Szybki sposób na zapomnienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Szybki sposób na zapomnienie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

1

Temat: Szybki sposób na zapomnienie

Jaki jest szybki sposób na zapomnienie o drugiej osobie ??  Macie jakieś lekarstwo na zranione serce  ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szybki sposób na zapomnienie

Inna miłość

pozdrawiam,
Tom
"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej", Henry Ford
Dla zdradzonych/porzuconych kobiet: http://www.youtube.com/watch?v=8JTPJsxw7uY i http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

3

już tego próbowałam nie potrafię o nikim innym myśleć jak o tamtym sad

4

Witaj smile Nie da sie zapomnieć tak z dnia na dzień. Najlepszym lekarstwem jest... CZAS. Nie jest dobrym siedzenie samej pośród czterech scian - wyjdź do kogoś, np jak masz pryjaciółkę to idź do niej albo umów się i wyjdź gdziekolwiek ze znajomymi. Podejrzewam że nie masz nastroju do tego żeby się z kimkolwiek widzieć ale towarzystwo być może pozwoli na chwilę zapomnienia.

5

no właśnie koleżanki przyjaciółki jak to pięknie brzmi szkoda że nie ma ich wtedy kiedy się ich potrzebuje. Jedyne oparcie mam w chłopaku którego znam od 4 m-cy tylko że on się we mnie zakochał a ja nie chce go zawieść, mówiłam mu że nic z tego nie będzie ale widzę że on tego nie zrozumiał. Nie mam ochoty teraz na żadne miłości, w ogóle nie potrafię sobie dać rady z sobą.  Próbuje udawać przed innymi ale nawet mi udawanie nie wychodzi, mam strasznie okropne humory raz się cieszę raz mam w sobie tyle agresji i złości że najchętniej bym komuś coś zrobiła..

6 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-12 15:49:10)

Często jest tak że osoba do zwykłej rozmowy na inne tematy zawsze się znajdzie tylko problem tworzy się wtedy, kiedy chcemy się tej osobie zwierzyć, chemy uzyskać jakąś dobrą poradę z jej strony ale kiedy zaczynamy mówić mamy wrażenie że jednym uchem słucha a drugim wypuszcza i odbiega od tematy w jakiś inny. Założyłem, że może masz taką pewną osobę która zawsze znajdzie czas dla Ciebie i wysłucha. Rozumiem że masz huśtawki nastroju, musisz zrobić sobie porządek ze sprawami sercowymi i potrzeba do tego czasu, przemyśleń. Ja na Twoim miejscu (przynajmniej narazie) nie kontaktowałbym się z tym chłopakiem, to nie byłby dobry pomysł.

7

Robie wszystko żeby z nim się nie kontaktować nawet robiłam tak że jak gdzieś jechałam nie brałam telefonów, ale jest tak strasznie cięzko

8

Dokładnie - inna miłość. U mnie się to świetnie sprawdziło. smile

9

Tobie jest ciężko i tamtemu chłopakowi też. Zapewne domyśla się że celowo ograniczasz z nim kontakt i też przez to cierpi, jednak może mieć cały czas cichą nadzieję, że jak będzie twardo na swoim to swój cel osiągnie i będziecie razem mimo tego co usłyszał na ten temat. Jeśli miałby cały czas robić sobie nadzieje i to okazywać zakończyłbym taką znajomość.   
Ciężko jest robić dobrą minę do złej gry, sam nie lubię tworzyć sztucznego, wymuszonego uśmiechu na siłę kiedy całkowicie nie mam na to ochoty.
Mam nadzieję że z upływem czasu uczucia wygasną i z czasem poznasz kogoś, kogoś specjalnego i nigdy nie będziesz musiała przez to przechodzić drugi raz.

