co mi jest??? pytanie do kobiet po porodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » co mi jest??? pytanie do kobiet po porodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: co mi jest??? pytanie do kobiet po porodzie

bardzo prosze o pomoc nie wiem rady sugestie podpowiedzi
to juz prawie dwa lata jak urodzil sie moj syn
to juz prawie dwa lata jak przezywam potworne cierpienie
porod poszedl tragicznie za pozno pozwolono mi przyjechac do szpitala rodzilam w taxi bylo za pozno na jakiekolwiek znieczulenie a dodam ze mialam wczesniej wypalana nadzerke a wiec pewnie i zrosty Ja wiem ze powinnam byla miec cc ale lekarka podjelainna decyzje podczas porodu dostalam krwotoku stracilam przytomnosc dziecko nie oddychalo i nie wiem co bylo dalej jak sie obudzilam nie bylam w stanie ruszyc reka
bylam tak slaba
rana po porodzie potwornie bolala ale 5-6 miesiecy po bol przeistoczyl sie w tak potworne pieczenie bylo coraz gorzej

trzy miesiace mialam operacje korekcyjna  przyplatala sie jeszcze infekcja wiec nie wiem czy operacja wlasciwie pomogla ale to nie wszystko
po kilku miesiacach po porodzie wypadlo mi dwie trzecie wlosow nie potrafilam utrzymac moczu wypadki zdarzaly mi sie kazdego dnia wysiadl mi kregoslup wstajac kiedys w nocy do dziecka upadlam na podloge  zycie w tak potwornym bolu sprawilo ze stracilam nadzieje ze jeszcze kiedykolwiek bede kobieta czy bede zdrowa
w ciagu tych dwoch lat moj zwiazek pawie totalnie sie rozpadl

po za tym ani jednego razu nie mialam ochoty na wspolzycie z moim facetem

ja juz nie wiem co mam o tym wszystkimmyslec
Co mi sie stalo czy ktorakolwiek  z was miala cos takiego slyszala o czyms takim  prosze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co mi jest??? pytanie do kobiet po porodzie

Ja pierdziu dziewczyno ale masz za sobą przeżycia,a chodzisz do jakiegos lekarza dobrego ,mieszkasz w Polsce czy za granicą? Moim zdaniem powinnas być pod stała opieka ginekologa i ortopedy(z tym kręgosłupem) ten ból cię wykonczy jak nie zaczniesz tego leczyć z tą korekcją może lekarz coś schrzanił że tera moczu nie trzymasz ,na moje oko to fatalnie wygląda,jak piszesz związek ci się sypie i do tych bólu dochodzi jeszcze słaba psychika która jest przemęczona tym wszystkim.Życze ci szybkiego powrotu do zdrowia aby ci te dolegliwości przeszły albo choć były lżejsze i stabilizacji w  związku.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

3

Odp: co mi jest??? pytanie do kobiet po porodzie

bardzo ci współczuję,sama miałam komplikacje po porodzie,ale przy twoich to to nic.Proponuje oprócz wymienionych lekarzy skorzystać z pomocy psychologa,dobrego psychologa,który pomorze ci się uporać z tymi złymi doświadczeniami,przeżyciami,bo chyba tutaj jest największy problem.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » co mi jest??? pytanie do kobiet po porodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021