jak wspomóc kondycję chłopaka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » jak wspomóc kondycję chłopaka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: jak wspomóc kondycję chłopaka?

Witam wszystkie Panie! Kochanie jak dbacie o swoich mężczyzn? O ich kondycję? I czy w ogóle dbacie? Ja np mojemu na każdy obiad robię zdrową surówkę. Poza tym codziennie każę mu jeść przynajmniej 2 jabłka. Mój chłopak uwielbia ćwiczyć. 2-3 razy w tygodniu po pracy wsiada na rower i nie ma go jakieś 2 godziny. Z tym, że niedawno zaczął narzekać, że źle się czuje, że nie ma po pracy siły... może powinnam mu kupić jakiś suplement diety? Czytałam, że żeń szeń pozytywnie wpływa na wydolność organizmu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak wspomóc kondycję chłopaka?

My często razem biegamy. Każde z nas ćwiczy też w domu i zawsze ja go wspieram, jak i on mnie. Co do zdrowego odżywiania to oboje siebie napominamy, ze trzeba się zdrowo odżywiać. Więc tworzymy takie kółko wzajemnej adoracji tongue a wracając do złego samopoczucia Twojego chłopaka. Moze po proasu ma cięższe dni w pracy i samo minie. Ale jakieś tabletki wzmacniające organizm się przydadzą. Moze jakaś multiwitamina albo właśnie ten żeń szeń.

3

Tabletki to dobry pomysł, ale może Twój faect potrzebuje odpoczynku...
Fajnie, że się wspieracie w utrzymaniu kondycji smile:)

4

widziałam niedawno w jakiejś gazecie, chyba w playboyu zdjęcie takiego suplementu diety, bodymax sport, słyszała któraś z Was o tym? Ma wyciąg z białej herbaty, ale jak to działa na kondycję?????

5

Biała herbata ma dużo flawonoidów one raczej na kondycje nie działają... tylko tak ogólnie smile Hamują starzenie, działają antyrakowo... nie powinny zaszkodzić smile

Ale nie lepiej kupic jakaś porządną biała herbatkę i wypić wspoólnie wieczorem? Niż jakies tabletki...

Muśnięcie sukni kobiety czystej daje radość żywszą niż posiadanie kobiety łatwej. Jean-Jacques Rousseau

6

biała herbata  ma działanie przeciwutleniające, a żeń szeń podnosi sprawność fizyczną i to jest nawet ponoć udokumentowane. Ja meżowi bodymax sport muszę kupić bo też coś ostatnio nie ma siły nawet z kolegami na piłke iść.

7

mój też Bodymaxa Sport łyka big_smile zadowolony jest i mówi, że sił ma więcej. Całe szczęście, bo jakby się przestał ruszać to już kompletnie by się roztył i wtedy miałabym problem dopiero

8

Kupiłam mu od razu dwa opakowania bodymaxa. Niech ma na przyszłość i niech chłopak ćwiczy. Nawet taniej mi wyszło za zamówienie.

9

Dobrze robicie kobitki zauważcie jaki każdy chłop jest "utyty" z biegiem czasu.Odrazu widać który uprawia sport a który siedzi przed tel/ przy piwku.

10

hehehe no to prawda! Ja staram się mojego jednak mobilizować do cwiczeń. Jak już ten suplement łyka to mu się trochę poprawiło, piwko coraz rzadziej pije, ale na szczęście o Bodymaxie sam pamięta, ja mu nawet nie muszę przypominać.

11

Proste, sam powinien o swoim zdrowiu pamiętać. Chociaż z drugiej strony mężczyźni mają nieraz tyle na głowie... ale żeby jakiś efekt był to tego Bodymaxa trzeba chyba przynajmniej 2 tabletki dziennie łykać prawda?

12

dwie tabletki, przez jakiś czas, mnie się wydaje, że najlepiej ok 3 miesiące. Koleżanka łykała i mówiła, że po 3 miesiącach Bodymaxa odstawiła.

13

Dobra to już wszystko wiem! big_smile Cieszę się, bo mój Misio ma teraz takiego powera, tyle siły i chęci do ćwiczenia jak nigdy big_smile dobrze, bo chudnie przy okazji!

14

Nawet brat mojego ukochanego zaczął ostatnio Bodymaxa łykać, jak zobaczył, że tamten się dobrze czuje to mu chyba pozazdrościł.

15

No widzisz jakie mądre chłopaki! Dziewczyny ten żeń szeń jest wspaniały! Dobrze, że mój Tygrysek jest na tyle mądry, że wie co dobre i co powinien brać.

16

Nie wiem czy tego Bodymaxu już nie trzeba by odstawić... mój facet już ma tyle siły, że nie wyrabiam hihihih tongue

17

i co coraz lepsze "ćwiczenia" wieczorem?

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » jak wspomóc kondycję chłopaka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021