Zwierzęta w podróży. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Zwierzęta w podróży.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Zwierzęta w podróży.

Temu, kto ma zwierzęta, i lubi z nimi podróżować, często przychodzi na myśl mnóstwo pytań. Jak mogę uczynić podróż mniej stresującą dla psa czy kota? Co ze sobą zabrać? Jak często robić postój dla pupila?
Dużym problemem jest znalezienie miejsca, w które można zabrać ze sobą zwierzaka. Miejsca zwierzakoprzyjaznego. Czy to hotelu, w którym właściciele zgadzają się na pobyt psa w pokoju, tudzież specjalnie przeznaczonym miejscu, czy to znalezienie plaży, na której nie ma zakazu dla psów, czy to parku, w którym biegający i bawiący się pies będzie bezpieczny i nie będzie nikomu przeszkadzał. Zupełnym szałem jest znalezienie gdzieś w Polsce wybudowanego ośrodka agility czy toru do zabawy we flyball smile

W tym wątku chciałabym, żebyśmy porozmawiali o wszystkich aspektach podróży z naszymi pupilami, bądź co bądź, mniejszymi członkami naszej rodziny smile
Doświadczenia, smieszne historie, przestrogi. smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zwierzęta w podróży.

Nasz pies należy do strasznych straszków. Boi się nowych miejsc gdzie jest duży ruch. Nie lubi jeździć samochodem (trzęsie się jak galareta). A dodam że to Pitbull.

Do tej pory jeździła za fotelem bo wydawało nam się, że czuje się tam najbezpieczniej. Niestety po dłuższych podróżach wysiadała jakby miała kości z drewna, więc ostatnio zakupiłam pas bezpieczeństwa, szelki i rada nie rada musi siedzieć. Ale mam wrażenie, że teraz, kiedy może popatrzeć w okno jest spokojniejsza.

Niestety Sadie masz rację, mało jest miejsc gdzie można poszaleć z pupilem, wszędzie opłaty za psa, wszędzie zakazy w nawet bardzo absurdalnych miejscach, i o ile hotel by się znalazło to już do żadnej restauracji się nie wejdzie. I weź tu poza sezonem letnim zabierz pupila na weekend.

3

Przyznam, że nigdy jeszcze nie miałam problemu ze znalezieniem miejsca noclegowego dla nas i dla naszych psów (a mamy trzy duże). Normalnie mogły być z nami w pokoju. Dzięki Bogu lubią jazdę samochodem, więc podróż nigdy nie była kłopotem.

Z plażą i parkiem już gorzej, niestety sad

4

Obecnie mam kota, samochodem jeździ pięknie, początkowo wkładałam go do klatki, ale obecnie ulubionym miejscem jest tylna szyba w samochodzie i tam się wyleguje, dodam że ładnie chodzi na smyczy i jest naprawdę grzeczny. Natomiast już kilkakrotnie spotkałam sie że  psa małego tak przyjmą ( obojętne czy to kwatera czy hotel) ale kota absolutnie nie............. sad:(:(:(

5

evikon napisał/a:

Obecnie mam kota, samochodem jeździ pięknie, początkowo wkładałam go do klatki, ale obecnie ulubionym miejscem jest tylna szyba w samochodzie i tam się wyleguje, dodam że ładnie chodzi na smyczy i jest naprawdę grzeczny. Natomiast już kilkakrotnie spotkałam sie że  psa małego tak przyjmą ( obojętne czy to kwatera czy hotel) ale kota absolutnie nie............. sad:(:(:(

A ja wlasnie czesto spotykam sie ze psy male w ilosci dowolnej, koty jak najbardziej ale duzy pies moze byc tylko jeden. A ja mam dwa.
I juz nosem kreca mimo ze normalnie to przyjazny psom kraj. A jak sie dowiedza ze to owczarek to juz w ogole smile

Ja chce zobaczyc tego kota na smyczy big_smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

6

Ten kot na smyczy to na pewno jakiś elegancik big_smile Któryś z moich dachowców na smyczy to jest istna komedia- mój osobisty kot raz w życiu miał na grzbiecie smyczkę (szelki) nieeee, to zdecydowanie nie dla niego big_smile

Btw, piszmy o tych miejscach, domagajmy się by zaakceptowano zwierzaki- a niebawem stanie się to czymś zupełnie naturalnym.

7 Ostatnio edytowany przez evikon (2013-01-20 22:13:01)

Sadie napisał/a:
evikon napisał/a:

A ja wlasnie czesto spotykam sie ze psy male w ilosci dowolnej, koty jak najbardziej ale duzy pies moze byc tylko jeden. A ja mam dwa.
I juz nosem kreca mimo ze normalnie to przyjazny psom kraj. A jak sie dowiedza ze to owczarek to juz w ogole smile

Ja chce zobaczyc tego kota na smyczy big_smile

Bardzo proszę

http://wgrywacz.pl/images/824IMG_5380.jpg

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Zwierzęta w podróży.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018