szansa na powrót? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » szansa na powrót?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: szansa na powrót?

hej smile

3 tygodnie temu zerwał ze mną facet po 2 letnim związku, mówił,że jest nudno, faktycznie,to przezemnie,bo miałam problemy troche depresja,często płakałam, zamykałam się w sobie, potrafiłam nic nie mówić,ale poszłam po rozum do głowy i poszłam do specjalisty...ale on zerwał,co mogę zrobić, by go odzyskać! zmieniałam się,już nie plącze i nie jestem zamknięta w sobie...przynajmnije zaczynam,mam bardzo dużo chęci by to przewalczyć,bo to rozpieprzyło mi związek!
myślicie,że on mógłby wróćić?? może zatęskni?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szansa na powrót?

Chcesz odzyskać faceta który ocenia wasz związek na nudny, lub, jak kto woli uważa, że w nim nudno? Po co?

3

Odp: szansa na powrót?

tak,chcę,bo to przeze mnie tak było,ja rozwalałam spotkania płacząc, nie dziwię mu się,że nie wytrzymał ze mną, sama ze sobą nie wytrzymałam.
ale ja juz naprawiam swój błąd

4

Odp: szansa na powrót?

Piszesz, że zmieniłaś się, nie płaczesz etc. od tych trzech tygodni w sensie?

5

Odp: szansa na powrót?

poszłam na terapię i staram się patrzeć na życie inaczej po zerwaniu wiadomo,że płakałam, ale stwierdziłam,że to przez to właśnie mój związek się rolecial,więc muszę zacisnąć zęby i się temu przemóc dla nas ale dla samej siebie przede wszytskim.

6

Odp: szansa na powrót?

Kochana, ja myślę, że jeszcze długa droga przed Tobą. Uważam, że terapia to świetna sprawa, przy Twoich depresyjnych zachowaniach. Może zaczniesz uprawiać sport czy rozwijać jakąś pasję? Praca nad sobą ma to do siebie,  że w jej trakcie wszystko zaczyna się układać w lepszej jakości. Polecam również olanie byłego. Po rozstaniu olanie dla faceta jest najlepsze, wtedy zaczyna myśleć, dywagować, zastanawiać się, tęsknić. NIGDY NIE ZABIEGAJ O FACETA - JESTEŚ NA STRACONEJ POZYCJI, A TO RÓWNIA POCHYŁA.

7

Odp: szansa na powrót?

staram się z całych sił żyć! po rozstaniu móiłam mu byśmy jeszcze o tym porozmawiali zgodził się (nie rozstaliśmy się jako wrogowie,a jako przyjaciele, mówił,ze mogę na niego zawsze liczyć)  ja go błagałam i teraz żałuję, już nic nie pisze, nie dzwonie, nie proszę, może przemyśli, przypomni sobie dobre chwile...ale jeśli nawt się odezwie-nie przyjme go za pierwszysm razem.... no ale neich sie odezwie.. sad

8

Odp: szansa na powrót?

Jesli mu zalezy to zacznie szukac kontaktu, kiedy.. go nie bedzie wink Najlepsza metoda na faceta - olac, tak jak poradzila kolezanka wyzej. Ciezko, bo ciezko - sama wiem cos o tym. Uwazam tez, ze 3 tygodnie to troszke krotki okres czasu, daj mu czas by zatesknil - a sobie czas na zmiane. Nie warto biegac za chlopakiem, pisac jak bardzo kochasz i tesknisz. Pewnie juz mu to zakomunikowalas a teraz odpusc i zajmij sie soba smile

9

Odp: szansa na powrót?

pisałam prosiłam błagałam-ale z tym skończyłam, usunęłam numer sms, rozmowy...
chcę się zając SOBĄ i poczuć swoją wartość,bo ostatnio było z tym słabo,płakałam nie potrafiłam sie niczym cieszyć, gdy stanę na nogi odezwę się do niego..byleby nie było za póżno...

10

Odp: szansa na powrót?

A może jak dojdziesz do siebie nie będziesz potrzebowała się do niego odezwać? Jeśli nie będziesz znaczy, że doszłaś do siebie.

