Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez AdrianDąbrowski (2013-07-15 21:46:16)

Temat: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.

Jestem mężczyzną.
Uwaga może  z początku zaszokować ale wszystko jest ok od 3 lat i wydaje się że jest coraz lepiej.
Napisze krótko mój znajomy Krzysiek W obecnie mieszka w Środzie śląskiej, dawniej mieszkał we Wrocławiu tak jak ja.
Zawsze miał pecha do kobiet raz trafił na takie co piją i są chamskie a nie raz na takie co zdradzały a te kochał najbardziej więc najbardziej go bolało jak kobieta odchodziła.
Pewnego razu znalazł ideał prześliczna, odpowiedzialna, piekielnie inteligentna, maiła 6 zmysł wiedziała kiedy np dojdzie do jakieś awantury, była najlepsza matką wychowywała jedno dziecko jak swoje, potem urodziła kolejne.
Niestety przyłapał ją na zdradzie okazało się że maiła bogate życie seksualne to była jej wada niestety, niestety była dla wszystkich za dobra,  a wyskoki traktowała jako lek ukojenie nie z byle kim ale przyjaciółmi.
On może to śmiesznie zabrzmi ale podniecił się jak ona całowała się a potem uprawiała seks z innym.
Okazało się ze nei traktuje tego jako miłość ale uzupełnienie uczuć by lepiej kochać męża lepiej rozwiązywać problemy i się okazało ze dawniej miała bardzo bogate życie seksualne. 
Nie uwierzyłem mu ale niestety pokazał mi an kamerze, w końcu udawał że nie widzi i było ok.
Żona zarąbista lepszej nigdy nie miał, wszyscy mu zazdrościli,w  końcu wyciągnęła go z alkoholizmu i uzależnienia od nikotyny.
Dała nerkę na pasierbicę gdy była w potrzebie choć nie musiała nie było zagrożenia życia.
W końcu jej powiedział jak był wyjazd ze może, że wie o wszystkim była zaskoczona jak powiedział jej że go to rajcuje.
Teraz jej starania się zdziesiątkowały, jego też zbliżyli się tak do siebie że wydają się zrośnięci.
Rozmawiają o wszystkim także o jej seksie z innymi, on jej doradza jak się ubrać , patrzy i podnieca się jak rozmawia z nim na fejsie.
Podnieca go to ze ją podnieca że w ten dzień on nie może(wiem że to pokręcone)
teraz nawet chce by przychodził do domu, wtedy dzieckiem opiekuje się mieszkająca dwa bloki dalej jej siostra.
On pracuje w wolnym zawodzie jako kafelkarz, hydraulik choć jest z wykształcenia informatykiem pracy nie ma, wiec w wolnym czasie rozwija program który zyskuje na popularności.
Ona dla niego obrała na studiach informatykę chce jemu pomóc(z zawodu jest fizyczką) w rozwoju programu.
Razem skaczą na bangi, uprawiają alpinistykę.
Wniosek nie zawsze seks z obcym musi oznaczać nieszczęście, podobno jak facet widzi z daleka jak robi to żona to podnieca się, sam zastanawiam się czy nie zaproponuję tego...
Z początku wydaje się to chore ale znalazłem setki tematów jak to chłopak chciał by go zdradzała.
Doszedłem do wniosku iż połowa nas wyraźnie nie przepada za monogamią.
Pamiętajmy co to zdrada!!!
Jeśli zaniedba ciebie to wtedy jest zdrada!!!
jeśli ciebie obmawia to też zdrada choć za zgodą to OK
Swinging  się upowszechnia ale to to co innego to potajemne podglądanie i masturbacja a po powrocie gdy ma ochotę seks ale bez mycia, seks po seksie z innym.
Wszystko dla ludzi jak ją poznałem to szczerze mówiąc wspaniała osoba opiekuje się starszą kobietą, oddała znalezioną 100 choć jej brakowało.
Obecnie roznosi ulotki łapie się tymczasowych prac.
Nie zależy jej na kasie choć uważa że musi być minimum na dziecko, nie znaczy ze źle że niema kasy ale kasa nie jest najważniejsza jak może być więcej to OK ale oby nie wiązało to się ze złem czy cynizmem.
Teraz pytam kogo to wkurza to niech wie że bez tego zostałby cynicznym singlem, bo nie mógł by dalej żyć nawet z najlepsza dziewczyną bo bałby by się o to ze w końcu się zakocha w kimś innym zdradzi i opuści bądź potajemnie będzie zdradzać.
Dał przyzwolenie i ma najwspanialszą kochającą żonę, przyjaciółkę, siostrę, kumpelę w jednym.
Ma problem wali do niej, czasem przy alkoholu mi też pomogła stanąłem na nogi.
I pytam kto bez winy niech rzuci kamień.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.

