Jaki robie blad? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Jaki robie blad?

Pierwszy post i od razu przeprosiny smile

Nie mieszkam w polsce i nieuczylem sie po polsku pisac. Samonauk.
Wiec przepraszam za bledy.

Jaki ja robie blad? Mieszkam w szwecji i mialem sporo partnerek. Nigdy polki. Zawsze mi sie trafiaja dziewczyny agresywne i egoistki.
Rodzice twierdza ze sam sobie takie wybieram (mam 31 lat). Ale jak to jest mozliwe?
Ja ich niewybieram, tylko one mnie! Z ostatnia dziewczyna (szwedka) bylem 3 lata. Urodzilo nawet nam sie dziecko. Po 2 latach tak pokierowala sprawami ze zerwalismy kontakt z moimi rodzicami. Po 3 jak sie dopatrzylem ze pieniazki z konta znikaja (ODKLADALISMY na remont domu) i ja skonfrontowalem, stwiedzila ze jestem golec i poszla. Co drugi tydzien corka jest u mnie.

Na dodatkek stwierdzila ze przy mnie nie jest soba. Kocha imprezy co tydzien i sporo alkoholu, a ja zaczlem tego zabraniac. Rzadajac by byla matka dla naszej coreczki. Niestety. Od paru miesiecy nie jestesmy razem. Wiem za to ze az 2 razy w tygodniu imprezuje. Moje wczesniejsze dziewczyny rowniez!!!

Jaki ja robie blad? Co zrobic by poznac normalna odpowiedzialna dziewczyne? Tak jak moj mlodszy brat?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki robie blad?

Oz, przestan sie nad soba uzalac! Nie wybierasz imprezowych dziewczyn, naprawde? Facet, nie zrzucaj odpowiedzialnosci za swoje zwiazki na druga polowe. Nikt Cie do kaloryfera nie przykuwal i nie zmuszal do wdawania sie z takim typem kobiet. Wydaje mi sie, ze dobrze sie czujesz w roli ofiary, bo Ci wszyscy wspolczuja i za nic nie musisz odpowiadac.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

3

Aha. Rozumiem ze mam wbudowany magnes na imprezowiczki tongue

4

Nie, po prostu lubisz takie kobiety. Z tego co piszesz, wynika, ze sa raczej mocnego charakteru, co Ci imponuje, ale jak przestaja sie Toba interesowac, to Ty w placz i od razu ofiare z siebie robisz. No, bo przeciez Ty zadnych swiadomych decyzji nie podejmujesz...

To nie zaden magnez, tylko Twoje wlasne wybory. Zastanow sie dlaczego chcesz by kobieta Cie przez zycie ciagnela, podejmowala Twoje decyzje, radzila sobie z Twoimi humorami?

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

5 Ostatnio edytowany przez oleńkamała (2013-01-16 11:39:23)

Maxio napisał/a:

Jaki ja robie blad? Co zrobic by poznac normalna odpowiedzialna dziewczyne? Tak jak moj mlodszy brat?

Ot sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Chcesz jak brat? Zapytaj jego co zrobił, by poznać normalną dziewczynę?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021