Rani mnie zachowanie mojego faceta, wyolbrzymia kazda sytuacje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Rani mnie zachowanie mojego faceta, wyolbrzymia kazda sytuacje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-10 20:10:46)

Temat: Rani mnie zachowanie mojego faceta, wyolbrzymia kazda sytuacje

Jestesmy ze soba 3 lata i zawsze mam z moim chlopakiem problem, bo zdarza mu sie tworzyc klotnie z byle powodu. Np teraz jestesmy pokloceni, moze wyda wam sie to glupie ale on poprostu taki jest... Poszlo o to ze chlopak mojej kolezanki z zazdrosci o nia bral i bezczelnie mnie wyzywal, oczywiscie pozalilam sie swojemu i on chcial go przez to lekko "poobijac" i ja mu mowilam zeby tego nie robil, bo narobi sobie tylko niepotrzebnie problemow(policja i te sprawy), bo przeciez roznie to bywa, i ona uznal ze jabronie tego idiote co mnie wyzywal i ze stoje po jego stronie, a nie po stronie mojego chlopaka. No i przez to poczul sie strasznie urazony i sie do mnie nie odzywa, a jak ja so niego dzwonie to mi mowi zebym szla sobie do tego chlopa i tym podobne glupoty. Jezu to jest takie glupie i brzmi tak blacho, ale naprawde klocimy sie tak, jakby mial zerwac. No to jest tak glupie, tak bez sensu. Moze to zazdrosc ? Tak go strasznie kocham, ze nie wiem co mam robic, no pomozcie jak mam sie zachowac, bo jestem rozbita i tone we lzach(jestem bardzo wrazliwa i bardzo przywiazana). Matko jacy faceci sa dziecinni i zazdrosni. Ten post brzmi tak glupio ze mozecie pomyslec ze mam 14 lat, ale nie ja mam  19, moj chlopak 22.

Nie wiem, moze tez mam sie do niego odzywac, moze przemysli ze ta klotnia nie ma sensu choc watpie. Ale ja nie potrafie tyle wytrzymac hmm Moze przeprosic ? Pomozcie, bo w tej chwili napewno jestescie kobitki bardziej myslace niz ja smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rani mnie zachowanie mojego faceta, wyolbrzymia kazda sytuacje

Olcia, jeśli było tak jak to opisałaś, to raczej nie masz za co przepraszać. Nie przyzwyczajaj chłopaka do "przepraszania za jego błędy", bo potem łatwiej nie będzie...a jedynie jeszcze trudniej.
Może napisz do niego maila. Tak łatwiej będzie powiedzieć wszystko, tak jak to ma zabrzmieć. Napisz coś w stylu... że nie chciałaś aby wszczynał bójkę, nie z powodu tamtego chłopaka, tylko z z powodu że z takimi jak tamten chłopak nie warto zaczynać, i narobić sobie przez to kłopotów. Napisz, że to była tak głupia sytuacja, że nie warto sobie zawracać tym głowy, a tym bardziej nie warto się przez to kłócić. Dalej już będziesz wiedziała co napisać, aby skłonić go do spokojnej rozmowy i zgody.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Dokładnie, Margolinka ma racje. Spróbuj napisać meila, napisz w nim o wszystkim co czujesz, o tym jak się czujesz kiedy On z byle powodu tworzy kłotnie, że jest Ci z tym bardzo źle i tak dalej.

Napewno nie przepraszaj - TY nie masz za co!

"Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i i iść dalej na przód. Tak się wygrywa - użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania"

"Człowiekowi, który nie chce zmienić swojego życia, nie można pomóc."

4

Ale on jest uparty jak osiol nadal bedzie uwazac ze on ma racje i bla bla bla. Pisalam mu smsy, ze przykro mi jest ze mi nie wierzy w to co mowie i ze klocimy sie o takie glupoty, ale on nadal swoje i swoje. Przez to czuje sie jak przyparta do muru, bo nic na niego nie dziala. Jak myslicie moze poczekam az jest sam sie do mnie odezwie ? Moze cos przemysli, ale mowie wam uparte to strsznie jest... Zazwyczaj tez jest tak ze jak juz sie pogodzimy i wszystko jest juz dobrze, to mi przyznaje racje, ze np klotnia byla bez sensu. Ale w czasie jej trwania to nie ma takiej szansy, on ma racje i on jest pokrzywdzony i koniec ! Eh

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Rani mnie zachowanie mojego faceta, wyolbrzymia kazda sytuacje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018