dziwna sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » dziwna sytuacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: dziwna sytuacja

Dzisiaj koło 15:30, siedziałam i patrzałam na telewizor, nagle usłyszałam na klatce głos mojej mamy,  się zdziwiłam bo miała dzisiaj być w pracy do 21, patrze przez okno czy jest jej auto, patrze nie ma . idę sprawdzić przez kuklok, widzę moją mamę ,  widzę ją w takim różowym płaszczu, jak stoi i czeka  na mojego brata, aż wejdzie ( 2 lata ) i go woła, miał taką brązową kurtkę , i moja mama woła go : michał, no chodź . i już wiedziałam że to moja mama z z moim bratem , ale jeszcze dla pewności poszłam zobaczyć przez okno czy jest auto mojej mamy, nie ma , otwieram okno wychylam się, nie ma go .  idę znów do kukloka a tam nikogo nie ma . dzwonie do mojej mamy i sie pytam gdzie jest mama mi mówi że w pracy do 21 . to była kurtka mojej mamy ! włosy mojej mamy ! głos ! nawet figura ! i zachowanie ! i mój identyczna kurtka mojego brata . a tu nie ma w naszej klatce prócz nas rodziny z takim małym dzieckiem . ! 
co to mogło być ? moje przywidzenie ? ( moim zdaniem to nie było moje przywidzenie )

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziwna sytuacja

co jarałaś?:D

3

Catwoman napisał/a:

co jarałaś?:D

Hahahaha! <facepalm>

Podzielam pytanie. ;-)

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

4

Ach... no czasami takie rzeczy się dzieją. Świat nie jest liniowy jak niektórzy sądzą.

5

sam22 napisał/a:

Ach... no czasami takie rzeczy się dzieją. Świat nie jest liniowy jak niektórzy sądzą.

Zgadzam się z Samem.
Ja kiedyś, dałabym sobie głowę uciąć, widziałam w tłumie swojego ojca - który nie żyje prawie od dekady.

Nie potrafię tego wyjaśnić.

Regulamin naszego forum
Instrukcja Forum
Mężczyzno! Przeczytaj, zanim się wypowiesz smile
Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

Na moje zawsze jest jakies wytlumaczenie,najpierw zapytaj o to mame..moze gdzies byla po cos a na to wyglada..

7

Nie zawsze wszystko da się wytłumaczyć, moze jakieś psychotropy bierzesz? a może zajarałaś , co wcale nie byłoby dziwne, jeśli żadne z tych nie wchodzą w rachubę to zostaje Ci jeszcze jedna zagadka do wyjaśnienia, albo i nie. Pozdrawiam nick-ową imienniczkę big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » dziwna sytuacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018