doświadczony domator czy niedoświadczony imprezowicz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » doświadczony domator czy niedoświadczony imprezowicz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: doświadczony domator czy niedoświadczony imprezowicz

Mam ogromny problem. Byłam 4 lata z chłopakiem, był słodki, kochany, zawsze można z nim pogadac, polegac, tylko ma ogromną wadę, jest strasznie nudny, na początku mi to nie przeszkadzało, ale jak już uda mi się go wyciągnąc na imprezę czy cokolwiek to całą imprezę przesiedzi przy stoliku, najchętniej nie wychodziłby z domu i kiedy o coś się go prosi słyszy się tylko słynne "zaraz" co przechodzi w wiecznośc. Ponad rok temu zostawił mnie bo zatańczyłam na dyskotece z kolegą i znalazł sobie inną a mi wciąż dawał nadzieje. Rano wysyłał sms o treści: "kocham Cię, chcę byc z Toba a nie z nią, ona jest okropna" a wieczorem: "odwal się, nienawidzę Cię kocham M." Tak było non stop. Nawet spotkał się ze mną, przytulał całował, obiecał, że rzuci M. a na drugi dzień kazał mi spier.. Pewnego dnia to ta dziewczyna go zostawiła i ja głupia pozwoliłam mu do siebie wrócic, ale nie mogłam znieśc myśli jak okropnie mnie potraktował. Ma też bardzo zaborczą mame, która kontroluje nas oboje i mnie i jego. Nawet nie pozwoliła nam iśc do kina na 22:00 mimo iż mamy prawie 20 lat, kiedy wychodzimy z domu non stop dzwoni a nie daj Boże jak któremuś rozładuje się telefon. Już nie mogłam dłużej i postanowiłam to zakończyc. Mój były znał mnie idealnie, był bardzo namiętny, ale to nie wszystko. Ostatnio zbliżyłam się do niedawno poznanego kolegi, on jest przeciwieństwem mojego byłego chłopaka, jest bardzo pracowity, świetnie tańczy, mój były nie potrafił w ogóle.. Chłopak, którym się ostatnio zainteresowałam, jest bardzo przyjacielski, jak tylko ktoś ma kłopot od razu biegnie z pomocną dłonią jednak nie jest tak doświadczony w stosunkach z dziewczynami, twierdzi, że zawsze szukał tej jedynej. Nie wiem co zrobic, z jednej strony odczuwam pustkę po stracie byłego jest mi źle a z drugiej jest ten drugi chłopak i kiedy go całuję, jest mi dziwnie, tak inaczej, nie całuje tak dobrze jak eks. A może to poprostu przywiązanie po tych ponad 4 latach sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: doświadczony domator czy niedoświadczony imprezowicz

Daj sobie czas przede wszystkim. Rozstanie po 4 latach związku nie jest łatwe. Samo przyzwyczajenie można mylić tak naprawdę z miłością. Tęsknisz do byłego, bo byłaś z nim bardzo długo. Ale przemyśl na spokojnie ile przykrości Ci on wyrządził. Tak jak piszesz to jak gra na Twoich uczuciach, najpierw Cie kocha,potem inna Duży dzieciak z niego jeszcze. Z tym drugim chłopakiem zastanów się czy tak naprawdę nie spotykasz się z nim tylko dlatego, aby zająć pustkę w sercu.  Ona go zostawiła i wrócił do Ciebie szukając pocieszenia. Pokaż mu, że się szanujesz i nie pozwolisz sobie na takie traktowanie.
Daj sobie czas na ochłonięcie emocji i zajmij się przede wszystkim sobą, szukanie kogoś na siłe nie jest dobre Po co masz jeszcze dodatkowo cierpieć Życze powodzenia i siły w wytrwaniu smile Jest ciężko, bo sama to przeszłam, ale jak to sie mówi Co nas nie zabije, to nas wzmocni smile

Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...

3

powiem Ci tak 4 lata robią swoje przyzwyczajenie i w ogóle, dobrze że zrobiłaś zostawiając go choć z pewnością było to trudne.. daj sobie czas, nic na siłę i nie porównuj wszystkich do byłego wszystkich sytuacji chwil jakie z nim spędziłaś, wpadniesz w opętanie i z nikim już nie zaznasz szczęścia bo będzie Ci źle bo przedtem było inaczej lepiej, .. życie idzie naprzód .. niestety, te chwile tylko zostaną w Twojej pamięci..
wrzuć na luz, zrób teraz coś miłego dla siebie zajmij sie sobą,odzyskaj siły, na pewno pomoże Ci obecny partner tylko nie śpiesz się wink
nie od razu zbudowano Kraków;) nie przejmuj się jeśli facet nie ma doświadczenia całe życie je zbieramy wink głowa do góry wspierajcie sie wzajemnie, powoli a do przodu wink trzymam kciuki za Was  :*:*

Laleczka Mruczy

4

Dziękuję za słowa otuchy. Naprawdę w takiej chwili bardzo mi pomagają. Myślę, że obecny partner, z którym zaczyna się coś dziac to nie tylko dla wypełnienia pustki. On sprawia iż zapominam o tym co było złe tym bardziej, iż przeszedł to samo ze swoją byłą, dlatego tak dobrze się rozumiemy. Boję się tylko, że w momencie kiedy zostawiłam byłego to był największy błąd w moim życiu. Jednak naprawdę nie chciałam dłużej cierpiec a on wciąż pisze dzwoni i nie pozwala zapomniec. Natomiast obecny chłopak nawet się nie złości kiedy pokazuje mu smsy od byłego a wręcz przeciwnie bardzo mnie wspiera i powtarza, że pomoże mi to znieśc i nie pozwoli, żeby znów spotkało mnie to samo.

5

to jest tzw branie na litość nie uginaj sie przed samą sobą i nie obarczaj sie tym wszystkim, postąpiłaś słusznie co to za związek jeśli sie cierpi a nie ma nic miłego w nim ?? cieszy mnie to że wspiera Cie
Twój obecny partner
życzę wytrwałości i dużo szczęścia smile
po to tu jesteśmy żeby sie wspierać wink:*

Laleczka Mruczy

6

także cieszę się, że mam w nim wsparcie.. kochane jesteście :*

7

uwazam,ze eks nie zasluguje na Ciebie.Poza tym jest powiedzenie
ze nie wchodzi sie 2 razy do tej samej wody,czy jakos tak.
Mysle,ze po 4 latach bycia razem ciezko jest wyzbyc sie emocji,
uczuc i ze tak naprawde potrzebujesz duzo czasu,zeby sie z
tym wszystkim uporac.
Daj szanse temu nowemu chlopakowi;)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » doświadczony domator czy niedoświadczony imprezowicz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018