10

a ja mam jeszcze nadzieje że będzie dobrze wiem że to głupie ale wszystko bym dała zeby bylo dobrze

11

Wyszłam dziś z koleżanką na miasto nie mogłam no po-prostu nie mogłam ciągle tylko myślę o nim jeszcze ona opowiadała mi jaka to jest szczęśliwa ze swoim jakaś masakra, no naprawdę już mam dość

12 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-13 12:37:43)

Ja też cierpiałem przez olane uczucia, nie mogłem skupić się na tym co robię, chodziłem taki zamyślony. Podejrzewam że ta osoba to wyczuwała we mnie, moje uczucia do niej i celowo podlewała wody a następnie złamała tego łodygę sad

13

Ja90 napisał/a:

Mnie te to kiedy

ekhmm, słucham?

14 Ostatnio edytowany przez rikiki (2013-09-13 17:10:43)

on mnie jeszcze dobija wypisuje mi sms typu "przestań się staczać" to tak strasznie boli ja juz mam dość nie chce juz tak sad

15 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-13 18:17:14)

Pozostaje zmiana numeru, chwilowo się od tego uwolnisz ale prędzej czy później i tak go zdobędzie przez wspólnych znajomych ewentualnie można zablokować jego numer a zachować swój stary, aktualny. Jesli można podpytać co on takiego zrobił że się wasz związek rozleciał?? Czego on nie daje Tobie spokoju?? Mści się teraz czy co?? Nie wiem czy to ostatnie dobrze zrozumiałem.

16

Napisał do mnie ale i tak nic konkretnego się nie dowiedziałam nie wiem nawet dlaczego tak wszystko się stało. Najpierw zjeździł mnie sms-ami żebym się nie staczała przypadkiem później napisał że bym nie rozpaczała że się tak stało że nie ma czego żałować. I dalej nic nie wiem.

17

Tez chcialabym znac odpowiedz jak zapomniec...szczegolnie ze nie mam z kim pogadac ani sie spotkac..czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bolu przynajniej w mojej sytuacji. Minely 2 miesiace i wcale nie jest lepiej :-(

"Mówił kocham to były tylko słowa Zapatrzona wierzyłam w każdy gest Nie słyszałam co mówili mi
Wciąż od nowa zaczynałam żyć z nim Czekam na ten moment By uwolnić się od wczoraj Marzę by zapomnieć..."

18 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-14 14:33:43)

ona991: Nie da się całkowicie zapomnieć o kimś/o czymś. Podejrzewam, że nigdy o tym/o nim nie zapomnisz, prawdopodobnie ewentualne uczucia z czasem wygasną (przygasną) i będzie lżej, zdystansujesz się uczuciowo ale do tego potrzebny jest czas i przemyślenia. Dużo osób tak ma, że nie ma się komu zwierzyć ze swoich problemów.

rikki: Naprawdę jakiś nie tego ten facet skoro takie rzeczy do Ciebie wypisuje. Ironizuje żebyś przez niego nie wpadła w ciąg alkoholowy czy.. hmmm.  Nie znam do końca znaczenia jego smsów. Domyśla sie ze jest Ci ciężko i to wykorzystuje. Nie odpisuj do niego.

19

Inna miłość? To mądre i głupie jednocześnie. Mądre- bo rzeczywiście pomoże. Glupie- bo jest to uzależnianie swojego szczęścia od osoby trzeciej.
Dziewczyno, po prostu wywal jego nr z telefonu i zacznij robić coś dla siebie. Kurs tańca/gotowania/szkoła muzyczna/siłownia/bieganie itp itd. Zastanów się jakie jest Twoje marzenie i wyjdź mu naprzeciw. Spełniaj się jako człowiek i nie pozwól aby to czy masz banana na ustach czy nie zależało od tego, czy jest u Twego boku jakiś fagas. To głupie.

