Ciąża a świnka morska - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża a świnka morska

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Ciąża a świnka morska

Witam. Kupiliśmy dzisiaj synkowi świnkę morska. Ja jestem w ciąży i tak zastanawiam się czy jest może jakies zagrozenie dla kobiet w ciąży, które maja świnki morskie, nie wiem przez sierść np. Proszę o rady.
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża a świnka morska

Powiem ci ,ze wiele (i nie przesadzam,bo sporo) moich znajomych gdy byly w ciązy mialy czy to chomiki, czy swinki morskie i nigdy jakis powyklan nie było
Oczywiscie mowie o osobach ,ktore nie mialy alergi na nie, bo w takim razie by  ich nie posiadaly

3

Przypomnę tylko, że zwierzę to nie zabawka i o pewnych rzeczach powinno się pomyśleć PRZED zakupem.

4

BabaOsiadła napisał/a:

Przypomnę tylko, że zwierzę to nie zabawka i o pewnych rzeczach powinno się pomyśleć PRZED zakupem.

no ja nawet o tym nie wspomnialam, bo mysle ,ze jest to oczywistym faktem, ale dobrze że na to uwage zwróciłaś smile
Tak w sumie to za zwierzaczka pelną odpowiedzialnosc biorą dorosli,a nie dziecko.
Dziecko dopiero sie uczy pod nadzorem doroslego jak trzeba nalezycie dbać o pupilka i jako rodzic oczekiwac pomocy w obowiązkach przy futrzaku, domniemam ,że tez to jest jasne jak slonce wink

5

Tak ja wiem, ale zawsze marzył o zwierzatku a ze jest jedynakiem to mu kupiliśmy, chcielismy jakies domowe bo np psa nie mielibyśmy gdzie trzymać.

6

jeśli nie jesteś uczulona,to nie ma żadnego zagrożenia,ostatnio kobiety w ciąży popadają w lekką przesadę.

7

Świnki przenoszą toksoplazmoze podobnie jak koty, ale żeby sie tym zarazić musialabys odchody zjeść, więc bez obaw wink z uwagi na stan błogosławiony możesz zarządzić, ze to faceci dbają o futrzaka smile

Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.

In Gegensatz zu Menschen Katzen lecken nur eigene Ärsche. tongue

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża a świnka morska

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021