Jak się otworzyć? zagadać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jak się otworzyć? zagadać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak się otworzyć? zagadać?

Cześć dziewczyny

piszę tutaj, ponieważ nie wiem co robić. Tak, może Wam sie ten temat wydać zbyt banalny ale to dla mnie problem.

Nigdy nie byłam sama, od 15 roku zycia była w związkach, a raczej w dwóch długich zwiazkach. Zawsze miałam kogoś, teraz mam 25 lat i tak naprawde po 10 latach jestem samotna. Mój ost związek zakończyłam 3 miesiące temu i właśnie! ja nie wiem jak się podrywa. nie mam pojęcia.
Pracuje jako inżynier budowy, gdzie mam ok 40-50 mężczyzn, w tym może z 15 młodszych, w moim wieku. Oni niby się uśmiechają, słysze komplementy ze jestem ładna ale żaden nie podchodzi, co jest?

Macie jakieś metody sposoby aby zwrócić na siebie uwagę?

Z racji mojej pracy, nie chodzę ubrana zbyt kusząco, nie mogę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się otworzyć? zagadać?

A dlaczego  chcesz być tak szybko po rozstaniu w kolejnym związku? 3 miesiące bycia samą po długim związku, to jest bardzo krótko. Ochłoń po tamtym związku, naucz się być sama. Tylko człowiek, który potrafi być sam szczęśliwy potrafi dać komuś szczęście.

Wiesz, jakiego chcesz mieć partnera? Czy raczej to jest na zasadzie- nie ważne kto, byle by był??

3

wiesz jak to jest dziwnie byc samemu w momencie kiedy nigdy się nim nie było? naprawde cieżko jest

Jakiego faceta? och to proste tylko z tego co widze, wieszkość raczej jest zajęta, czasem mam wrażenie że juz będę sama na amen sad

4

To tylko takie wrazenie, nie bedzie tak zle jesli odetchniesz najpierw po jednym zwiazku. Nie wiem jak mozesz bardziej zwrocic uwage. Badz soba :-)

5

Cześć

Wiesz jak to mówią, co nagle to po diable i nie warto szukać podrywać na siłę. Zadam ci pytanie skoro byłaś z kimś tyle czasu to nie czujesz nic do tej osoby już po tych paru miesiącach ? nie odnosiła bys takiego nawet złudnego wrażenia że jakoś go zdradzasz ?

Bo skoro już teraz chcesz kogoś jakoś to dziwnie brakiem jakichkolwiek uczuć zalatuje

6

DzejDzej napisał/a:

wiesz jak to jest dziwnie byc samemu w momencie kiedy nigdy się nim nie było? naprawde cieżko jest

Jakiego faceta? och to proste tylko z tego co widze, wieszkość raczej jest zajęta, czasem mam wrażenie że juz będę sama na amen sad

Faceci wyczuwają desperację u dziewczyny i uciekają przed takimi osobami. Wydaje mi się, że jesteś osobą, która nie potrafi być sama, która bez faceta, nie potrafi funkcjonować, a to bardzo źle.
Zmień sposób myślenia- nigdy nie byłaś sama, to teraz masz okazję przekonać się, jak to jest. Masz czas dla siebie, możesz się bezkarnie rozpieszczać, bo teraz Ty jesteś dla siebie najważniejsza. Możesz robić, na co Ci tylko przyjdzie ochota.

A miłości na siłę nie znajdziesz. I co to ma za znaczenie, że nie możesz się ubierać kusząco?? Tylko wartościowe jest Twoje ciało? A Twoje wnętrze?

Jeśli mogę zapytać, z jakich powodów rozpadły się poprzednie związki?

7

Proponowałabym napić się na odwage i tyle

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jak się otworzyć? zagadać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018