Twój post śmierdzi prowokacją.

Rozumiem, że wszystko to fikcja, łącznie z twoim nazwiskiem, twoim miejscem zamieszkania, miejscem zamieszkania twojego kolegi oraz jego imieniem i pierwszą literą nazwiska.
Bo po tym na pewno da się was bardzo łatwo zidentyfikować.

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-07-16 10:43:06)

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.
ZaubererDE napisał/a:

Twój post śmierdzi prowokacją.

Rozumiem, że wszystko to fikcja, łącznie z twoim nazwiskiem, twoim miejscem zamieszkania, miejscem zamieszkania twojego kolegi oraz jego imieniem i pierwszą literą nazwiska.
Bo po tym na pewno da się was bardzo łatwo zidentyfikować.

Nie jest prowokacją.
Mój profil na facebooku link usunięty oraz salon 24 link usunięty


Wstawianie linków jest na forum niedozwolone. Proszę, zapoznaj się z regulaminem forum.         
Moderatorka Wielokropek

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.
AdrianDąbrowski napisał/a:
ZaubererDE napisał/a:

Twój post śmierdzi prowokacją.

Rozumiem, że wszystko to fikcja, łącznie z twoim nazwiskiem, twoim miejscem zamieszkania, miejscem zamieszkania twojego kolegi oraz jego imieniem i pierwszą literą nazwiska.
Bo po tym na pewno da się was bardzo łatwo zidentyfikować.

Nie jest prowokacją.
Mój profil na facebooku link usunięty oraz salon 24 link usunięty


Wstawianie linków jest na forum niedozwolone. Proszę, zapoznaj się z regulaminem forum.         
Moderatorka Wielokropek

Przepraszam ale on nazwał mnie prowokatorem mam więc  pytanie czy wysyłanie linków na PW tez jest niedozwolone?

5

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.
AdrianDąbrowski napisał/a:

...
Przepraszam ale on nazwał mnie prowokatorem ...

Bardzo delikatnie Cię nazwał.

6

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.

Roznosi ulotki ? Przeciez moglaby zarabiac w inny sposob.I pieniadze wieksze.
A,doczytalam sie, na pieniadzach jej nie zalezy, to taka matka Teresa...
W Srodzie Slaskiej powiadasz ?

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.
verdad napisał/a:

Roznosi ulotki ? Przeciez moglaby zarabiac w inny sposob.I pieniadze wieksze.
A,doczytalam sie, na pieniadzach jej nie zalezy, to taka matka Teresa...
W Srodzie Slaskiej powiadasz ?

Hipiska podobna w zachowaniu do tej Norweżki z wywiadu udzielonego wirtualnej Polsce.
Wygląd bardziej dziecinny od tej z wywiadu.
http://wp.tv/mid,1261089,catid,2220650,klip.html#m1261089

8

Odp: Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.

ok, zakładając, ze to jest prawda, jak im dobrze to ich sprawa. Ale nie dawaj tak durnego i nieadekwatnego tytułu jak recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet. Bo sorry, ale recepta jest uniwersalna w danym schorzeniu, tutaj tym "schorzeniem" jest ów pech w relacjach z kobietami i co to schorzenie wszyscy faceci mający taki problem mają leczyć żoną dzi**ką? Ok, żoną, która zdradza. większość facetów uznałoby to za kolejny pechowy związek.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Recepta na świetny związek, gdy ma się pecha do kobiet.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024