Skromne czy otwarte,każdy ma coś wspaniałego w sobie ;) Zapraszam:P - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Skromne czy otwarte,każdy ma coś wspaniałego w sobie ;) Zapraszam:P

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Skromne czy otwarte,każdy ma coś wspaniałego w sobie ;) Zapraszam:P

Witam,
Założyłam ten 'post' gdyż nie znalazłam aktualnych innych. Nie wiem czy są jeszcze odwiedzane;
Tu możecie porozmawiać o wszystkim, każdy bez względu na wszystko. Tu znajdziecie wsparcie w trudnych chwilach.
Piszcie o bzdetach i o czymś .
Czekam na odpowiedź tongue
Przyjmę każdą krytykę.
A może źle  zrobiłam, że tu otworzyłam 'forum' do rozmów? Wybaczcie , ale jestem tu 'nowa' i nie za bardzo ogarniam gdzie co i jak. Liczę na wyrozumiałość.
Pozdrawiam wink)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skromne czy otwarte,każdy ma coś wspaniałego w sobie ;) Zapraszam:P

to o czym popiszemy? hm....

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

3

hmm, Sens zycia? tongue

4

samotność, samotność i jeszcze raz samotność pomimo tego że jestem w związku.Dlaczego się tak czuję?;(

5

Hm, Fascynacja (nie znam szczegółów), ale według mnie , gdy  czujesz się nieswojo i samotność, to nie jest to odpowiednia osoba z którą możesz spełnić resztę życia. Być może problem leży głębiej, w złych przejściach lub problemach rodzinnych, ponieważ bez naszej woli to, w jakim środowisku przebywaliśmy jako młodzi i jacy ludzie nas wtedy otaczali,  później odbija się na życiu dorosłym. Niestety. A kochasz tą osobę? Bo może czujesz tylko więź, przywiązanie, co bardzo mylne jest z miłością wink

6

no  samotnosc w tak młodym wieku ,, a co mam powiedzieć ja  juz dawno jestem samotna a w związku 30 lat i co

7

Pani Gosiu,
Nie można żyć tak, żeby  się nie chciało tego tego robić. Każdy powinien dbać o siebie na tyle, żeby móc czerpać korzyści i radość. Myślę, że może czas na zmiany. Po co żyć w związku, w którym nie jest dobrze, nie ma dobrych relacji, ani godnej zaufania osoby ; P

8

z tymi chlopami to same problemy!normalnie i to bez wyjatku tempe barany nic nie rozumieja nas kobiet.a kiedys byli tacy kochani...

9

Agnieto,
Myślę, że się uprzedziłaś do płci przeciwnej wink
Pomijając ten fakt, tez uważam , że kobieta i mężczyzna to dwie różne przeciwności, myślący odmiennie. Chłopacy nie mogą zrozumieć dziewczyn i na odwrót. Ale jak to mówią - przeciwności się przyciągają wink

10

nie uprzedzilam sie,tylko jestem tak zla na swojego meza ze jak bym mogla to bym go w tej chwili  udusila ale jestem1300km od niego....

11

Musiał Ci wyrządzić krzywdę, tak? Coś poważnego, a może to coś związane z tym wyjazdem (taka odległość Was dzieli)

12 Ostatnio edytowany przez agnieta1987 (2012-08-29 08:15:27)

Przepraszam ze dopiero teraz pisze .NIEZDRADZIL NIE BIJE NIE PIJE JEST CZULY I PRAWIE IDEALNY:TYLKO JEST TAKI PROBLEM;ZE JA JUZ NIE CHCE WYJEZDZAC WIECEJ DO PRACY,mi jest latwiej zostac w domu i zajac sie dziecmi dopilnowac corke zeby cwiczyla cwiczenia od pani logopedy a on normalnie nie ma na to czasu ,bo tez pracuje w polsce a dziecmi w tym czasie zajmuje sie jego mama.Umowilismy sie ze po nowym roku on wyjedzie a ja zostane z dziecmi ewentualnie pojde gdzies do pracy na pol etatu czy jakos tak zeby tez miec czas dla dzieci i domu.dopoki bylo daleko to bylo ok,ostatnio dzwonil jego kolega ze juz w listopadzie bedzie ta praca i powinien jechac ale on sie uparl ze nie bo mialo byc po nowym roku,jego kolega mowi ze praca nie bedzie na niego czekaka ale on i tak wie lepiej.a ja tylko chce zeby pracowal i tyle.pracujac w polsce gdzie zarabia 1300zl jak utrzyma mnie i dzieci a jeszcze planujemy zaczac budowe domu.zobaczymy mam nadzieje ze jednak ta praca poczeka do nowego roku i wszystko sie ulozy tak jak byc powinno.Rozmawialam z nim wcoraj wieczorem.wiem ze to niby nie problem ale mnie to bardzo denerwuje mi tez nie bylo latwo wyjechac i zostawic dzieci i caly moj swiat ale kto nie ryzykuje nie zyskuje.