11

Odp: szansa na powrót?

hmmm mam wrażenie,że zawsze będę chciała,łączyło nas coś mocnego, nasz związek był trochę zakazany, dużo osób o nim nie wiedziałao, będę za nim tęsknić.
ale jeśli oleje,pokażę,że jestem silna,jakieś fotki na fejsie wrzucę,czy coś...

12

Odp: szansa na powrót?

Nie wymyslaj niczego na sile, badz soba ! Byc moze cos w tym jest, ze jesli dojdziesz do siebie, to sama mozesz uznac, ze nie potrzebujesz juz kontaktu z nim. Kazdy krok w jego strone teraz oddala Cie od celu o dwa, pamietaj.

13

Odp: szansa na powrót?

ale myślicie,że taki facet może wrócić?

14

Odp: szansa na powrót?
takakobitka napisał/a:

hmmm mam wrażenie,że zawsze będę chciała,łączyło nas coś mocnego, nasz związek był trochę zakazany, dużo osób o nim nie wiedziałao,

a już w szczególności jego żona i cala jego rodzina?

takakobitka napisał/a:

będę za nim tęsknić.
ale jeśli oleje,pokażę,że jestem silna,jakieś fotki na fejsie wrzucę,czy coś...

możesz jeszcze dać duuużo ogłoszeń towarzyskich, że szukasz faceta który potrafi się zająć kobietą.

15

Odp: szansa na powrót?

Chyba nie bylo mowy o tym, ze facet jest zonaty ?

Dlaczego wasz zwiazek byl zakazany ? Czemu ukrywaliscie go przed innymi ?

16

Odp: szansa na powrót?
teczapoburzy napisał/a:

Chyba nie bylo mowy o tym, ze facet jest zonaty ?

A jakie to ma znaczenie? Najważniejsze, ze łączyło ich coś mocnego.

teczapoburzy napisał/a:

Dlaczego wasz zwiazek byl zakazany ? Czemu ukrywaliscie go przed innymi ?

Pewnie, żeby złośliwi sąsiedzi na zapowiedzi nie dali.

17

Odp: szansa na powrót?

nie wiedziała o nim moja rodzinina i jego,ze względu na moją siostrę,której to się bardzo nie podobało,że się spotykamy i jego chorą sytuacje w domu.
ja mam 18 lat on 24-to tez chyba ważne
żonaty tez nie jest ani nie był.

18

Odp: szansa na powrót?
7viki napisał/a:
teczapoburzy napisał/a:

Chyba nie bylo mowy o tym, ze facet jest zonaty ?

A jakie to ma znaczenie? Najważniejsze, ze łączyło ich coś mocnego..

Ktos wyzej napisal cos o zonie, dlatego napisalam, ze dziewczyna nic nie wspominala o tym, ze facet ma zone.

Takakobitka, myslalas kiedys o tym, jak wygladalby wasz zwiazek za np. 5 lat, kiedy dalej nikt by o was nie wiedzial ? To smutne, kiedy czujesz radosc a nie mozesz podzielic sie nia z najblizsza rodzina.. hmm

Probowalas rozmawiac z siostra ? Probowal wyjasnic/zmienic sytuacje w domu ? To wazne, kiedy chce sie z kims byc sama swiadomosc tego, ze musicie sie ukrywac staje sie meczaca po jakims czasie. Przynajmniej ja to tak widze.

Jak teraz wyglada sytuacja ? Zmienilo sie cos ? Daj znac wink

19

Odp: szansa na powrót?

cóż... za 5 lat wysżłoby to na 100% na jaw. miałam w planach z nim porozmawiać,że musimy już o naszym związku powiedzieć.


jak jest teraz? nic nowego, ja czuję się lepiej nie płaczę,zyję dla siebie, jest ok ALE wciż go chcę odzyskać,ale jestem świadoma tego,że by odzyskać jego najpierw muszę odzyskać siebie,więc czekam...cóż mogę więcej zrobić? jeśli on nie odezwie się za jakiś miesiąc,to najwyżej do niego napisze-tak niby po kolezeńsku,że mam jego rzeczy i chce mu je oddać...

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » szansa na powrót?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024