wesele z konsultantem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » wesele z konsultantem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: wesele z konsultantem

Za rok biore slub, nie mam pojecia jak zabrac sie za to.
jestem osoba gruba i wstydliwa jak to urzadzic zeby nie bylo oczepin i tego calego wiejskiego zamieszanie, "jego" rodzina przywykla do wesel tradycyjnych, ja myslalam nad czyms bardziej nowoczesnym ale nie wiem jak to urzadzic.
orientujecie sie moze jakie sa koszty konsultanta w warszawie
boje sie ze najem sie wstydu na oczepinach gdy on np bedzie musial mnie wziac na rece a nie da rady big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wesele z konsultantem

Moja córka, która miała wesele parę tygodni temu, też nie chciała tego "wiejskiego" zamieszania. A wesele było na wsi.
Zwykle całym weselem kieruje orkiestra. Tu została pouczona, że ma nie być żadnych głupawych zabaw, podziękowań, oczepin itp. I tak było. Tylko pierwszy taniec.
Goście bawili się świetnie, Para Młoda też, bo bez presji.

3

czytam na szczescie na roznych forach ze ludzie odchodza od tradycyjnych zabaw oczepinowych czesto osmieszajacych gosci i pare mloda.
chcialabym zeby bylo wesolo ale ze smakiem, moze jakies karaoke.

4 Ostatnio edytowany przez niunia2320 (2012-09-10 12:39:44)

karaoke może być dobrym pomysłem, chociaż z drugiej strony nie każdy lubi tego typu zabawy i też może być ośmieszające dla niektórych gości, bo w końcu nie każdy potrafi śpiewać, z zabawami weselnymi jest tak, że jeśli ktoś ma ochotę to bierze w nich udział, a jeśli nie ma ochoty to nie, zależy od tego jakie macie rodziny, czasami bywa fajnie jak ma się takich "rodzinnych błaznów" i konkursy weselne przez to bywają zabawne, ale to już od Ciebie zależy, wiadomo że nie każdemu musi się podobać to samo i jeśli uważasz że karaoke jest dobrym rozwiązaniem to dlaczego nie,

odnośnie tego podnoszenia Cobie przez partnera, zawsze można zapowiedzieć orkiestrze żeby nie było tego typu zabaw i po problemie smile, w końcu płacisz za to więc możesz mieć wymagania tongue

5

boje sie ze orkiestra w ramach "uszczesliwienia" nas zacznie wymyslac jakies masakryczne zabawy a ja strasznie nerwowa moglabym rozniesc to towarzystwo.
w dodatku moja rodzina taka szalona, malo powazne nie potrafiaca sie powaznie zachowywac a jego szanujaca tradycje wiec sama nie wiem.

6

z jednej strony fajny pomysł na inne wesele,ale z drugiej strony goście się chcą dobrze pobawić,więc jeśli zrezygnujesz z typowego wesela,musisz wymyślić coś naprawdę fajnego aby nie okazało sie że wesele to stypa

7

Sasinka1990j napisał/a:

boje sie ze orkiestra w ramach "uszczesliwienia" nas zacznie wymyslac jakies masakryczne zabawy a ja strasznie nerwowa moglabym rozniesc to towarzystwo.
w dodatku moja rodzina taka szalona, malo powazne nie potrafiaca sie powaznie zachowywac a jego szanujaca tradycje wiec sama nie wiem.

wydaje mi się że sama możesz wybrać zabawy weselne i najzwyczajniej powiadomić orkiestrę, że życzysz sobie aby zabawy weselne były takie jak im powiesz, popatrz na różnych stronach i poczytaj o zabawach weselnych i wybierz to co się Tobie podoba, myślę że orkiestra się podporządkuje Twoim oczekiwaniom, ja pół roku temu byłam na weselu gdzie para młoda wybrała wcześniej zabawy weselne, które im odpowiadały, nie było jakiegoś wielkiego szaleństwa, zabaw zresztą też nie było dużo, bo tylko dwie, jakiś konkurs z butelką i konkurs tańca, a jak sama piszesz Twoja rodzina jest szalona, więc myślę że nie będą zadowoleni jeśli będzie panować sztywna atmosfera smile

Jeśli nie mieszkasz daleko od Kielc, to polecam wybrać się na organizowane tam w ten weekend Targi Ślubne - biorąc udział w loterii przy stoisku nr. 31 wygrać można 50% rabatu na usługi konsultantów ślubnych (z firmy Rubinowe Pantofelki), którzy z pewnością mogliby w organizacji nieco "nowocześniejszego" wesela pomóc wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » wesele z konsultantem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021