Przespałam sie z chłopakiem mojej siostry... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Przespałam sie z chłopakiem mojej siostry...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Przespałam sie z chłopakiem mojej siostry...

Dziewczyny mam straszny problem! 
po mocno zakrapianej imprezie przespałam sie z chłopakiem mojej siostry ;/ nie wiem wogule jak mogło do tego dojść! ale wiem że napewno nie uprawialiśmy sexu i nie całowaliśmy sie(chociaż on próbował) usenliśmy tylko przytuleni ale i tak czuje sie jak ostatnia świnia!! nie wiem mam powiedziec siostrze? i zaszkodzic jej 4letniemu związkowi z naprawde mimo tej sytuacji fajnym facetem...
czy może lepiej udawac że nic sie nie stało? znam ją na tyle że wiem nigdy mi nie wybaczy...
Więcej nie pije!! ;/
mam strasznego moralniaka pomocy!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przespałam sie z chłopakiem mojej siostry...

UUUUU no no to narobiłaś big_smile
No ale tak na serio to- nic miedzy Wami nie było, byliscie pod wpływem alkoholu, przytuliliscie sie i zasneliscie.
Ale niby nic a wiesz ze chlopak siostry ma skłonnosci do zdrady i to z jej własna siostra, skoro piszesz ze on chciał sexu.
Dobrze ze mimo alkoholu nic takiego sie nie wydarzyło.
Ja na Twoim miejscu chyba delikatnie pogadałabym z siostra i oznajmiła ze jej chłopak chciał sie z Toba kochac, powiedz ze do niczego nie doszło, byliscie tak pijani ze zasneliscie...
Choc pewnie znajda sie tu osoby, ktore doradza Ci zebys nic nie mówiła siostrze i zapomniała o wszystkim, no ale czy chcesz zeby Twoja siostra była z kims takim kto pod wplywem alkoholu zapomina ze ma dziewczyne 4lata? hmm...

przemysl to smile

Jak jej powiesz - to powinna to docenic. No chyba ze Ci nie uwierzy ze do niczego nie doszło- nie wiem jakie macie relacje.
Jak jej nie powiesz - bedzie Cie to gryzło, niewiadomo jak długo.

3

LyLy napisał/a:

UUUUU no no to narobiłaś big_smile
No ale tak na serio to- nic miedzy Wami nie było, byliscie pod wpływem alkoholu, przytuliliscie sie i zasneliscie.
Ale niby nic a wiesz ze chlopak siostry ma skłonnosci do zdrady i to z jej własna siostra, skoro piszesz ze on chciał sexu.
Dobrze ze mimo alkoholu nic takiego sie nie wydarzyło.
Ja na Twoim miejscu chyba delikatnie pogadałabym z siostra i oznajmiła ze jej chłopak chciał sie z Toba kochac, powiedz ze do niczego nie doszło, byliscie tak pijani ze zasneliscie...
Choc pewnie znajda sie tu osoby, ktore doradza Ci zebys nic nie mówiła siostrze i zapomniała o wszystkim, no ale czy chcesz zeby Twoja siostra była z kims takim kto pod wplywem alkoholu zapomina ze ma dziewczyne 4lata? hmm...

przemysl to smile

Jak jej powiesz - to powinna to docenic. No chyba ze Ci nie uwierzy ze do niczego nie doszło- nie wiem jakie macie relacje.
Jak jej nie powiesz - bedzie Cie to gryzło, niewiadomo jak długo.

Znaczy nie konkretnie o sex mu chodziło... nachylił sie i próbował pocałowac (nie był nachalny,gdy rano sie obudziłam nie było go) naprawde bardzo go lubie, nie chce żeby przez naszą popijawe zrywali neutral
na następny dzień (wczoraj) nawet sie z nim widziałam udawał że nic sie nie stało wieć też tego tematu nie poruszałam...

4 Ostatnio edytowany przez LyLy (2013-03-14 22:45:31)

Hmm no to ja zle zrozumiałam - myslałam ze chciał zeby do czegos miedzy Wami doszło.
Ale do nieczego nie doszło , dobrze ze Cie nie poniosło czy cos smile duzo mozna sie tutaj naczytac jak ,,alkohol,, namieszał.
Chyba nie ma co robic z tego wielkiej afery. Z drugiej strony ja chyba powiedzialabym siostrze gdyby bardzo mnie to gryzło. No ale co z tego by było? oni sie pokłoca, ona sie zdenerwuje i moze byc tak ze na koncu oni sie pogodza to Ty bedziesz ta najgorsza, bo siostra uzna ze jak mogłas do tego dopuscic... i przestanie Ci ufac.
Mysle ze nie zostawiłaby chlopaka za to ze on pod wpływem alkoholu CHCIAŁ całowac sie z Toba.

Moze wrzuc na luz, nic sie nie stało, odpusc sobie i jemu smile ale postaraj sie nie dopuscic wiecej do takiej sytuacji a jemu powiedz zeby myslał na przyszłosc bo jestes siostra jego ,,wybranki,, i nie podoba Ci sie to ze po alkoholu byłby w stanie robic takie rzeczy i ze jak nalegał na cos z Toba to nie chciałabys zeby zrobił kiedys cos glupiego i skrzywdził Twoja siostre... Mysle ze  taka rozmowa jest konieczna i dotrze do niego smile
A Ty uwazaj nastepnym razem do kogo sie przytulasz big_smile
A jesli mozna wiedziec siostra, Ty i jej chlopak ile macie lat?

pozdrawiam smile

5

Chyba żeczywiście zabardzo sie przejełam bo naszczęście nic większego sie nie stało, w sumie pasowałoby to jakoś z nim wyjaśnić, może jutro bedzie okazja... ale rozmowe z siostrą sobie daruje tym bardziej że nie mamy ze sobą dobrego kontaktu...
ja18 on24 siostra21

6

Nic nie mów siostrze. Z chłopakiem porozmawiaj. Potem zapomnij.

7

Karolina005 napisał/a:

po mocno zakrapianej imprezie przespałam sie z chłopakiem mojej siostry ;/ nie wiem wogule jak mogło do tego dojść!

Przeczytaj to sobie więcej razy i skup się, a zrozumiesz smile

Kiedy Bóg cię nie wysłuchuje, to jedynie dlatego, że chce ci dać coś o wiele wspanialszego niż to, o co prosisz.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Przespałam sie z chłopakiem mojej siostry...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018