Problemy seksualne u 30letniego prawiczka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problemy seksualne u 30letniego prawiczka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Problemy seksualne u 30letniego prawiczka

Mam problemy seksualne ktore trwają od okolo 12roku życia, ktore szczegolnie sie nasilily po zakonczeniu okresu szkolnictwa - pozostalem sam z sobą, pojawilo sie zastepstwo zycia jak internet w ktorym widzialem rozchylone nogi kobiet i dowiadywalem sie w co dzieci graja, jedyne co najbardziej pragnalem to ten sex, ale bylem przez kazda odrzucany, to malo, bylem napietnowany za swoje pragnienie. Gdy gralem jakies typy mezczyzn wychodzily mi cyberki czy sexkamerki i sextelefony, ale to bylo ponoszenie wysiłku za kazdym razem, samo klikanie polegajace na ukladaniu tekstow pobudzajacych plec kobiecą bylo meczace, dzieje sie to do tej pory, chociaz czesto sie odrywam od internetu, ale predzej czy pozniej znowu sie konczy internetem i masturbacją, przez co czuje sie jak ktos poległy, ze znowu sie skonczylo marną postacią seksu. Napisałem ze zostalem sam po zakonczeniu okresu szkolnictwa, bo na inny rodzaj zycia nie mialem sily, to ciągłe marzenie seksu wszystko przewyższało, pragnalem potajemnych randek, wracac spelniony, by zapadac w slodką noc, ale plec kobieca stawiala wymagania, że za to trzeba zaplacic, skonczylo sie tak ze sex ktorego najbardziej pragnalem, niezaznalem do tej pory i wciaz chcialbym sie spotkac na sex, nawet przez kamerke ale zebym niemusial czynic wysilku, zeby ta kobieta, dziewczyna, poprostu zwyczajnie odslonila te swoje piersi i spytala czy moze chce sie z nią spotkac, ale to wciąż niemozliwe. Do tego stalem sie brzydki z powodu ciaglego niezaspokojenia i zgnebienia ze bylem odrzucany i uczucia bycia przedmiotem ktory ma umiec kobiece zapewnic odpowiedni komfort, zaimponowac jej, zdobyc, a sam nie moge i nie moglem nic dostac, tylko wszystko one, zadowolone dziewczyny z fotki itp.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez kenobi (2013-04-01 23:19:27)

Odp: Problemy seksualne u 30letniego prawiczka

Jak masz 200zł to "odloty" albo "roksa", bo jak widać chcesz seksu, a nie związku.

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

Semitoks,
jakie problemy seksualne trwają od 12 roku życiu?

Czego chcesz? Czego potrzebujesz? Co miałoby się wydarzyć, żebyś poczuł, że Twoje problemy się rozwiązały?

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

4 Ostatnio edytowany przez konrad1986 (2013-04-02 12:15:29)

Popieram wypowiedz Pana Kenobi.
Zdecydowana większość kobiet to interesowne hipokrytki a prostytutki ceni się przede wszystkim za uczciwość i za to, że są miłe w stosunku do mężczyzn. Kobiety zawsze Ci napiszą, że liczy się dusza i charakter, o tym, że facet powinien być dobry, a zawsze wybiorą tych doświadczonych seksualnie brutali, którzy je często leją o czym zdążyłeś się przekonać. Też byłem taki niezdecydowany jak ty, ale jak poszedłem do prostytutki to jakbym wszedł w inną rzeczywistość. Dosłownie i w pszenośni wink

Pozdro

PS. Przeczytaj sobie w moim wątku bardzo wartościową wypowiedz użytkownika junior.junior bo lepiej podpowiedzieć prawiczkowi się chyba nie da. Właśnie po tej podpowiedzi przejrzałem na oczy i podjąłem decyzje o chodzeniu do prostytutek. Link do podpowiedzi:
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=35804&p=5

5

Nie, nie -- ja bardzo lubię i szanuję kobiety. Nie to miałem na myśli. Raczej jak przeczytałem ten chaotyczny post, to uznałem, iż prostytutka w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Jedno zdanie określa autora wątku "ale zebym niemusial czynic wysilku, zeby ta kobieta, dziewczyna, poprostu zwyczajnie". Życzę mu powodzenia w życiu, albo niech trafi na kobietę, która nie będzie musiała "czynic wysilku".

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

6 Ostatnio edytowany przez konrad1986 (2013-04-02 13:13:23)

kenobi napisał/a:

Nie, nie -- ja bardzo lubię i szanuję kobiety.

Niestety ja w przeciwieństwie do Pana nie jestem pozytywnie nastawiony w stosunku do kobiet bo w życiu nic od nich dobrego nie otrzymałem, oprócz ulotnego towarzystwa koleżanek, które często się ze mnie nabijały, głównie w liceum. Dlatego też bardzo lubię i sznuję, ale prostytutki.
Cóż, przeszłość i przebyte doświadczenia kształtują to jakimi jesteśmy i tyle, a sfera seksualna to bardzo indywidualna (i czasem skomplikowana) sprawa każdego z nas i nikt nie powinien w nią wnikać, szczególnie w przeszłość seksualną partnera ... drogie Panie wink

kenobi napisał/a:

Raczej jak przeczytałem ten chaotyczny post, to uznałem, iż prostytutka w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem.

