Zdrowe odżywianie, musli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Zdrowe odżywianie, musli

Czy jecie musli? Jesli tak to jakie?
Ja odkryłam ostatnio Fitellę, pyyycha, probowałyscie?
Macie jakies swoje ulubione musli?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrowe odżywianie, musli

Ja właściwie jem wszyyystkie rodzaje musli:D Najbardziej lubię Fitellę bananowe z jogurtem:)

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

3

o tak, mniammmm  smile

a probowałas tych w czarnych opakowaniach? np. pomaranczowa z kwałkami czekolady - pycha smile

4

Ja też uwielbiam,  ale bez rodzynków bo są strasznie słodkie . Nie jadłam jeszcze Fitelli , jem za to Nestle Fitness i są pyszne , to raczej nie jest musli  tylko płatki i są bardzo syte , pożywne .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

5

Płatki zbożowe (kukurydziane, owsiane, muesli ) najlepiej jeść na śniadanie rano. Zawierają one bowiem takie składniki odżywcze dzięki którym zachowamy formę i siły cały dzień. Przede wszystkim patrząc na opakowaniem muesli, należy wybierać produkty ze zbóż nieoczyszczonych ( ze względu na dużą ilość błonnika ) oraz które nie zawierają dodatkowo cukru ( tuczy ) Płatki zawierają magnez i wiele witamin z grupy B - także n prawdę, dobrze dobrane to samo zdrowie smile

6

Uwielbiam fitelle bananowa, pycha:)

7

ja najbardziej lubię musli z egzotycznymi owocami. pyyycha. ;d

8

ja odkąd odstawiłam Formoline to musli jem na każde śniadanie i na kolację. Teraz jest tyle rodzajów, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja uwielbiam z owocami, ale czasem zdarza mi się jeść też ze zbożami. Ogólnie to dobry sposób na utrzymanie ładnej sylwetki

9

Spróbujcie Fitellę cynamonową albo miętową:)

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

10

akurat przed płatkami to Formoline nie łykałam tongue a płatki jadłam często, przynajmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem

11

Kiedyś w pracy zamiast kanapek to jadłam jogurt naturalny i dosypywałam płatki kukurydziane. Muszę przyznać, ze się tym najadałam i przede wszystkim to było dobre wink musze chyba wrócić do tego wink

12

A ja właśnie zjadłam Nestle Fitness- pół kubka, do tego pół jabłka świerzego i zalane jogurtem... I takie śniadanki jest pycha i daje siłę na brzydki, deszczowy dzień...

Miłego dnia:)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

13

Bardzo dobre sa platki lub musli z deserkami sojowymi, np czekoladowym. Polecam nasza stronke, mozna sie zapoznac z produktami alprosoya.pl

14

dru_ napisał/a:

A ja właśnie zjadłam Nestle Fitness- pół kubka, do tego pół jabłka świerzego i zalane jogurtem... I takie śniadanki jest pycha i daje siłę na brzydki, deszczowy dzień...

Muszę spróbować.Lubię Fitness  smile

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

15

Moje ulubione to własne mieszanki, tzn. płatki owsiane pełnoziarniste, owoce świeże lub zimą suszone, ziarna słonecznika, sezamu, pestki dyni i najlepiej z actiwią. Lekkie i pożywne. smile

Zobaczysz wiele więcej oczami, które wylały łzy***

16

ja tutaj musli kupuję wuwuwu. musli and more. pl bardzo mi smakuje smile każdy może sobie dobrac swoją mieszankę...

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021