przyjaciolki na samotne wieczory - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » przyjaciolki na samotne wieczory

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 226 ]

Temat: przyjaciolki na samotne wieczory

czesc wszystkim, poszukuje przyjaciolki na gwalt, jestem samotna, a najgorsze sa wieczory:( czuje sie opuszczona

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przyjaciolki na samotne wieczory

Ale gwałcić będziesz Ty, czy Ciebie mają zgwałcić? tongue Skąd jesteś, że samotność Cię dopada? smile

3

witaj, dlaczego jestes samotna? mozesz napisac cos o sobie?:)

4

justyna nie tylko ty.. ja sie dzis przekonałam ze zajomych juz praktycznie nie mam i zostałam sama sad

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

5

....też mi na myśl z tym gwałtem przyszło, to co Teo big_smile

6

no zebys wiedziala ze wieczory sa przerombane dzien to jeszcze jak cie moge ale wieczor 1300km od domu w obcym kraju to porazka

7

rozeszlam sie ze swoim i teraz to wieczory mam samotne i smutne troche:( tyle dobrego ze czasem spotkam sie z kims ze znajomych

8

Tak się zastanawiam.....czy w dzisiejszych czasach ejst jeszcze szansa i czas na nudę?:)

9

witam - niedawno sie zarejstrowalama - tez potrzebuje rozmow i ciepla na gwałt - wszystko jest przeokropniste nie radze sobie z tą samotnośćią wsód tłumu

10

Z czego ta samotność wynika? Przyznam szczerze, że .....chyba nigdy nie czułam się samotna.

11

no hej - sama nie wiem - ja tez nigdy tego nie czulam - ale znalazlam baratnia dusze jakies 3 lata temu ktora wypelnila cos o czym nawet nie mialam pojecia - teraz odeszla - bo to podobno nie te klimaty - zostala pustka ktora uswiadomila mi ze zawsze mi czegos kogos brakowalo - zdalam sobie sprawe przez te lata ze chce byc czescia kogos i chce zeby ktos byl czescia mnie

12

ruda1935 napisał/a:

witam - niedawno sie zarejstrowalama - tez potrzebuje rozmow i ciepla na gwałt - wszystko jest przeokropniste nie radze sobie z tą samotnośćią wsód tłumu

bo taka samotnosc jest najgorsza

pora na zmiany...

13

iw25 napisał/a:
ruda1935 napisał/a:

bo taka samotnosc jest najgorsza

dlatego tu trafilam - i mam nadzieje ze tu juz nie dacie mi byc samotną tongue

14 Ostatnio edytowany przez iw25 (2012-08-28 21:44:05)

ruda zawsze możesz meila napisać, mi tez teraz ciężko jest wiec może zrozumiemy się nawzajem smile

pora na zmiany...

15

dziewczyny glowa do gory,

16

Ja tutaj poznałam świetną dziewczynę ,utrzymujemy kontakt już rok i jest mi najbliższą koleżanką mimo iż na odległość big_smile Bardzo ważne są w naszym życiu takie osoby ,niby są znajomi ale tylko na chwile ,brakuje przyjaciół ,kogoś z kim można gdzieś wyjść porozmawiać ,mieć miłe zaufane towarzystwo .A skąd są dziewczyny ?

17

agnieta1987 napisał/a:

no zebys wiedziala ze wieczory sa przerombane dzien to jeszcze jak cie moge ale wieczor 1300km od domu w obcym kraju to porazka

A w którym kraju??

18

tez bym chciala poznac tu taka osobe, niby na odleglosc lecz bliska w sercu

19

ja jestem w niemczech,ale smutno tu pogoda juz nie ta co kilka ni wstecz drzewa juz zaczynaja nie miec lisci to i czlowiekowi sie udzile taka atmosfera a jeszcze jak ma sie duzo czasu i mysli o tych wszystkich problemach dnia codziennego to juz w ogule

20

witam zawsze można wieczorami popisać a co
a nóż pozna się interesującą osobowość,z którą można poglądy powymieniać tongue

Bra­kuje nam od­wa­gi, żeby podążać za marze­niami, za zna­kami. Może stąd bie­rze się smutek?  P.Coelho

21

zawsze milej wieczor minie jak sie z kims popisze smile

pora na zmiany...

22

no moze moze kto wie?nie sadzicie ze swiat sie wywraca do gory nogami?

23

troche na pewno, ludzie nei maja czasu rozmawiac ze soba

pora na zmiany...

24 Ostatnio edytowany przez kasia1208 (2012-08-31 17:20:49)

niedługo przestaniemy ze sobą rozmawiać realnie,a zostanie tylko wirtualnie...ale co zrobić żyjemy w 21 wieku,a co dopiero czeka nasze dzieci....

I wydaje mi się że to niekoniecznie przez brak czasu a raczej wygodę,bo czy na pewno nie mamy w około siebie ludzi z którymi warto porozmawiać??

Bra­kuje nam od­wa­gi, żeby podążać za marze­niami, za zna­kami. Może stąd bie­rze się smutek?  P.Coelho

25

ja na np nie mam z kim tak normalnie pogadac

pora na zmiany...