Właśnie dlatego poparłem Pana wypowiedź, bo też tak uznałem.

7

konrad1986 napisał/a:

(...)nie jestem pozytywnie nastawiony w stosunku do kobiet bo w życiu nic od nich dobrego nie otrzymałem, oprócz ulotnego towarzystwa koleżanek. Dlatego też bardzo lubię i sznuję, ale prostytutki.

Tylko, że prostytutki niczego Ci nie dają od siebie. One sprzedają jedynie usługę seksualną. To czysta transakcja handlowa...Ty pieniądze...one seks. A że od kobiet napotkanych na swojej drodze niczego nie otrzymałeś, to nie jest jedynie wina kobiet. Żeby coś otrzymać, trzeba nauczyć się o to "zawalczyć". Nie można oczekiwać "manny z nieba". Nie każda kobieta jest taka sama. Nie każda jest zła i działa "na szkodę" mężczyzny. Wystarczy poczytać posty zdradzonych mężatek, opuszczonych, bitych, zastraszanych, nie szanowanych... Do nich też nie jesteś pozytywnie nastawiony?

"Mądrego widać, głupiego słychać."

8 Ostatnio edytowany przez konrad1986 (2013-04-02 14:03:16)

Margolinka napisał/a:

Tylko, że prostytutki niczego Ci nie dają od siebie. One sprzedają jedynie usługę seksualną. To czysta transakcja handlowa...Ty pieniądze...one seks.

Czemu wy kobiety, nie potraficie zrozumieć jednej podstawowej rzeczy. A mianowicie, że dla większości facetów (tak jak już pisał to Przemo) by mieć satysfakcjonujący seks nie jest potrzebnie żadne uczucie, związek. Wystarczy miejsce, naga i chętna kobieta i tyle.

Margolinka napisał/a:

A że od kobiet napotkanych na swojej drodze niczego nie otrzymałeś, to nie jest jedynie wina kobiet. Żeby coś otrzymać, trzeba nauczyć się o to "zawalczyć". Nie można oczekiwać "manny z nieba". Nie każda kobieta jest taka sama.

Ja nie napisałem, że była to wyłącznie wina kobiet, ale szczyptę akceptacji mogły byście czasem okazać. Ale nie, jak facet jest inny/inaczej myśli to już jest wystarczający powód by go odrzucić, być uprzedzoną. Przykład:
Adlernewman napisała:

adlernewman napisał/a:

Niestety do tego trzeba miec podstawowa umiejetnosc nawiazywania wiezi z druga osoba.

kathon napisał/a:

A jeśli ktoś nie ma?
To co, rozstrzelać na miejscu, bo gorszy?

Jeszcze lepszy przykład to prawdziwa historia Johna Nasha, a nie taka jaka została ukazana w filmie  "Piękny umysł", który wiele kobiet używa jako dowodu, że prawdziwa miłość kobiety do mężczyzny istnieje. Miłością kobiety do mężczyzny jest interes (dosłownie i w przenośni wink ).Proszę przeczytać pierwszy wysoko oceniony komentarz do filmu. Oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=Pe94Uz1oT98

Pozdrawiam

9

Oj Konrad Konrad...ja nie twierdze, ze do seksu potrzebne sa wielkie uczucia. Jednak aby "dostac seks" od nowopoznanej kobiety, trzeba ja odpowiednimi sposobami sklonic do tego zeby sie ozebrala wink
Nie wystarczy powiedziec , ze sie chce. Trzeba sie troche wysilic.
I nie uogolniaj "bo wy kobiety..."

"Mądrego widać, głupiego słychać."

10

też od razu pomyślałam o prostytutce, w takiej sytuacji dlaczego nie, ale Autor sam stwierdził, że on nie chce się w żaden sposób wysilac. niby pójście do prostytutki to nie jest wysilanie się, na rozmowy itp głupoty, ale poruszył też kwestie finansowe,że za wszystko trzeba płacić. No chyba, ze widzi różnice w płaceniu za kobietę, a w płaceniu kobiecie, to niech idzie na dziwki i sobie ulży

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

11

Autor wątku mnie wkurzył. Chciałby niczym sułtan się prasnąć na łóżko, a cały harem miałby wokół niego biegać. Tymczasem tak się nie da, bo trzeba włożyć trochę wysiłku. Autor narzeka na kobiety, że one tego nie robią, a sam jawnie pisze, że mu się nic nie chce. A jak się nikomu nic nie chce, to jest w takim świecie, że nie ma seksu. Zatem czyja to wina?

