niezdecydowany facet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: niezdecydowany facet

Kumpela ma taki problem, że poznała faceta sama jeszcze będąc w związku. On ja perfidnie podrywał, byli razem, ale ona przez jakiś czas nie chciała jeszcze tego związku zakończyć. Więc (z tego co mówi) mówiła mu, że się spotykają bez zobowiązań na razie.

Potem postanowiła zerwać z tamtym swoim facetem. I teraz ten drugi powtarza jej, że chce z nia być, ale jeszcze nie teraz.
Że na razie maja zostać przyjaciółmi. Potem z kolei powtarza, że chce prawdziwej przyjaźni.

Ona mówi, że koleś jest trochę znerwicowany, ma traumatyczne przeżycia, bo jego rodzice się rozstali i w ogóle, że to dlatego.
A ja się zastanawiam, czy to nie jest po prostu tak, że facet ją zwodzi.
Często mówi jej i pisze, że żałuję, że się nie odważa być z nią oficjalnie i naprawdę.
Ale dalej się nie odważa.
Albo ze moze niedługo, bo chce czegoś prawdziwego.

A ona trwa w takim zawieszeniu.

Myślicie że facet naprawdę nie wie, czy chce ją do siebie przekonać taktyką "uciekającego króliczka"?
Dodam, że to nie jest typowy podrywacz, nie miał wielu związków przedtem, większość życia był sam.

Nie wiem już co mam Ance mówić. Nie chcę, żeby sie upokarzała, skoro on ją zwodzi. Ale jesli naprawde ma coś z tego być?

Ona mówi ze z nim jest cudownie, choć to trudny człowiek. Ale czasem ma wrażenie że się narzuca.
Kiedy go zapytała, czy nie czuje, z emu sie narzuca, powiedział że "było to bardzo rzadko". To mnie już w ogóle mega zastanowiło, bo jak jest zakochany (powiedział, że ją pokochał) to chyba o narzucaniu mowy być nie może, nie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niezdecydowany facet

Proszę, poradzcie mi coś, bo już naprawde nie wiem co mam jej mówić.

3

Odp: niezdecydowany facet

Jesli ktos chce byc z kims a w szczegolnosci jesli chodzi o facetow to daza do tego i zadne traumatyczne przezycia nie powinny stac na przeszkodzie.
Moim zdanie on ja zwodzi i  sam nie wie czego chce.
Ja bym odpuscila.

4

Odp: niezdecydowany facet

Dla mnie to też wygląda na zwyczajne zwodzenie...
Tym bardziej, kiedy padło między ludźmi "Kocham Cię".

5

Odp: niezdecydowany facet

Ja tak sobie pomyślałam, że najlepiej zeby sie odcięła od niego i zobaczyła co będzie. Bo może się okazać,z e zapomni o niej tak szybko,ze aż jej będzie przykro. Mimo że wpakował się w jej związek. Chyba jej tak powiem.

Bo może przecież sei zdecyduje i wtedy zacznie coś sensownego w jej stronę robić. a jak nie, to tak jej będzie łatwiej zapomnieć.

6

Odp: niezdecydowany facet
martadela napisał/a:

Ja tak sobie pomyślałam, że najlepiej zeby sie odcięła od niego i zobaczyła co będzie. Bo może się okazać,z e zapomni o niej tak szybko,ze aż jej będzie przykro. Mimo że wpakował się w jej związek. Chyba jej tak powiem.

Bo może przecież sei zdecyduje i wtedy zacznie coś sensownego w jej stronę robić. a jak nie, to tak jej będzie łatwiej zapomnieć.

masz racje. musi go odstawic od siebie i czekac na jego i tylko jego krok. jezeli jest cos na rzeczy to z pewnoscia go zrobi. ona i tak juz zrobila bardzo duzo dla niego -powiedziala co czuje. zycze powodzenia

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024