dziwna sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » dziwna sytuacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: dziwna sytuacja

Dzisiaj koło 15:30, siedziałam i patrzałam na telewizor, nagle usłyszałam na klatce głos mojej mamy,  się zdziwiłam bo miała dzisiaj być w pracy do 21, patrze przez okno czy jest jej auto, patrze nie ma . idę sprawdzić przez kuklok, widzę moją mamę ,  widzę ją w takim różowym płaszczu, jak stoi i czeka  na mojego brata, aż wejdzie ( 2 lata ) i go woła, miał taką brązową kurtkę , i moja mama woła go : michał, no chodź . i już wiedziałam że to moja mama z z moim bratem , ale jeszcze dla pewności poszłam zobaczyć przez okno czy jest auto mojej mamy, nie ma , otwieram okno wychylam się, nie ma go .  idę znów do kukloka a tam nikogo nie ma . dzwonie do mojej mamy i sie pytam gdzie jest mama mi mówi że w pracy do 21 . to była kurtka mojej mamy ! włosy mojej mamy ! głos ! nawet figura ! i zachowanie ! i mój identyczna kurtka mojego brata . a tu nie ma w naszej klatce prócz nas rodziny z takim małym dzieckiem . ! 
co to mogło być ? moje przywidzenie ? ( moim zdaniem to nie było moje przywidzenie )

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziwna sytuacja

co jarałaś?:D

3

Catwoman napisał/a:

co jarałaś?:D

Hahahaha! <facepalm>

Podzielam pytanie. ;-)

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

4

Ach... no czasami takie rzeczy się dzieją. Świat nie jest liniowy jak niektórzy sądzą.

5

sam22 napisał/a:

Ach... no czasami takie rzeczy się dzieją. Świat nie jest liniowy jak niektórzy sądzą.

Zgadzam się z Samem.
Ja kiedyś, dałabym sobie głowę uciąć, widziałam w tłumie swojego ojca - który nie żyje prawie od dekady.

Nie potrafię tego wyjaśnić.

6

Na moje zawsze jest jakies wytlumaczenie,najpierw zapytaj o to mame..moze gdzies byla po cos a na to wyglada..

7

Nie zawsze wszystko da się wytłumaczyć, moze jakieś psychotropy bierzesz? a może zajarałaś , co wcale nie byłoby dziwne, jeśli żadne z tych nie wchodzą w rachubę to zostaje Ci jeszcze jedna zagadka do wyjaśnienia, albo i nie. Pozdrawiam nick-ową imienniczkę big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » dziwna sytuacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018