Mniej rozpaczania, więcej życia.

lubię poznawać nowe cycki

20

Inna miłość nie jest lekarstwem, nie w tym czasie, kiedy nawet nie można spojrzeć na płeć przeciwną, tym bardziej nie ma co jej szukać na siłę. Spójrz w lustro, powiedz sobie, że jesteś atrakcyjną kobietą. Zrób wszystko by być jeszcze bardziej.

rikiki napisał/a:

"przestań się staczać"

Jest perfidnie pewien jak to przeżywasz, jak go kochasz. Wykorzystuje to jeszcze perfidniej przeciwko Tobie. Na taką nie wrażliwą osobę nie podziała burza maili, sms-ów, wiadomości na facebooku. Zadziała to wręcz odwrotnie, w jego pola widzeniu stoczysz się bardziej, będzie traktował Cię z jeszcze większą pogardą. A nie o to nam chyba chodzi?

rikiki napisał/a:

"przestań się staczać"

Odnajdź w sobie wartość, którą każdy człowiek posiada! Nie ma ludzi bezwartościowych. Zacznij od małych kroków. Co kobiecie może sprawiać przyjemność? Co buduje jej pewność siebie?
Inteligencja? - Kurs języka francuskiego wydaje się być bardzo interesujący (nawet dla mnie)
Wygląd? - Nowa bluzka, bielizna, koszulka? (nawet ja chętnie kupie) Czy może grillowana piers z kurczaka z warzywami i z oliwą z oliwek?
Basen? - Cóż lepszego niż zmęczenie ciała i spokój ducha (mniam)
Siłownia? - ze stadem facetów chodzącym i mówiącym - W czym Ci pomóc? Pierwszy raz na siłowni?
Rower? - Tylko te z zachodem słońca i ukochaną muzyką.
Joga? - powyginał bym się trochę.
Książka? - Kocyk, herbatka, stukający deszczyk w parapet.
Kosmetyki? - Krem L'occitian boże jak to pachnie!
Nic nie podziała tak, jak Twoja wewnętrzna siła którą, masz. Może potrzebujesz czasu żeby ją odnaleźć. Ale uwierz WARTO!

rikiki napisał/a:

"przestań się staczać"

"człowieku Ty jesteś po**any chyba. Żyje i mam się jak nigdy wcześniej, zejdz na ziemie"

21

wiecie co już wiem o co chodzi, spotykałam się z kibolem który pobił gościa prawie ze skutkiem śmiertelnym dostał wyrok i dalej on się za nim ciągnie, on mi o tym opowiadał ale mówił że to było dawno a to nie było dawno bo w tamtym roku i dalej ma wyrok dostał 1,5 roku w zawieszeniu na 3 lata, a oprócz tego musi wpłacać ileś kasy na rzecz miasta, zawsze się zastanawiałam czemu ma mało kasy to już wiem i zawsze mnie to dziwiło że jak szłam z nim w nocy ulicą i widział kogoś podejrzanego łapał mnie za rękę i odchodził bokiem teraz już wiem dlaczego po-prostu się boi bo dalej ma zawiasy.
Zawsze gdy miałam wracać od niego do domu robił tak żebym nie wracała po ciemku masakra. I wszystko mi się zgadza nawet jak go poznałam miał jeszcze nie zagojoną ranę na twarzy. Ostatnio jak się z nim widziałam powiedział mi że chce być ze mną ale on ma nie pozałatwiane sprawy o których nikomu nie powie bo musi sam sobie z nimi poradzić. Co ja mam teraz zrobić ???

22

powinnaś wiedzieć, co masz robić, chyba , że chcesz dalej w tym tkwić... tym bardziej, weź pod uwagę, to, że Cię oszukał...

"ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy"

23 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-15 12:40:43)

Popieram posta kobietyOna.
Daruj sobie tego człowieka. Podejrzewam że on ma więcej rzeczy na sumieniu o których Ci nie powiedział przez cały ten czas. Dawno.. świeża sprawa, żadne dawno. Dawno to by było kilka lat temu.. Oszukiwał Cię i tyle - przynajmniej w tym jednym. Ostateczną decyzje musisz podjąć sama.

24

wiem to wszystko nie ma sensu, po co się mam starać o coś co nigdy nie będzie. Za dużo razy mnie okłamał. Teraz tylko potrzebuje czasu jak nie mysle to jest ok najgorsze jest jak się budzę rano wszystko wraca i nie mogę sięm powstrzymać od płaczu.