26

iw25 napisał/a:

ja na np nie mam z kim tak normalnie pogadac

no to już ja chętna wink wieczór się zbliża

27

Mi sie dzisiaj szykuje randka z butelka wina, w sumie tez bym z kims pogadala.

Life is hard. After all it kills you.

28 Ostatnio edytowany przez kasia1208 (2012-08-31 19:00:22)

ok zaczynamy
M w pracy dzieci w łóżku to co??

29

a mi sie szykuje wieczór z smażeniem naleśników, żeby czymś myśli zając

pora na zmiany...

30

iw25 napisał/a:

a mi sie szykuje wieczór z smażeniem naleśników, żeby czymś myśli zając

a z czym te naleśniczki??

31

serem białym i może jakiś drzem znajdę

pora na zmiany...

32

ale to chyba nie na kolację?
ja staram się na wieczór nic nie jeść a na pewno nic kalorycznego,oczywiście nie zawsze mi się to udaje na ale...smażyć naleśniki o tej porze no wiesz ha ha musi ci być na prawdę nudno

33

no brak zajecia!to o czym poklikamy?

34

hej dziewczyny,nudno coś tu:)

35

naleśniki na kolacje, samej to nudno

pora na zmiany...

36

agnieta1987 napisał/a:

no brak zajecia!to o czym poklikamy?

to zacznij coś o sobie ..kilka zadań

37

oj zjadłoby się naleśniczka:)samej nudno masz racje,dziecko to młodsze spi,starsze ma już swój świat więc siedzę tutaj:)

38

ja tez chciałabym już swojego malucha ale muszę poczekać

pora na zmiany...

39

lena812 napisał/a:

oj zjadłoby się naleśniczka:)samej nudno masz racje,dziecko to młodsze spi,starsze ma już swój świat więc siedzę tutaj:)

oj znam to starsza 10 lat maluch 3 ale jest wesoło

40

iw25 napisał/a:

a na co jak można zapytać??

41

mój starszy ma 11 lat,a młodszy 1,5 roku tak się naganiał dzisiaj że przed 19 odpadł:)cały wieczór mam więc dla siebie

42

ja co wieczór malucha kładę przed 19..no cóż coś mi się od życia należy,no nie??

43

kasia1208 napisał/a:

ja co wieczór malucha kładę przed 19..no cóż coś mi się od życia należy,no nie??

jasne że tak:)ja dosłownbie jak dzień mi sie dłuży czekam kiedy bedzie chociaż 18 i niedługo kapanie,karmienie i spanie:)szkoda że kończą się wakacje bo znowu szkoła się zacznie:(

44

kasia1208 napisał/a:
iw25 napisał/a:

a na co jak można zapytać??

jak na co?

pora na zmiany...

45

kasi chodziło o to dlaczego musisz jeszcze poczekać na malucha:)

46

lena812 napisał/a:
kasia1208 napisał/a:

jasne że tak:)ja dosłownbie jak dzień mi sie dłuży czekam kiedy bedzie chociaż 18 i niedługo kapanie,karmienie i spanie:)szkoda że kończą się wakacje bo znowu szkoła się zacznie:(

oj tak ,ale i szkoła ma swoje plusy.Po odwiezieniu dzieci do szkoły/przedszkola znowu czas tylko dla siebie wink

47

lena812 napisał/a:

kasi chodziło o to dlaczego musisz jeszcze poczekać na malucha:)

dziękuję,dokładnie o to mi chodziło

48

niby tak:)ale ten młodszy nadrabia za starszego,na szczęście jeszcze w dzień śpi:)

49

bo mój Przyjaciel ( jeszcze nie chłopak) pracuje za granica jak wróci to coś będziemy planować

pora na zmiany...

50

dzieci to było coś o czym najbardziej marzyłam a teraz jak je mam tylko czekam na chwilę wytchnienia,czy ze mną wszystko ok??

51

kasia1208 napisał/a:

dzieci to było coś o czym najbardziej marzyłam a teraz jak je mam tylko czekam na chwilę wytchnienia,czy ze mną wszystko ok??

chyba ok,a jak nie to ze mna tez coś nie tak:)bo ja też czekam na chwilę spokoju,a ostatnio najbardziej brakuje mi snu:)

52

lena812 napisał/a:
kasia1208 napisał/a:

chyba ok,a jak nie to ze mna tez coś nie tak:)bo ja też czekam na chwilę spokoju,a ostatnio najbardziej brakuje mi snu:)

akurat na to nie mogę narzekać
M ma nocki dzieci śpią po nocach a ja zamiast spać to klikam ha ha big_smile

53

mój siedzi za granicą ale chyba w niedzielę wraca,meczące sa te jego wyjazdy to nie zycie:(mój mały mimo że ma juz 1,5 roku dalej potrafi sie obudzic w nocy,a do tego śpi max do 6.30

54

O kurcze nalesniki! Narobilas mi ochoty! Jutro na obiad beda ze szpinakiem tongue

Life is hard. After all it kills you.

55

mój mały tez niestety nie sypia do 9 ale wolę do 6-30 niż zabawa do 23
naleśniki ze szpinakiem fujjj

Posty [ 1 do 55 z 226 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » przyjaciolki na samotne wieczory

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018