Ból podczas stosunku w ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ból podczas stosunku w ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Ból podczas stosunku w ciąży?

Hej, od pewnego czasu odczuwam ból podczas stosunku, a raczej próby stosunku.  Jestem w 23 tygodniu ciąży. Na dodatek doskwiera mi kłucie w kroczu podczas codziennych czynności (czytałam że to normalne). Wizytę u ginekologa mam dopiero 4 listopada! Martwię się!  Czy któraś z was miała tak samo? Co może być tego przyczyną? Mam od razu dzwonić do ginekologa? Czy może byc to coś niebezpiecznego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból podczas stosunku w ciąży?

A w którym miejscu czujesz ból?
Mnie czasami boli brzuszek, fasolek nie jest zadowolony z chwilowych turbulencji tongue
Zapewne cewka moczowa, albo ujście pochwy?
Miałaś już badanie połowiczne sprawdzające głębokość szyjki macicy? (USG w połowie ciąży)

Aleksander, 24.02.2016 :3

3

Po prostu w środku, podczas tego gdy mój partner we mnie wchodzi. A może po prostu to suchość pochwy? Nie stosujemy żadnych żelów nawilżających...
Nie miałam jeszcze takiego badania

4

A gra wstępna? Długo trwa?
Ja często pomijam grę wstępną (niestety wtedy trzeba używać lubrykantów tongue).
Bywa też tak, że mnie też boli. Ale mam problemy z cewką moczową i niestety wystarczy, że penis jest lekko otarty o coś i już mam przechlapane na tydzień..
Rozgrzewajcie się długo, albo żelik stosujcie. Albo sama wcześniej się rozgrzewaj. Pozdrawiam c:

Aleksander, 24.02.2016 :3

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ból podczas stosunku w ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021