kobiety z serwisów randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » kobiety z serwisów randkowych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-06-17 16:21:33)

Temat: kobiety z serwisów randkowych

Od dłuższego czasu już jestem samotny. Mam spory problem z poznaniem kogoś. Nie to żebym był nieśmiały, nie mam kłopotu z rozmową z kobietą itp. Po prostu nie poznaję zbyt wielu nowych ludzi.
Jakiś czas temu postanowiłem więc spróbować poznać kogoś przez internet. Jeśli się z kimś bedzie dogadywać to przecież i tak się spotka.
No i tu zaczął się problem..
Super przystojny nie jestem, ale wyglądam nienajgorzej, mam sporo zainteresowań, więc coś ciekawego mogę o sobie napisać.
Nawet sporo osób w jakiś sposób mnie tam zaczepia, puści oczko, czy same coś napiszą. Jak sam się odezwę, bardzo często odpisują
No i na tym koniec, tylko kompletnie nie rozumiem dlaczego. Jeśli rozmowa się nie klei, to sam urywam kontakt, ale chodzi mi o inną sytuację.

Dzieczyna jest mną zainteresowana i sama mnie zaczepia. Czytam jej profil, wydaje mi się interesująca, podoba mi się, więc coś do niej piszę. Wydaje się zainteresowana, odpisuje. W dodatku rozmowa się ewidentnie klei, po zamienieniu pierwszych 2-3 wiadomości są jeszcze bardziej zainteresowane, bo rozpisują się, opowiadają coś o sobie, zadają mi pytania, po czym już nie odpisują.
Nie mówię nic niestosownego, bez żadnych chamskich podtekstów mogących świadczyć że szukam kogoś na jedną noc, bez pisania bardzo sztywno i formalnie.
Zdarzyło mi się raz czy drugi to machnąłem ręką, ale to się dzieje nagminnie, każda znajomość, którą próbuję rozwinać nagle kończy się urwaniem kontaktu.

Ostatni przykład:

Trafiłem na profil jakiejś sympatycznej dziewczyny, widzę że w opisie raczej mało - "zielonooka brunetka o głębokim sercu"
Piszę więc do niej

Treść prywatnej korespondencji została usunięta przez moderatora

No i cisza z jej strony, widzę że się zainteresowała, coś od siebie napisała, po czym po mojej odpowiedzi już nie ma kontaktu.
Niby to pierdoła, osoba której nawet nie znam, ale notorycznie przydarzające się takie sytuacje sprawiają że już nie wiem czy to ja jestem jakimś dziwakiem, czy jak. Nie rozumiem, czy mówię coś nie tak, czy w jakiś sposób od siebie odpycham, czy to może ludzie z internetu są jacyś dziwni.
Nic z tego nie rozumiem

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kobiety z serwisów randkowych

Zamieszczanie cudzej prywatnej korespondencji bez wiedzy i zgody autora wypowiedzi jest sprzeczne z prawem i regulaminem naszego forum, nie wspominając już o tym, że jest po prostu nieuczciwe wobec uczestnika rozmowy. W związku z tym całą zacytowaną przez Ciebie treść korespondencji usunęłam.

3

W internecie wcale nie jest łatwo kogoś poznać nie wspominając o przeniesieni relacji w świat realny. Na portalach jest cała kobiet ale to nie znaczy ze od razu trafia się na kogoś kto faktycznie odwzajemni  zainteresowanie na dłużej. Nadzieja jednak jest. Ja swojego narzeczonego poznałam przez portal może nie typowo randkowy ale też nie typu facebook.

Patrz sercem - najważniejsze jest dla oczu niewidoczne.

4

Ja swojego obecnego partnera poznałam przez portal randkowy i uważam że jak ktoś rzeczywiście szuka kogoś z kim chcę stworzyć związek lub zaprzyjażnić się, (bo przecież nie zawsze takie znajomości kończą się związkiem) to taką osobę znajdzie.
Może trafiłeś na kobiety, które szukały flirtu, przygody.
Nie zniechęcaj się. W takich sprawach pożądana jest cierpliwość. Nie rób nic na siłę, a zobaczysz że wszystko się ułoży po Twojej myśli. I tego Ci z całego serca życzę smile

"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie is­tnieje żaden powód do miłości."

5

To faktycznie dziwna sytuacja. Na niektórych portalach są fikcyjne konta, które wysyłają wiadomości do osób, które nie mają wykupionego abonamentu i w ten sposób "zachęcają" do wykupienia abonamentu. Takie perfidne oszustwo. Ale z tego co rozumiem, to u Ciebie jest trochę inna sytuacja. Bo dziewczyny piszą z Tobą, a później nagle kontakt się urywa... Przyznam się, że nie miałam takich sytuacji.

Sama korzystałam z różnych portali i jak już z kimś zaczynałam pisać, to raczej tak bez słowa kontakt się nie urywał, przynajmniej nie zdarzało się to nagminnie. Nie wiem, może jakiś dziwny portal? Ja ostatnio na mydwoje najczęściej prowadzę rozmowy i tak jak mówię, z takimi sytuacjami się nie spotkałam. Więc niestety, ale nie wyjaśnię Ci o co w tym może chodzić.

Jednak powiem, że nie powinieneś się poddawać, ponieważ portale randkowe nie są złym sposobem na poznawanie ludzi. Może faktycznie czasem są tam dziwni ludzie, zwłaszcza na tych darmowych portalach, ale nawet tam chyba można poznać kogoś sensownego. A już na pewno tam, gdzie trzeba wykupić abonament, to można wiele interesujących osób spotkać. Ale na pewno trzeba wykazać się cierpliwością, to nie jest tak, że pierwsza zapoznana osoba okaże się tym "strzałem w dziesiątkę"...

6

Przyczyny mogą być różne. Pierwsza, o której pomyślałam po przeczytaniu Twojego posta była taka, że za długo zwlekasz z propozycją spotkania. Wiem, że niezbyt mądrze to brzmi - "za długo" po kilku wiadomościach, ale kobiety zarejestrowane na portalach randkowych z reguły nie są cierpliwe smile
Jeśli dobrze Ci się z kimś pisze - jak najszybciej dąż do weryfikacji wirtualnego wrażenia w realu. Takie spotkanie to albo wielka motywacja do dalszej znajomości, albo ostateczne pogrzebanie nadziei, że coś z tego będzie. Obie wersje są niezłe smile

7

Może to nie Ty jesteś dziwakiem, tylko dziewczyny, z którymi piszesz? Różnie z tymi ludźmi na portalach randkowych jest. Są takie portale, gdzie bardzo ciężko spotkać kogoś normalnego, kto umówi się z Tobą na spotkanie i potraktuje Cię poważnie. Nie wiem na jakim portalu jesteś, ale bardziej wydaje mi się, że to w tym jest problem, a nie w Tobie. Bo sam piszesz, że wcześniej ten kontakt jest, a nagle urywa się, mimo, że nic złego nie robisz. Ja podobnie jak jedna z przedmówczyń korzystam z md i tam faktycznie takie sytuacje raczej się nie zdarzają. Ale wcześniej korzystałam z różnych czatów czy darmowych portali randkowych, to wiem, że faceci raczej szukali dziewczyn na seks, a kobiety chciały trochę poflirtować czy podnieść sobie ego. Może właśnie na takie trafiałeś.

Moim zdaniem nie powinieneś się przejmować, a już na pewno nie zwalać winy na siebie, tylko spróbować jeszzce, może tym razem gdzieś indziej?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » kobiety z serwisów randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018