Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Witam,

Mieszkam w za granica i poznalam tutaj cydownego Slowaka. Bylismy razem i mieszkalismy ponad 1.5 roku. Nagle na koniec lipca (po glupiej klotni) spakowal sie i wrocil na Slowacje. Na poczatku wrzesnia wrocil po swoje rzeczy, ale przeprosil mnie za wszystko, powiedzial ze jestem ta jedyna i sie oswiadczyl. Po tym wyjechal do Wloch na nieclae 2 miesiace intensywnej pracy aby zarobic pieniadze na swoj biznes. Mielismy taki plan ze wroci do UK na rok a potem razem sie przeniesiemy na Slowacje. Jednak po tym jak wyjechal na poczatku wrzesnia, to w sumie od razu zaczelo sie psuc - nie mial czasu rozmawiac itp. Wiec ja sie zaczelam denerwowac i sie caly czas klocilismy. Wczoraj mi powiedzial ze nadal mnie kocha, jednak to uczucie sie zmienilo i on sam nie wiem znowu czy chce byc ze mna. W listopadzie mielismy sie spotkac - mialam do niego poleciec. Mam juz bilety wiec stwierdzilismy ze i tak polece i zobaczymy jak to bedzie i ustalismy co dalej.

Ja go tak bardzo kocham i przedtem bylismy tak bardzo szczesliwi ze teraz nie moge uwierzyc ze sie tak popsulo. Prosze pomozcie jakas porada, nie wiem co mam teraz zrobic az do wyjazdu - zostawic to tak jak jest i dac mu troche spokoju (ale boje sie ze sie w ogole juz 'rozpadniemy'), czy probowac sie zaprzyjaznic od poczatku - a mianowicie probowac rozmawiac ale o wszystkim poza naszymi klopotami w zwiazku.

Dzieki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku
Diuna82 napisał/a:

czy probowac sie zaprzyjaznic od poczatku - a mianowicie probowac rozmawiac ale o wszystkim poza naszymi klopotami w zwiazku.

Bzdura - trzeba rozmawiać. Nie można udawać, że problem nie istnieje. Strasznie się szarpiecie w tym związku - raz rozstania , raz powroty. A ty chyba chcesz stabilizacji? W waszej relacji jest dużo wątpliwości - być razem czy nie. Może warto pobyć ze sobą bez większych zobowiązań - nie naciskać na ślub, dzieci, przemyśleć co was łączy. Na niektórych rozłąka działa dobrze - po powrocie rzucają się na siebie i cieszą swoją obecnością, u was jest inaczej co wcale nie jest dziwne. Każdy inaczej reaguje na rozłąkę - może przypomniał sobie zalety "kawalerskiego" stylu życia bez zobowiązań i chce odpocząć. Może już nie chce  tobą być? My tego nie wiemy...

3

Odp: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Witam, dzieki za odpowiedz. Mi nie chodzilo o to by w ogole przestac rozmawiac o problemach, tylko zeby nie rozmawiac o nich przez internet, a dopiero wtedy jak sie zobaczymy - w cztery oczy. Zauwazylam ze przez internet moga sie tworzyc nieporozumienia. On sam nie wie czego chce. Powiedzial ze mnie kocha ale ze te uczucie sie zmienilo przez to ze sie ciagle klocilismy przez ten miesiac. Ja w sumie szukalam u niego jakis dowodow milosci i tesknoty, a on mi tego nie dawal - stad klotnie sad

4

Odp: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Bo tak jest - jak się nie widzicie i nie rozmawiacie w 4 oczy, to przez maile, facebooka czy skype mogą być nieporozumienia, zupełnie niepotrzebne.

5

Odp: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Czy ja dobrze zrozumiałam? On z UK do Włoch na 2 miesiące pojechał, żeby szybko dorobić?! Do Włoch?! To tak, jakby Polacy na Ukrainę jeździli do pracy... Chyba, że miał tam jakąś super ekstra pracę nagraną, ale jakoś wątpię...

6

Odp: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

A ja powiem tak... rozmawiać o problemach i to cały czas...dopóki sie ich nie rozwiąże...
Najgorsze co może być, to właśnie niedomówienia i nie stawianie jasno sprawy...
A przede wszystkim...pomyśl o tym tak... jeśli problemów niestety nie rozwiąże się, to chyba lepiej że to teraz stracił wole bycia w związku, niż miałoby to się stać tuż po ślubie...prawda...?

7

Odp: Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Rozmowa owszem, oczywiscie ze najepiej jest w 4 oczy, ale jak to mowia, jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. Moj mezczyzna tez wyjechal za granice do pracy, ale nie na 2 miesiace, a jezdzi tam juz od konca stycznia br. jezdzi na miesiac, czasami 1,5 miesiaca, przyjezdza na tydzien albo dwa tyg. ale sa codzienne telefony rozmawiamy bardzo dlugo (1-2 h) plus jakies smsy, skype. Tez bylismy razem 1,5 roku jak zaczol wyjezdzac. Wiesz mowi sie ze tylko naprawde mocno zwiazki i ludzie ktorzy naprawde mocno sie kochaja przetrwaja kazda rozlake, moze twoj zwiazek taki nie jest? a przynajmniej jescze. Nie twierdze ze wtedy ludzie sie nie kloca tylko ze mimo klotni i nieporozumien i tak potrafia i chca byc razem. My zyjemy jak malzenstwo i oboje wiemy ze to cos powaznego, on nazywa mnie swoja zona w niedlugim czasie beda tez zareczyny i zawsze mowi mi jak bardzo teskni, kocha, potrzebuje. Moze to zalezy od faceta. Moze slowacy sie sa tacy czuli.. pojecia nie mam bo zadnego osobiscie nie znam. Pojedz do niego. Zobaczycie jak bedzie wam sie zylo i jak sie dogadacie. A noz to was umocni? dlugo planujesz tam byc? o zwiazek trzeba dbac i walczyc gdy przychodza problemy i rozlaka na jakis czas. Oczywiscie jesli obojgu zalezy, bo niestety jedna osoba nie wystarczy.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Oswiadczyl sie a po miesiacu rozlaki strail wole bycia w zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024