w temacie młodych i przyszłych mam/Kraków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » w temacie młodych i przyszłych mam/Kraków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: w temacie młodych i przyszłych mam/Kraków

Zapraszamy przyszłe i młode mamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji z cyklu Akademia MamaPyta.pl w Krakowie.

Podczas konferencji poruszymy takie tematy jak:
-ABC ciąża i poród (badania w ciąży, aktywność fizyczna i seksualna w ciąży, odżywianie i pielęgnacja w ciąży, jaką szkołę rodzenia wybrać, poród rodzinny ? co to właściwie znaczy, rodzić z doulą?, cesarskie cięcie, poród domowy, wertykalne pozycje porodowe, psychologia ciąży itp.)
- Standard okołoporodowy ? nowe prawa przyszłych mam
- Woda w diecie karmiącej mamy
- Suplementy w ciąży ? pomoc dla mamy i dziecka
- Mleko matki jest najlepsze ? czyli o karmieniu noworodków i niemowląt (problemy z laktacją, pozycje do karmienia piersią, dieta mamy karmiącej piersią, karmienie piersią, a alergie, mleko matki ? naturalna szczepionka, woda, a laktacja, karmienie sztuczne ? mleko modyfikowane, rozszerzanie diety dziecka)

W przerwie konferencji zaplanowaliśmy:
- pokaz wiązania chust
- pokaz masażu niemowląt
- bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? ? warsztat dopasowania staników

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć na stronie mamapyta.pl.

Termin: 13 grudnia 2012, Sala konferencyjna, ul. Szlak 65 , Kraków
Czas trwania: 12:00 - 15:30

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: w temacie młodych i przyszłych mam/Kraków

Witam moje kochane, tongue
Parę dni temu przechodząc ulicą podsłuchałam pewną parę. Rozmawiali o jakiejś nowej stronie typu olx, gdzie można sprzedawać oraz kupować wyprawki dziecięce. Gdy wróciłam do domu szybko wygoglowałam, i znalazłam. Jak udało mi się ustalić jest to nowa platforma dla rodzin z dziećmi. Strona nazywa się sharing4kids, jak pierwszy raz weszłam na ich stronę nie wiedziałam do czego ona dokładnie służy, dopiero znalazłam na youtube film o tej stronie. Dwa dni temu postanowiłam wystawić tam ciuszki po moim dziecku, szybko wyrósł z nich i tylko się niszczyły w szafie. Już następnego dnia moje ubranka zostały kupione i co mało, dostałam darmowe zabawki za założenie konta. Odkryłam że na ich stronie na facebooku pojawia się więcej tego typu bonusów. Chciałam was zapytać co sądzicie o tej stronie, jak dla mnie bomba cool . Jeśli chciałybyście otrzymać zabawki dla swoich pociech wystarczy że założycie konto na tej stronie i zgłosicie się do nich na stronie na facebooku.
Pozdrawiam i czekam na wasze wiadomości.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » w temacie młodych i przyszłych mam/Kraków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021