13

Witam, ja również przepraszam za porę odpisania. Jak Pani chce to może zostać w domu , jak każda Matka Polka, z dziećmi, a męża nie rozumiem ,skoro miał okazję wyjazdu , czemu nie skorzystał.. Jego kolega miał rację, nikt z pracą nie będzie czekał, tylko znajdą kogoś innego na jego miejsce, bo do roboty chętnych jest dużo. Myślę , że Pani powinna poważnie z nim porozmawiać. Argumentem niech będą pieniądze, które są potrzebne na budowę domu. Życzę powodzenia w rozmowie. Oby Pani była pewna siebie i miała na uwadze dzieci, które chcą mieć rodziców w domu, a koniecznie mamusię wink)

14

nie pani tylko agnieszka milo mi.pewnie jestes niewiele mlodsza ode mnie.Faceta nigdy nie zrozumiesz,juz rozmawialismy i to nie raz zobaczymy jakie beda efekty tych rozmow.

15

Ja Ewelina, również mi miło. Młodsza jestem ;p Mam nadzieję, że wreszcie któraś z Twoich rozmów trafi do niego wink
Trzymam kciuki za dobry wynik negocjacji wink

16

no milo mi,a ile masz lat?

17

jeszcze 18 wink)

18

to prawie jak ja....gdzie dzisiaj dziewczyny wybywacie

19

Nieśmiała4 napisał/a:

Hm, Fascynacja (nie znam szczegółów), ale według mnie , gdy  czujesz się nieswojo i samotność, to nie jest to odpowiednia osoba z którą możesz spełnić resztę życia. Być może problem leży głębiej, w złych przejściach lub problemach rodzinnych, ponieważ bez naszej woli to, w jakim środowisku przebywaliśmy jako młodzi i jacy ludzie nas wtedy otaczali,  później odbija się na życiu dorosłym. Niestety. A kochasz tą osobę? Bo może czujesz tylko więź, przywiązanie, co bardzo mylne jest z miłością wink

Ale to właśnie z nim wiąże swoją przyszłość, nie wyobrażam sobie bycia z kimś innym. Są takie chwile że bardzo czuję się samotna przez jego zachowania a innym razem jest cudownie tak jak by nie było żadnych problemów.Kocham go i czuje że on mnie też ale czasami nie potrafię go rozgryźć. Jesteśmy ze sobą bardzo długo a on tak wiele o mnie nie wie.

20

dobry wieczor jest tu ktos....

21

niesmiala fascynacja gdzie wy sie kobietki podziewacie?

22

Witam, przepraszam za mą nieobecność lecz miałam kłopoty z zalogowaniem się na tę stronę.

23

no chwile cie nie bylo ale wrocilas witamy...

24

; )

25

Witam.
Fajny wątek.Moja kolezanka ma dylemat.Czesto słyszy w pracy jak ktos mówi o niej,że jej nie lubi,ze ma takie a nie inne włosy,po prostu mówią na głos między soba co o niej myślą.
Dziewczyna jest spokojna,nieśmiała,nie wyróznia się z tłumu zupełnie a jednak ludzie ja postrzegają w jakiś dziwny sposób.
Co myślicie o tym czy to jakaś niedojrzałosć emocjonalna tych ludzi czy zwykły mobbing?

26

k.iness, a może po prostu Twoja koleżanka jest w czymś w pracy lepsza, od tych co ja obgadują... to czasami najprostsze wytłumaczenie takiego zachowania wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

27

Też tak próbowałam jej wyjasnic,czepiają sie o wszystko.
Wydaje mi się,ze powinna im coś konkretnego powiedziec bo jak nie zwraca na to uwagi to tym gorzej dla niej.Moze jakies mocne słowa w kierunku dorosłych,niekulturalnych ludzi da im cos do myślenia.

28

Niech sie odgryzie i pokaże, ze nie jest do pomiatania, czesto osoby nieśmiałe są obiektem wyżywania sie takiej bandy tłumoków.
Nalezy walczyć o swoja godność, przekaz jej, bo jak raz ulegnie to wejdzie jej to w nawyk, a dalej to juz sobie mozna dopisac scenariusz.

Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Skromne czy otwarte,każdy ma coś wspaniałego w sobie ;) Zapraszam:P

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018