ i nie wracać do początku!!!!!! Bo ten rozdział po raz kolejny czytając i tak tak samo się skończy!! Uwierz mi .... Nie jedna z Nas tu przerabia ten rozdział parę razy.... więc Życzę Ci Żebyś Tylko za Pierwszym Razem Go Zrozumiała!!!!! Pozdrawiam!

25

Kilka dni temu odezwał się po raz pierwszy od zerwania. Zapytał co słychać. Nie odpisałam i za kilka godzin wysłał smsa, że wie, że zachował się jak ostatni dupek, ale to że zerwał to nie oznacza, że go nie obchodzę. Pisał, że teraz żałuje, że zerwał i drugi raz by tak nie zrobił i zależy mu na mnie. Ja starałam się być bardzo zdystansowana i chłodna. Jak już zaczynałam o nim zapominać to on się odezwał. Teraz wszystko wróciło, mi dalej na nim zależy i brakuje mi go. Sama nie wiem co robić

26

Co byście zrobili na moim miejscu? Potrzebuję rady

27

Idź na jakąś imprezę a może przestaniesz o nim myśleć smile

28

To nic nie da. Nawet jak poznaję nowych chłopaków to każdego porównuję do niego. Czy jest do niego podobny z wyglądu, z charakteru, czy ma jego kolor włosów, oczu. To się staje po prostu nie do wytrzymania. Nie potrafię o nim zapomnieć. A teraz się odezwał. A ja zaczynam mieć nadzieję, że znowu możemy być razem. Chociaż to mnie niszczy to  ciągle sobie wyobrażam jak będzie wspaniale jak znowu będziemy razem. Czy powinnam mu powiedzieć, że chcę znowu spróbować?

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rzucil mnie, jak sobie z tym poradzic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018