Egipt - Marsa el Alam - kto był - warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Egipt - Marsa el Alam - kto był - warto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Egipt - Marsa el Alam - kto był - warto?

tak jak napisałam w temacie. Wybieram się gdzieś na urlop, na razie faworytem jest Egipt i miejscowość Marsa el Alam, napiszcie jeśli ktoś z Was był czy warto? chciałabym cisze, spokój, nie potrzebuję dużego miasta i dyskotek.. i chciałabym czuć się bezpiecznie - jadę sama, kobieta w biurze podróży na takie wytyczne od razu podała mi miejscowość Marsa el alam, podejrzałam w necie i nawet mi się podoba, ale zawsze lepiej usłyszeć relację kogoś kto był.
Napiszcie z jakiego biura podróży, w jakim hotelu i jak wam się podobało..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Egipt - Marsa el Alam - kto był - warto?

Też jestem ciekawa opinii forumowiczek, które odwiedziły to miejsce. Byłam już w Hurghadzie, Sharm..ale ze względu na ofertę wycieczek do Abu Simbel, Asuanu chciałabym się tam wybrać. Czy był ktoś w tym roku, gdy w tv straszą zamieszkami w Egipcie? Jestem ciekawa opinii?

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

3

nyszka, a w jakim terminie chcesz się wybrać? Ja byłam w Marsa el Alam kilka lat temu, w środku okresu wakacyjnego. Wtedy było sporo rodzin z dziećmi. Ale jak chcesz jechać poza sezonem, to nie powinno być z "tą ciszą" problemu. Generalnie jest to miejscowość typowo turystyczna. Nie wiem czy masz już wybrany hotel, może wtedy mogłabym napisać coś więcej.

4

Marsa jest piekne ale dla osob lubiacych pustkowie. Piekne plaze, rafy i spokoj! wszystko zalezy od tego czy chcemy sie zabawic czy spokojnie wypoczac. dla mnie to nr 1 w egipcie!

5

Bezpiecznie w Egipcie? Nie żartujcie wink Tam czułam się bezpiecznie praktycznie tylko w hotelu.

Byliśmy w tym roku. Wybraliśmy się do Kairu w ten sam dzień gdy były zamieszki.
Tak na prawdę turyści tego nie odczują. Prędzej trzeba uważac, żeby nie okradli miejscowi.

6

Witam! Ja byłam w Marsa alam w kwietniu tego roku i muszę przyznać żę bardzo sie mi podobało. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to hotele są strzeżone przez strażników i nikt sobie nie możę ot tak wjechać czy wyjechać. Wczasowiczą nie możę się tam nic stać bo oni będą zniszczeni. Jak najbardziej polecam Marsa alam  w inne raczej miejsce bym nie pojechała ponieważ z marsa alam jechałam autokarem do Hurghady to widziałam jeden wielki syf i nic więcej. Pozdrawiam:)

7

A jak wygląda sprawa wycieczek do Abu Simbel i Assuanu? Czasowo i pod względem bezpieczeństwa w tym roku?

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

8

a chcesz jechac sama czy z bp?

9

spinnnka napisał/a:

a chcesz jechac sama czy z bp?

W Egipcie raczej mało kto porywa się na wynajem auta i podróż na własną rękę...chodziło mi o wycieczkę organizowaną przez BP

10

Byłam w Marsa el Alam równo rok temu. Cisza spokój (nie ma dzieci), ale było dość wietrznie. Warto wybrać dobry hotel - ja byłam w hotelu który miał własną plażę z rafą - do snurkowania super.

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-14 11:02:58)

Cześć dziewczyny, temat stary, ale odświeżam.
Właśnie wróciłam z Marsa Alam. Było cudnie.
Byłam w Hotelu JAz Aquamarine- wspaniale miejsce, super jedzenie, miła obsługa.
Korzystałam z wycieczek umieszczanie reklam na forum jest płatne. Byłam na nurkowaniu, na OrangeBay,  w Luksorze, Kairze oraz na Quadach i wielbłądach. Tutaj również szczerze polecam wycieczki.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Egipt - Marsa el Alam - kto był - warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018