25

rikiki napisał/a:

najgorsze jest jak się budzę rano wszystko wraca i nie mogę sięm powstrzymać od płaczu.

Zaplanuj sobie pobudkę, poranek i cały dzień tak, żebyś miała dużo konkretnych zajęć, które nie pozwolą Ci mieć zbyt dużo czasu na dumanie. To baaardzo pomaga.

pozdrawiam,
Tom
"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej", Henry Ford
Dla zdradzonych/porzuconych kobiet: http://www.youtube.com/watch?v=8JTPJsxw7uY i http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

26

Staram się, zapisałam się nawet jako wolontariuszka, a od października zajęcia mam na uczelni , jeszcze kurs, praca więc nie będę mieć czasu na myślenie w końcu się wezmę  za siebie. Czasem myślę że może to było mi potrzebne. Tylko że przy nim czułam się naprawdę dobrze, przy nim nigdy uśmiech nie schodził mi z twarzy, a gdy byłam w innych związkach to się męczyłam. Jednak całe życie przede mną. Jeszcze się będę z tego śmiała. Napewno smile

27

Zapomnij o tamtym złym człowieku,to przeszłosć i nie oglądaj się za siebie. Pamiętaj - co nas nie zabije to nas wzmocni. Właśnie, może taka ,,lekcja,, była Ci potrzebna?? Podoba mi się ten ostatni post, brzmi optymistycznie, tak trzymaj smile

28

i będę starała się być optymistką, przeżyje co mam przeżyć a będę mocniejsza. Wiem że nie wolno być mściwym ale mam nadzieję że on kiedyś dostanie taką prawdziwą nauczkę od życia. Ja teraz wiem że nie wszystkim można tak bardzo ufać.

29 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-18 19:18:11)

Mściwość to zła cecha, lepiej wierzyć w to, że jego los zrobi to za Ciebie, może w tym czasie przypomni sobie innych, co przez niego przechodzili przez to samo.
Tak już jest, kiedy pójdziemy z kimś na całość, bezgranicznie tej osobie zaufamy, w momencie kiedy całkowicie otworzymy się, pojawi się uczucie a ona nas zrani bardzo to boli i trudno się po tym pozbierać, później trudno jest nam przenieść to wszystko na następną osobę przez uraz przychiczny, doświadczenie z przeszłości, towarzyszy nam wtedy strach że spotka nas znowu to samo, kolejna osoba wbije nóż w serce..

30

Masz 100% rację !!!
Ja już się staram nie załamywać tak miało być, nic tego nie zmieni.
Myślę, że tydzień bądź dwa i nie będę już wcale myśleć smile

31 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-19 13:26:03)

Dodam jeszcze żebyś wyrzuciła, skasowała wszystko co może Ci się z nim kojarzyć. Nie wracaj myślami do chwil spędzonych z tamtym chłopakiem (może to pobudzać niewygaszone do końca uczucia). Kiedy będziesz miała ochotę wyjdź ze znajomymi, gdziekolwiek (wspólne zakupy, spacer itd.) Myślę, że czas ,,regeneracji,, będzie upływał znacznie szybciej jak siedząc samej a dodatkowo Twoje myśli po powrocie do domu będą zbiegać się do czasu bycia poza domem i planowaniem kolejnego odlotu ,,z gniazda,,. Trzeba być dobrej myśli. Pamiętaj że niepodlewany kwiat w końcu  usycha, podobnie jest z uczuciami. Najlepsze jest to że jesteś dobrej myśli, tak trzymaj, daj temu nawet dłuższy okres, niech on będzie takim Twoim światełkiem w tunelu do którego podążasz smile

32

Jestem dobrej myśli ! Muszę bo kiedy zobaczyłam ile schudłam przez ostatnie tygodnie to się przestraszyłam, najwyższa pora wsiąść się za siebie smile
Nie mogę się zaniedbać przecież tyle facetów na świecie big_smile
Wczoraj zapisałam się do partii i na kurs może to głupie ale jak wyszłam stamtąd jestem szczęśliwsza, od chwili wyjścia z budynku uśmiech mi nie schodzi z twarzy. Właśnie tego mi potrzeba było wyjścia z domu, spojrzenia na wszystko z innej strony big_smile Dziękuję wam bo wasze słowa bardzo mi pomogły smile Czasem potrzeba się komuś wygadać wyżalić i poradzić smile

