zgubiłam książeczkę sanepidowską - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » zgubiłam książeczkę sanepidowską

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: zgubiłam książeczkę sanepidowską

Witam, kilka lat temu wyrabiałam książeczkę sanepidowską i gdzieś ją zgubiłam bo nie używałam jej już dość długo, czy teraz muszę iść i wyrabiać ją od nowa, czyli wszystkie badania itd., czy jak zgłoszę się do sanepidu to wydadzą mi nową na podstawie starych badań? Jeżeli ktoś zna odpowiedź na moje pytanie to byłabym wdzięczna

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zgubiłam książeczkę sanepidowską

a nie lepiej  iść do sanepidu i zapytać jak to jest?

3

Nie wydaje mi się żeby była możliwość wydania duplikatu wyników badań - sanepid raczej nie przechowuje takich danych. Będziesz pewnie musiała wyrobić książeczkę od początku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby podejść do sanepidu i o to zapytać.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

4

Do 5ciu lat od wystawienia książeczki sanepid może wystawić Ci duplikat. Jeśli wyrabiałaś ją wcześniej, musisz powtórzyć badania. Jeśli potrzebujesz jej w swojej aktualnej pracy, to - zakładając, że pracodawca ma skan lub ksero Twojej książeczki - zapłacisz jedynie 100zł kary za jej nieposiadanie przy sobie. Pozdrawiam smile

5

Bedziesz musiala na nowo wyrobic ksiazeczke,wraz z badaniami rzecz jasna

6

Tak,jak koleżanki ci podpowiedziały: kierunek placówka sanepidu-wyrobienie nowej książeczki-wykonanie nowych badań.

I am what I am.
Czyny świadczą więcej niż słowa.
Odnajdź mnie na skype-chętnie porozmawiam wink

7 Ostatnio edytowany przez Selene1 (2012-11-07 09:50:59)

A ja wcale nie musialam robić zadnych nowych badań. Wystarczyło tylko, że poszłam do sanepidu i Pani w segratorze znalazła moje dane wraz z wynikami i tylko przepisała je do nowej książeczki. Także to chyba zależy od sanepidu, ale ja żadnego problemu z tym nie miałam. Dodam, że po 2 latach zgubiłam książeczke.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

8

Selene1 napisał/a:

A ja wcale nie musialam robić zadnych nowych badań. Wystarczyło tylko, że poszłam do sanepidu i Pani w segratorze znalazła moje dane wraz z wynikami i tylko przepisała je do nowej książeczki. Także to chyba zależy od sanepidu, ale ja żadnego problemu z tym nie miałam. Dodam, że po 2 latach zgubiłam książeczke.

Owszem,po 2 latach od wyrobienia.Jak ktos napisal zgodnie z prawdą,teorytycznie do 5 lat mają cie zarchiwizowaną,pozniej to juz po ptokach,ale i nawet  jesli nie minie te 5 lat,tez mogą nie miec juz naszych danych zaksięgowanych
Własnie rozmawialam na ten temat z kolezanką,mowila mi ,że córka miala isc do pracy sezonowej na kuchnie, ale ksiązeczke sanep. zgubila,minelo od wyrobienia niespełna 3 lata, i musiala na nowo wyrabiać hmm

9

Selene1 napisał/a:

Po 2 latach jak najbardziej. Tak jak pisałam, do 5ciu lat od wyrobienia wystawiają duplikat. Choć i z tym jak napisała mortisha bywa różnie...

10

Temat już stary ale odpowiem w razie jak by ktoś jeszcze zaglądał smile. Ja swoją książeczkę wyrabiałem w Sanitasie i choć jej nie zgubiłem to wyniki badań są w karcie więc wydanie drugiej to kwestia 10minut i opłaty za wizytę w gabinecie.....

11

Hop.
Czy ktos ie jak to teraz wyglada? Bo zgubilam swoja hmm Do sanepidu musze podjechac i poprosic o wyniki badan czy musze je powtorzyc? Chodzi mi o te kałówki. Ksiazeczke wyrabialam z 10 lat temu...

12

dobra, nie wazne wink Znalazlam u mojego bylego pracowadcy wink

13

Witam mam problem zostawiłam swoją książeczkę sanepid u pracodawcy i wyjechalam za granicę mamy rok 2020 A pracowałam tam w 2016 potrzebuje jej więc się do nich wybrałam pani mi mówi że książeczki nie może znaleźć co zrobić? Ile czasu muszą ja trzymać?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » zgubiłam książeczkę sanepidowską

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018