12

kenobi napisał/a:

Autor wątku mnie wkurzył. Chciałby niczym sułtan się prasnąć na łóżko, a cały harem miałby wokół niego biegać. Tymczasem tak się nie da, bo trzeba włożyć trochę wysiłku. Autor narzeka na kobiety, że one tego nie robią, a sam jawnie pisze, że mu się nic nie chce. A jak się nikomu nic nie chce, to jest w takim świecie, że nie ma seksu. Zatem czyja to wina?

Dokładnie tak samo to odebrałam! Złe babska, bo jak one śmią- nie padać na kolana przed jaśniepanem, by natychmiast wziąć do buzi, i to z połykiem! One mają żądania z kosmosu przecież- żeby mężczyzna był mężczyzną, zdobywcą, wykazał się... Prostytutki pewnie też odpadają, bo przecież trzeba zapłacić, a semitoks skusiłby się tylko wtedy, gdyby istniała jakaś fundacja dla "seksualnie potrzebujących", albo prostytutki zaczęły się parać działalnością charytatywną.

W innym wątku kolega dodaje jeszcze coś takiego:

semitoks napisał/a:

z doswiadczenia wiem ze kobiety niezrobią zadnego gestu by spelnic seksualnie potrzebujacego, kobiety sa podle bo dowalą takiemu, na rzecz brania takich co je zbajeruja, ze chodzi im o cos innego jak o sex, przy czym potem robią z nich wykorzystywaczy że okłamali itd, nie dziwie sie gwałtom, po drugie łatwo sobie chyba wyobrazic ze taki czlowiek czuje sie opuszczony i trudno jest dawac, czy podlegac meczacym normom spolecznym ze mezczyzna to facet co ma zdobyc, gdy boli ze wlasne potrzeby są zupełnie nie istotne dla kobiet.

Po prostu rozwala mnie to na łopatki...

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

13

Ja się zastanawiam skąd się tacy ludzie biorą i taki ich tok myślenia...

14

Skąd się biorą? Z frustracji spowodowanej własną nieporadnością, której najczęściej są świadomi. Ileż to można "walić niemca w hełm" ? Odcisków można dostać....

No, ale z takim podejściem to każdy seks będzie do bani. Wszak im lepszy seks, tym człowiek musi bardziej popracować. Bo najpierw trzeba coś dać, aby móc coś odebrać. A tak ten świat jest zbudowany, że to facet jest zdobywcą. To on musi najpierw coś dać od siebie.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

15

No jasne i czego jeszcze człowieku chcesz? Oklasków? Najlepiej jakby kolejka się do Ciebie ustawiła, a tu baby wredne nie chcą. Potem się dziwić, że tyle frustratów i zboczeńców na świecie. Dorośnij człowieku, bo jak się Twoje problemy zaczęły w 12 roku życia, to chyba na tym etapie zostały. Leżysz i walisz konia przed komputerem i jesteś zdziwiony, że normalne, zdrowe, ładne kobiety wybierają zdrowych mężczyzn naładowanych testosteronem, którzy mają to coś i potrafią zdobywać na wiele wymyślnych sposobów. Po prostu dobór naturalny - ludzie się dobierają w pary, często chcą mieć dzieci, a ty masz pretensje, że nikt Ci nie chciał podać seksu na srebrnej tacy. Dlaczego miałoby Ci się należeć cokolwiek bez wysiłku, z samego faktu istnienia? Z takim podejściem będziesz wiecznym prawiczkiem. Niby dlaczego ktoś ma Cię zaspokajać, skoro nie chcesz dać kompletnie niczego w zamian? Ty się nie skupiasz na potrzebach kobiet, a chciałbyś żeby się skupiały na Twoich, jak Cię męczą normy społeczne, to zostań pustelnikiem.

konrad - nie uogólniaj, bo to jakbyś powiedział, że truskawki są niedobre, bo się naciąłeś na zgniłą. Z Twoim podejściem, to ja powinnam nienawidzić wszystkich mężczyzn, bo spotkałam kilku patentowanych idiotów w swoim życiu i też niczego miłego od nich nie dostałam, a wręcz przeciwnie. A mimo to uwielbiam mężczyzn i życia sobie bez nich nie wyobrażam. Z tym, że mężczyzn przez duże "M" a nie zakompleksionych chłopców, którzy mazgają się nad sobą jakby nie wiadomo jak ich życie pokrzywdziło, a wszystkiemu winne wredne baby, co to ani łatwe nie chcą być, ani potulne. A jak ktoś nie potrafi nawiązywać więzi, to niestety sam jest sobie winien, nie będzie się przecież świat litował nad biednym aspołecznym. W ogóle ciężko mi okazać entuzjazm wobec kogoś, kto nie szanuje kobiet. Niby dlaczego miałabym chcieć narażać się na brak szacunku z czyjejkolwiek strony?

"Si vis pacem - para bellum"

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problemy seksualne u 30letniego prawiczka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018