33

trzeba pamiętać o tym, że nie można podporządkować się tylko i wyłącznie dla facetów lecz dla samej siebie smile Nic w tym nie ma głupiego, bardzo dobrze że się starasz, coś działasz a nie wegetujesz. Tylko tam nie za bardzo z tym chudnięciem bo faceci nie psy, na kości nie lecą, w druga stronę też nie ma co przesadzać robiąć z siebie pączka w maśle wink trzeba kontrolować swoje prawidłowe BMI. A no trzeba trzeba, co kilka głów to nie jedna, zapytać się o coś, poradzić nie gryzie... i nie kosztuje smile Powodzenia i nieschodzącego uśmiechu smile

34

smile

35 Ostatnio edytowany przez rikiki (2013-09-28 15:22:44)

Widziałam się z nim. Jest strasznie załamany i strasznie zestresowany... dziwnie się zachowuje ! Powiedział mi że odkąd się ze mną pokłócił pije nawet jak ze mną się widział był po piwie. Poprosił mnie żebym mu dała czas powiedział mi że on nie ma takiego prostego życia. Spytałam go czy ja mu dam czas a on mi powie że nie chce być ze mną powiedział że nie ma takiej opcji jeszcze poprosił mnie żebym spojrzała mu w oczy i znów mi powiedział żebym dala mu czas. Co o tym sądzicie ? Czy on po prostu nie potrafi powiedzieć wprost że nie chce być ze mną czy on naprawdę ma jakieś problemy? Co mam myśleć ? Powiedziałam mu że dam mu czas ale co mam czekać miesiąc pół roku rok ? Marnować ileś miesięcy na czekanie po czym okaże się że nie było sensu ?

36

rikiki napisał/a:

Widziałam się z nim. Jest strasznie załamany i strasznie zestresowany... dziwnie się zachowuje ! Powiedział mi że odkąd się ze mną pokłócił pije nawet jak ze mną się widział był po piwie. Poprosił mnie żebym mu dała czas powiedział mi że on nie ma takiego prostego życia. Spytałam go czy ja mu dam czas a on mi powie że nie chce być ze mną powiedział że nie ma takiej opcji jeszcze poprosił mnie żebym spojrzała mu w oczy i znów mi powiedział żebym dala mu czas. Co o tym sądzicie ? Czy on po prostu nie potrafi powiedzieć wprost że nie chce być ze mną czy on naprawdę ma jakieś problemy? Co mam myśleć ? Powiedziałam mu że dam mu czas ale co mam czekać miesiąc pół roku rok ? Marnować ileś miesięcy na czekanie po czym okaże się że nie było sensu ?

Uciekałabym od gościa. Pijący facet jest słaby. Powinien być dla Ciebie oparciem. Poza tym-facet ma zabiegać o Ciebie, szanować Cię i wychodzić z siebie, a nie łaskawie się  z Tobą spotykać. Odpuść go sobie. Szkoda czasu. Szkoda Ciebie.
POWODZENIA! smile

37

staram się sobie radzić z tą sytuacją, nie potrzebnie się z nim spotkałam !!!

38 Ostatnio edytowany przez Ja90 (2013-09-30 12:49:07)

Na co masz dać jemu czas?? Na co!!?? Daruj sobie tego człowieka. Uważam że spotkanie z nim to był duży błąd i nie rób tego więcej. Pomyśl o przeszłości, o tym jak kłamał np. z tym ,,dawno,, nie mówił do końca prawdy i podejrzewam że jeszcze wiele o nim nie wiesz bo nie mówił, ukrywał.

39

wiem to był  największy mój błąd w ogóle że go poznałam i dałam się mu tak omotać, żeby jeszcze był tego wszystkiego wart.

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Szybki sposób na zapomnienie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018