Nienawidze samotnosci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Nienawidze samotnosci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nienawidze samotnosci

Mam 33l,wszystkie moje dotychczasowe zwiazki zawsze konczyly sie fiaskiem.Moj ostatni rowniez,kto czytal moje posty,ten wie jak cierpie.Nie jestem brzydka,mnostwo mezczyzn jest wkolo mnie,ale zawsze wiaze sie z jakims ktory potem okazuje sie <nienormalny>Prosze,moze to glupie,ale czy ktos zna jakis sposob,moze modlitwe aby w koncu odnalezc kogos kto naprawde na to zasluguje.Jest mi zle samej w zyciu a samotnosc to dla mnie trauma......

The hard way is the best way.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nienawidze samotnosci

Moze wlasnie teraz jest dobry moment na samotnosc, na przemyslenia. Nie pakuj sie za szybko w nastepny zwiazek, bo jest bardzo prawdopodobne, iz popelnisz te same bledy. Jest to trudne do zaakceptowania, ale to ze takie toksyczne zwiazki koncza sie jak sie koncza, to nie tylko wina tych nienormalnych facetow, ale nas kobiet, ktore nie wiadomo dlaczego w takie zwiazku wchodza.

Samotnosc jest dobra, bo mozna pobyc samej ze soba i porozmyslac na soba, nie nad zwiazkiem, nad bylym facetem, tylko dobrze sie przeanalizowac, uzdrowic sie bym powiedziala. I dopiero wtedy mozna sie znowu otworzyc na cos nowego.

Ale ja nie potrafie byc sama>Czy nademna wisi jakas klatwa?Najwidoczniej jest mi pisane ze musze zostac sama,,,ja taktego nie chce.Czy ktos zna jakas modlitwe???Co ja mam zrobic?Dochodze do obledu!!!

The hard way is the best way.

4

Pomyśl gdzie popełniasz błąd w wyborze partnera , czy Twoi mężczyźni są do siebie podobni. Spróbuj znaleźć takiego który będzie się różnił od poprzednich . Każda z nas ma swój typ partnera i w wyborze kierujemy się podobieństwem do poprzedniego . Możliwe że tu jest błąd . Niestety modlitwy na to nie znam . Powodzenia życzę .

5

A ja myślę że za bardzo się starasz kogoś mieć i łatwo ulegasz czułym słówkom swego partnera dlatego trafiasz na <nienormalnych>Normalni nie sypią od razu komplementami tylko chcą daną osobę lepiej poznać i przechodzą obok Ciebie niezauważeni .
-----------------------
Tamara

Jarosław Iwaszkiewicz
Wierzysz w potęgę miłości, napełnia cię ona do tego stopnia, że nie zostawia miejsca na pytania. I dobrze tak jest. Bo skoro dopuścisz do jednego pytania, jednej wątpliwości, pustka zacznie wkradać się do twojego serca.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Nienawidze samotnosci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018