Dziewczyna chce odpoczac po 6ciu latach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna chce odpoczac po 6ciu latach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Dziewczyna chce odpoczac po 6ciu latach

Dziewczyna chce odpoczac po 6ciu latach zwiazkuProsze o pomoc. Znalazlem ta kobiete mojego zycia, naprawde bardzo ja kocham. Wiedzialem o tym od poczatku, ze jest ta jedyna, jej usmiech, zapach nawet jej zle cechy w jej kocham. Od dwoch lat mialem powazne klopoty finansowe za ktore sam odpowiadam. Przez ten czas nie zauwazylem jakim baranem bylem, nie dawalem jej to czego najbardziej potrzebowala, czyli meskiego wsparcia. Bylem negatywnie na zycie nastawiony, nazekalem a najlepsze ze innych obwinialem. Bylem naprawde draniem. Przez ten czas moja kochana dziewczyna placila za prawie wszystko, razem mieszkalismy. [a ja bylem o to zly ze placila, ze zarabiala] yikes( W skrocie, mam najlepsza osobe, kolezanke, dziewczyne i oczywiscie przyszla zone przy sobie a ja to z glupoty zpapralem. A najlepsze jest ze jej miolosc do mnie byla niesamowita. Kochala mnie naprawde. W koncu cos peklo i stwierdzila ze juz nie wie co do mnie czuje, ze przez moje zachowanie wszystko gdzie sie ukrylo lub zniklo. Ze mam sie wyprowadzic, chce odpoczac. Na sam moj widok, glos, zapach sie denerwuje. Chce poprostu odpoczac. Swiat mi sie zawalil, odczuwam bol ktory nigdy wczesniej nie czulem. Bez mojej ukochanej nic mi sie nie chce, nic nie ma sensu. Leze tylko i rycze, az wstyd sie przyznac. Prosze o pomoc..Co mam robic

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna chce odpoczac po 6ciu latach

Sam napisałeś że powiedziała że chce odpocząć.. Powiedziała że to definitywny koniec?

3

Amidala29 napisał/a:

Sam napisałeś że powiedziała że chce odpocząć.. Powiedziała że to definitywny koniec?

Tak...napisala mi dzisiaj sms: Blagam daj mi spokoj przynajmniej na jakis czas, nie pisz, nie dzwon, nie przesladuj mnie. Odpusc mi i sobie. Im bardziej mnie naciskasz tym bardziej ja jestem na nie. Nie doprowac do tego abym cie znienawidzila. Wyprowadz sie daj mi odetchnac!..

Ja nie wyrobie...czuje jak umieram jak to przeczytalem.

4

game over...

5

gen napisał/a:

game over...

never

6

scopex napisał/a:
gen napisał/a:

game over...

never

chcesz mieć kobietę?, to pogódź się z myślą, że możesz ją stracić... u Ciebie będzie może jeszcze "ostatnia szansa", ale nawet za to głowy bym nie dał...

7

gen napisał/a:
scopex napisał/a:
gen napisał/a:

game over...

never

chcesz mieć kobietę?, to pogódź się z myślą, że możesz ją stracić... u Ciebie będzie może jeszcze "ostatnia szansa", ale nawet za to głowy bym nie dał...

tyle mi wystarczy...dzieki

8 Ostatnio edytowany przez Bullinka (2013-03-03 23:20:18)

Jesli chcesz aby dala Ci jakakolwiek szanse to daj jej spokoj.
Skoro potrzebuje odpoczac, pomyslec, pozbyc sie emocji itd to nie narzucaj sie, bo przyniesie to odwrotny skutek.
Daj jej czas. Po prostu. Daj jej czas. Jakbys sie zapadl pod ziemie na troche.
Jesli jej nie odpuscisz-nigdy jej nie odzyskasz.

Niektore kobiety potrzebuja kilku dni, inne kilku tygodni a inne...odchodza na zawsze.

Szkoda, ze niektorzy faceci budza sie z bolem glowy ze snu dopiero wtedy, gdy poduszka w postaci kobiety znika im z lozka...

I nagle juz wiedza co robili zle i maja pojecie jak i co naprawic...
Szkoda, ze gdy kobieta mowila o tym od wielu miesiecy to odbierali to jako czepianie sie i fochy...

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

9

Bullinka napisał/a:

Szkoda, ze niektorzy faceci budza sie z bolem glowy ze snu dopiero wtedy, gdy poduszka w postaci kobiety znika im z lozka...

Szkoda, ze gdy kobieta mowila o tym od wielu miesiecy to odbierali to jako czepianie sie i fochy...

Otóż to.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

10

Bullinka napisał/a:

Jesli chcesz aby dala Ci jakakolwiek szanse to daj jej spokoj.
Skoro potrzebuje odpoczac, pomyslec, pozbyc sie emocji itd to nie narzucaj sie, bo przyniesie to odwrotny skutek.
Daj jej czas. Po prostu. Daj jej czas. Jakbys sie zapadl pod ziemie na troche.
Jesli jej nie odpuscisz-nigdy jej nie odzyskasz.

Niektore kobiety potrzebuja kilku dni, inne kilku tygodni a inne...odchodza na zawsze.

taka jest prawda

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna chce odpoczac po 6ciu latach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018